reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

reklama
Ssabrina moja Natalka robi kupkę raz na dwa dni, rzadko codziennie i jest to ok. Jeśli nie widać zeby dziecko brzuszek meczył to nie ma problemu. A w razie potrzeby można podać właśnie pół czopka glicerynowego.Ja kilka razy podawałam, ale nie chce podawać za często zeby małej nie przyzwyczaić.

Dziewczyny zdrowych, radosnych świat w rodzinnej atmosferze!!!
 
Ssa brinka ja ostatnio narzekałam bo moj mały co pieluszka to kupa....a od poniedziałku nie zrobił nic...dzis rano dałam mu 1/3 czopka i troche rano zrobił i dalej nic..tez sie zastanawiam bo pierwszy raz tak sie stało zastanawiam sie czy moj stres mu sie nie udzielił..jedna kupa dziennie to nie jest zle.
 
Kochane ciocie BB, życzymy Wam i Waszym pociechom, rodzinom, dużo zdrowia, reszta sama się jakoś ułoży. Pomyślności i rodzinnych, spokojnych Świąt Bożego narodzenia.
 
hejka kochane, jak mnie dawno nie było na forum :szok:!! U Was się wiele dzieje, nawet nie nadążam z przeczytaniem;)
Ja niestety z pewnych przyczyn musiałam wrócić już do pracy :-( Aleks jest głównie z moimi rodzicami, już od dawna jedzie tylko na MM. Bebilon Pepti, Gerber itp, szukamy najlepszego.
Dodatkowo podajemy Espumisan na kolki i Delicol na lekka nietolerancję laktozy i jakoś dajemy radę... Kochany skarbk ma u moich rodziców cudownie, jest rozpieszczany, a ja uzbieram kasiorkę na przeprowadzkę na inne mieszkanie- w moim taki chód że dziecko co chwile miało czkawkę z zimna :-(
Pod choinkę kupiłam mu więcej ciuszków jedziemy już w rozmiarze 62 ;) Młody waży 5.5kg i jest już po pierwszych szczepieniach :) Poza tym wszystko znośnie ;) Kupiłam mu równiez nosidełko, bedziemy sie z nim zaprzyjazniać na dniach ;)

Mam nadzieję, że u Was wsio ok :) POGODNYCH ŚWIĄT kochane ;)
 
Dziewczyny, życzę Wam radosnych, spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia, oraz dużo zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków! :-)
 
Drogie dziewczynki i bobaski,
życzę Wam i waszym rodzinką Wesołych Świąt,
spełnienia najskrytszych marzeń, pogody ducha,dużo uśmiechu,samych radosnych dni i zdrówka
:-)
 
Kochane z okazji Świat życzę Wam samych przespanych nocy, samych radosnych dni kiedy maluszki się uśmiechają i gawarzą, żadnych problemów piersiowych, ani butelkowych, aby mężowie mniej pracowali i aby te Święta Bożego Narodzenia jeszcze bardziej pokazały nam jak cudownie mieć nowonarodzone dziecko w domku, jesteśmy szczesciarami :)
Do tego dużo dużo dużo dużo dużo zdrowia dla mam i dzieci.


​Dziekuje za życzenia :)
 
reklama
Mamusie chciałabym Wam życzyć zdrowych, pogodnych Świąt, niech maleństwa dają dużo radości, a przede wszystkim niech się chowają zdrowo:)
 
Do góry