reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Martawhisky? nie zapomnę ile moglam tego w siebie wlac kiedyś...ale jak wrocilam do PL to nie moglam patrzeć na ten trunek...ale i tak whisky sama nieźle smakuje bez coli hahaha. Teraz mam alkoholowstręt i zapach piwa przyprawia mnie o zawroty glowy - nie wiem dlaczego!
Burapiłki nie tzreba sie bac tylko ją łapać! zawsze chodzilam do klas z przewaga dziewczyn - bały się pilki jak ognia co niektóre...a to przecież tylko kulka:sorry2:
 
reklama
A tak w ogóle to oddałabym nogę za whiskey z colą, lodem i cytryną...:-D Ale pomarzyć zawsze można. Bo jak ....dobrze pójdzie, to się napiję za jakieś 1,5 roku...:blink:
Wczoraj moj maz mnie denerwowal dajac do wachania whiskey i moiwiac, ze jeszcze 3-4 lata jak ja sie napije, bo jego bracia byli karmieni mlekiem do 3 roku zycia i ja tez tak powinnam, :) Moj malzonek natomiast nie pil mleka matki i tez jakos wyrosl zdrowo, wiec ja planuje gora roczne karmienie....
 
cze listopadoweczki chcialam sie tylko zameldowac ze wrocilam wypoczeta po urlopiku,niestety w przed ostatni dzien zlapalo mnie przeziebienie :( tam bylo okropnie goraco a ja lodowata,gazowana wode pilam no i tak to sie skonczylo,naszczescie jest juz lepie :)
teraz musze ponad 30 stronek nadrobic aby zobaczyc co u Was slychac
pozdrawiam pa
 
Ale sie opilam mleka:-D:-D chyba 3/4 kartonika wypilam...
oliwkaoj będziesz miała co czytać.

Mam fajne lokum mieszkaniowe - tuż naprzeciw mojego bloku jest przedszkole!dokładnie widzę co dzieciaki robią, bo mieszkam dość nisko jak na wieżowiec...w przyszlości bede mogła ogladać jak moje dziecko będzie się bawic - z drugiej strony ciągły nadzór mamy?eh przerąbane:-D
 
cóż, pryłączam się :), tzw lepsza połowa musiała mi ostatnio przysiegać na kolanach że zaraz po odstaweni od cyca zabierze mnie do knajpy na tatara i wódke :)

Ja niedawno teściowi podebrałam 0,5 szklaneczki piwa i się ululałam :-)

Nie mów mi o tatarze !!! Jezu czemu mi o nim przypomniałaś ?....
Aleeeeeeeeeeee teraz bym go wcięła MNIAM MNIAM !!!

Ogólnie nie lubię mięsa, ale uwielbiam TATARA (plus cebulka, ogórek kiszony, jajko, pieprz, sól, maggi, trochę musztardy i oleju) MNIAMMMMMMMMMMMMMMMM :-D:tak::-)
 
Jak fajnie, że nie jestem z tym sama heh ;-)Tak czasami myślę, jakby to było jakby nasi faceci musieli dosłownie z dnia na dzień rzucić wszelkie używki typu właśnie alkohol, papierosy itd. Denerwują mnie moi koledzi ciągłym gadaniem - tego nie możesz, tamtego nie możesz.:wściekła/y: A jak dla mnie żaden z nich nie podołałby chociażby poprzestaniu wypicia piwka tak od zaraz...
Miran co twój mąż gada?? Ja z kim nie rozmawiam, to wszyscy mówią jedno - jak karmić piersią, to do roku góra. Nie wolno przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę.
 
Burapiłki nie tzreba sie bac tylko ją łapać! zawsze chodzilam do klas z przewaga dziewczyn - bały się pilki jak ognia co niektóre...a to przecież tylko kulka:sorry2:
Tak, raz próbowałam złapać i sobie palca wybiłam! Panicznie się boję piłek, zawsze miałam 3 z WF-u, bo albo uciekałam z lekcji, albo kategorycznie odmawiałam udziału w zabawach i grach wymagających użycia piłki :sorry2:
 
Chciałam się jeszcze raz przywitać (na tym wątku mnie jeszcze nie było) :-) i pozdrowić wszystkie przyszłe mamusie.
Strasznie dużo u Was się dzieje, aż trudno nadążyć.
Ja tez glukozy jeszcze nie miałam robionej, ale za to przećwiczyłam już zapalenie pęcherza i oczywiście infekcję... Teraz kończę drugi antybiotyk.
 
Ostatnia edycja:
Oj wkurza to wkurza...no może u mnioe jest tak, że nikt mi łyczka nie żałuje nigdy, ale to zawsze ja mówię nie i sięgam po soczek :)
Chociaż mój kochany mnie czasami denerwuje - że za duzo soków pije, a one są sztucznie słodzone bleble...jak ja z coli w 100% zrezygnowałam, gazowanych innych popitek też...to co mam mi zostac do picia? mleko tylko? Bo i z kawy zrezygnowalam (a bezkofeinowa to żadna przyjemność dla mnie). Tylko woda mineralna mi została w upalne dni? Bez przesady!
 
reklama
Ja krzywą robiłam u siebie w Szczecinie na Unii w szpitalu(moja mama pracuje w laboratorium i wiem, że mi wyników nie sfałszuje ani mnie tam nie pozarażają niczym-za dużo filmów się naoglądałam:zawstydzona/y::-)). Założyli mi wenflon żeby nie kłuć 3razy, a miałam od razu 75glukozy bo 50tki się nie opłaca...to jest tylko krzywa przesiewowa i jeśli coś wyjdzie w niej nie tak, to i tak musisz robić 75tkę i znowu to samo przeżywać (a często jest tak, że 75tka wychodzi dobrze bo jest dokładniejsza :happy2:). Polecam zabrać cytrynę, a nawet 2 jeśli ktoś nie lubi marmolady ani ciastek bezowych - glukoza jest jeszcze słodsza. W mojej aż łyżka stawała taka gęścina :-D Ale przeżyłam :)
 
Do góry