reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

AniaSm nie wiem czy tam u was one sa ale kiedys Madzia o tym pisala moze i uwas je stosuja implant pod skorny,zaklada sie go pod znieczuleniem powyzej lokcia na 3lata :tak: i tez mozna go w kazdej chwili wyciagnac wrazie powilkan albo jesli sie chce zrezygnowac z tego :tak: a tutaj masz mala informacje na ten temat :
http://www.anticonceptivas.org/implanon-implante?lang=pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sabrina dzięki :tak: ale w tym implancie są hormony i one się wydzielają do organizmu a ja właśnie hormonów nie mogę , podpytam jeszcze koleżankę co miała wkładkę czy ją zakładała tutaj czy w PL ;-)
a wogóle to dzięki za zamieszczenie info o moim porodzie :tak::-D jak weszłam żeby wpisać wam info to już było :tak: ,wyszpiegowałaś mnie wtedy :-D:-D:-D
 
ania z tego co wyczytałam w ulotce to niby ta miedź jakoś tam działa anty ciążowo :-D bynajmniej mam taką nadzieję, jeśli nie zadziała dam znać na forum ;-)jeśli jesteś zainteresowana to poszukaj ulotki w necie na pewno jest i poczytaj.
 
U mnie Lenka się obudziła pospała z 30 minut i nawet nie w głowie jej spanie :-D i tak do 1 zapewne, a ja dziś sama mąż ma wychodne ;-)
Moja mała ostatnio dużo guga i to jest takie słodkie, wasze maluchy też tak dużo z wami rozmawiają?
 
Sabrina napewno dam znać jak będę lecieć do siostry, mam nadzieje, ze mi sie uda i bardzo chętnie na kawke wpadne :)

Margo Milenka jakoś strasznie dużo nie gada, ale w porównaniu do Antka, który prawie wogole sie nie odzywal przez 5 mc, to jest dużo.
 
Margo moja nawija ze mną przez cały dzień jak tylko oczy otwiera od razu ze mną sobie guga;) WIem to dla mnie wszystko tez jest bardzo radosne bo to nasze pierwsze dzieci i nasza reakcja jest prawidłowa;)

Byłam dziś u lekarza z moją małą.
ZMieniłam pediatrę, maż zapisał mnie do którego było miejsce i dostałam się do lekarza, który był wojskowym ale taki po 40-stce. Na początku się bałam bo nie wiedziałam jakie ma podejście do takich małych dzieci, a on był bardzo miły i mega delikatny;) I bardzo konkretny. WIktoria aż się do niego cieszyła i gugała;D
Na te krostki dał nam maść tzw "robioną" zamawia się ją w aptece i kosztuje grosze, dodatkowo ciemieniuchę kazał smarować oliwą z oliwek. Ja muszę ostawić wszystek nabiał, czekoladę;(((, orzechy, przyprawy, owoce cytrusowe. Dowiedziałam się, że mogę pić soki jabłkowe i bananowe, a nie jak ta stara lekarka mi mówiła że mogę pić soki tylko przeze mnie robione. Tym, że dużo śpi i mało je mam się nie przejmować, bo ona nie ma tego co dzień tylko co jakiś czas. A ja jeszcze 0,5kg i będę miała całą wagę zrzuconą :D:D:D

W niedzielę czeka mnie imprezka (i pierwszy wyjazd w goście Wiki) na urodziny 30-ste szwagra. Dziewczyny co mogłabym mu kupić do 200zł? Pomóżcie kochane...

Przepraszam, że tylko o sobie i nie odnoszę się do każdej z Was ale nie mam siły bo walczę z małą która ma teraz dzień zamiast nocy. Gaszę już teraz światła na noc bo zawsze lampka się paliła a teraz trzeba ją uczyć spać w nocy. Wszystko przez moją mamę bo miesza mi w głowie i przez to mała głupieje.
 
