reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

my używamy jeszcze 2 bo mąż kupił 'hurtową ilość' :-D jak go wysłałam po paczkę :-D ale teraz jak będę kupować to już 3 bo wczoraj kupka była i na plecach i na brzuchu czyli w skrócie po pachy :tak:
 
reklama
kasiente ja tez nie zwracałam uwagi jak wkładała do buzi piąstkę albo paluszki. No ale jak zaczęła wyraźnie kciuka ssac to ie pozwalam. Po pierwsze jest to niedobre dla zgryzu, po drugie ciężko potem oduczyć. A nie chciałabym żeby chodziła do przedszkola i ssała kciuka;-)
 
My jeszcze 2 uzywamy i jeszcze pewnie chwile bedziemy uzywac. Moja Zuzia to nie lubi paluszkow wkładac do buzi woli smoka zdecydowanie.
Wiecie co tak sie dzis przestaszyła bo Zuzia tak mi zwymiotowała ze szok nawet nie wiem skad ona tyle pokarmu wzieła,masakra jakas mam nadzieje ze to nic złego:-(jejku ja to sie tylko martwie ostatnio.
 
reklama
Dziewczyny ratujcie...

mam problem z małą o 15 jadła mi ostatni raz, później koło 7-8 pociumkała 5 minut i wielki krzyk przy tym, a teraz wcale nie chce jeść. Ciągle by mi tylko spała i zrobiła mi kupkę wodnistą tzn sama woda była w niej pomarańczowa. Dałam jej godz przed kupką czopka glicerynowego bo widać było, że się męczyła a tu teraz jestem przestraszona. Jeśli w nocy coś się będzie działo (np temp bo teraz miała 36,5) to pojadę z nią do szpitala ale jeśli noc będzie ok to pójdę z nią jutro do pediatry. Nie podoba mi się ten jej brak apetytu, wodnista kupka i ciągła senność bo podobnie zaczyna się rota wirus;/
 
Do góry