reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

wlasnie sie zarejestrowalam.sama w listopadzie zostane mama i dzis dowiedzialam sie, ze beda to blizniaki
 
reklama
Witam serdecznie

Wczoraj wyszedł mi test ciążowy. Przewidywalny termin porodu - 16 listopad 2008r.


kochana siostrzyczko GRATULACJE :tak::tak::tak:

karola, ogromne gratulacje, podwojne oczywiscie!!! :tak::-) pewnie podwojna radosc i podwojne obawy u Ciebie,co? sama wiem jeszcze jak to bylo:-D

wlasnie sie zarejestrowalam.sama w listopadzie zostane mama i dzis dowiedzialam sie, ze beda to blizniaki

GRATULUJĘ podwójnego szczęścia :-D:-D:-D
 
kajuniu:widze,ze sama wiesz co to znaczy podwojne szczescie;-):-)

zielono_mi taaaaak wiem co to podwójne szczeście :-D:-D:-D wogóle jak załączą stereo ;-):-D;-) ale jest dobrze :tak:
tak na marginesie mojej siostrze już wczoraj życzyłam bliźniaków :-D a co, po co ma mieć lepiej od Nas :-D:-p;-)
 
A tak wogóle to miałam termin na 4 listopada 2007 :tak: moje maluchy pchały się szybciej na świat i urodziłam 25 września 2007 r przez cc :zawstydzona/y:

karola ja zakładałam wątek listopad 2007 i też z niecierpliwością czekałam na kolejne dziewczyny ... potem było nas tyle, że nie można było się połapać co i jak...a tak na marginesie dodam, że u nas na listopadzie jest AŻ 5 bliźniakowych mam :-D
 
kajuniu: az 5:szok::szok::szok: mam nadzieje,ze jessli u nas tez bedzie wysyp blizniakow, to mnie on jednak juz ominie:-D

karola: to dopiero poczatki, mysle, ze z czasem przybedzie jeszcze sporo mamus listopadowych i razem stworzymy zgrane grono:-):tak:
 
reklama
kajunia, zielono_mi - dziękuję za moc sedecznych gratulacji. Wierzę, że wszystko będzie przebiegało jak najlepiej.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wiele szczęścia i radości:tak:
 
Do góry