Hey dziewczyny ja już wróciłam do domu szybka nowa zamontowana już w kominku i się nie dymi pewnie to było przyczyną, ale pomyśle nad strażakiem na komienie...A mój malutki nauczył się praktycznie samodzielnego spania zje albo widzę, że już ziewa wkładam go do łóżeczka przytula się do pieluszki ze smoczkiem w buzi i zaczyna zamykać oczka od przedwczorajszego szczepienia zdarzył się cud był po tym szczepieniu tak zapłakany i zły,że ze zmęczenia sam usnął i za każdym razem go już tak kładałam bez kołysania i się udaje, zdarza się, że nie raz zapłacze i go wyciągne na 2 min ale zaraz włoże i usypia.

alfa- dzięki za podpowiedź przekaże mężowi pomysł ;)

gola- furagin jest najlepszy tylko też nie wiem jak to przy karmieniu z piersią jest...

A jeśli chodzi o pogodę u nas wiatrzysko bez śniegu
 
Dzień dobry kochane:)
I zasypało świat na biało :-D:-D

margo no to pokazałaś mężonowi, jak niewiele obowiązków jest przy dziecku i prowadzeniu domu:-D, jak się czuję siostra??
PS Pola jak rano wstanie (i dobry humor ma;0) to też mnie wita pięknie uśmiechem i tym swoim HAGUU HAGYY :-D

ponko ja to Cię kobito podziwiam normalnie, malutkie dziecko ,studia, dom. Pamiętam, że jak sesja była to ledwo żywa byłam, a nie pracowałam (dzienne st.) i tylko uczenie się miałam na głowie. Dzielna jesteś, niech Ci ten Twój pomnik u Was nad morzem postawi ;-):tak:

W moich wyjściowych rajciochach ze szwem z tyłu oczko poszło - fakundo! Zjadlam , popisałam do Was idę skrobać auto i jadę po rajciochy;)

niuniunia jeśli libi grać na konsoli, to zawsze ucieszy się z gierki (oryginalne są b. drogie ponad 100 zl - 200 na pewno), albo z pada. Jak lubi dobrze i ładnie pachnieć to fajny perfum też zda egzamin, jak lubi biżuterię to obrączka z Aparta taka trójkolorowa - ja bratu brałam kosztowała 84 zł, ze stali szlachetnej jak nie trafisz z rozmiarem, mozna wymienic, tylko nie odrywać metki, cene mozna markerem maznac. + do tego np krawat jak chodzi, albo perfum taki za ponad 100 zl - prezent fajny :)
Apart - Biżuteria męska - Obrączka ze stali szlachetnej
Albo srebrna bransoleta , za 200 zł to już spoko jest, albo łancuszek, albo zegarek np Casio już kupisz za 200 fajny
 
reklama
Dzień dobry :)))
Jak pięknie i biało!
Od razu jaśniej w mieszkaniu :) (mam okna na północny zachód a teraz pięknie się rozjaśniło od śniegu za oknem)

Tylko się z Wami witam i mykam do śniadania :)
Wczoraj wieczorem znowu wspólna kąpiel z karmieniem, Patrycja zasnęła o 23, pobudka na karmienie o 3:30 do 3:50, potem 6:30 do 7 i teraz 9:45 do 10:30 (włączyłam sobie serial i pozwoliłam się oblizywać póki się nie skończył ;-))
Czyli nie dość że za oknem pięknie to jeszcze się wyspałam :-D Możliwe że wieczorne przytulanki wzmocniły efekt ogłnego zadowolenia :-D

margo : mam nadzieję że manifestacja wobec męża pomoże na dłużej :-D Mojemu w domu nic nie przeszkadza jak jest nie sprzątnięte, nie ugotowane albo nie wyprane. Bałagan ignoruje, zamiast obiadu zje kanapkę albo zamówi pizzę a zamiast brudnej koszulki A założy czystą B :tak: wydawałoby się że fajnie bo nie jest roszczeniowy ale na pomoc nie można liczyć :tak:
 
Do góry