reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

Hej listopadoweczki ja dzis ledwo do domku dojechalam . jak odbieralam mojego szkraba od mamy to musialam kiepsko wygladac.... meza prosilam zeby wyszedl po nas na parking a jak zoabczylam lozeczko to polgodzinki odlezalam i juz przeszlo......ciezkie chwile... ale przejdziemy je dzielnie .............:-):-)co???:sorry2:
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie listopadowe !!! A u mnie wciąż żadnych, nawet najmniejszych objawów :-( niby gina widziała pęcherzyk, krew też potwierdziła, ale czemu nie czuje się jakbym miała fasolke?? chyba nie jest możliwe poronienie bez krwawienia?? Mam nadzieję, że wszystko w porządku, tylko nie wiem czemu nic a nic nie czuję... i muszę czekać jeszcze tydzień na wizyte u giny :-(

Dziewczyny - miałyście robioną kiedyś krzywą cukrową ??
Słodkich snow :-)
 
Witam wszystkie nowe mamusie listopadowe !!! A u mnie wciąż żadnych, nawet najmniejszych objawów :-( niby gina widziała pęcherzyk, krew też potwierdziła, ale czemu nie czuje się jakbym miała fasolke?? chyba nie jest możliwe poronienie bez krwawienia?? Mam nadzieję, że wszystko w porządku, tylko nie wiem czemu nic a nic nie czuję... i muszę czekać jeszcze tydzień na wizyte u :-)
'
Spokojnie...nic się nie martw i ciesz puki nie masz objawowo.....ja tez tak mowilam////a jak mnie zmoglo z dnia na dzien to nie wiedzialam jak sie nazywam:-D Od kibelka nie ochodzilam prawie do 4 miesiąca.......wiec wszytsko przed Tobą. Choc zycze Ci jaknajmniej tych roznych dziwnych objawow:tak:
 
ja tez w pierszej ciazy nie mialam objawow, to byla lekka ciaza:-) a teraz ta druga, to chyba da mi popalic:baffled:

cieszmy sie dziewczyny kazdym dniem, kiedy czujemy sie dobrze i nie martwmy sie o nasze fasolki, one sobie tam rosna i maja sie dobrze:tak:

mnie mdlilo dzis pol dnia,,,, nie meczylam sie tak kiedys, ale jak patrze na mojego skarba i mysle ze bede miala jeszcze jednego, to dzielnie znosze mdlosci:-D
 
Mamusie listopadowe,
Z całego swojego serca i serduszka mojej dzidzi w bruszku (prawie 19 tygodni) życzę Wam dużo wytrwałości i dużo radości z rosnącego w brzuszku dziecieczka.
Brakiem objawów sie absolutnie nie przejujcie bo niby co miałybyście czuć?? Terz to jedynie mdłości a jak ich nie ma to tylko się cieszyć!! Ja sama absolutnie nic nie czułam i nie czuje do tej pory (jestem na etapie odgadywania czy to coś smiesznego w brzuszku to już ruchy dziecka) jednynie brzuszek zaczął wreszcie tydzień temu rosnąć. Więc niczym sie nie martwcie i dużo odpoczywajcie.
 
Witam!
Moja koleżanka też praktycznie nie miała żadnych objaw ciąży. Rodzi w maju, jedyne co, to ciągle śpi. :)
Mam nadzieję, że oprócz bolących piersi, żadnych większych objaw nie będę miała - no chyba, że smaki... :D:D
Najwżniejsze, żeby wszystko było dobrze, resztę się jakoś zniesie!!!
 
Witajcie :-)

Pamiętacie mnie jeszcze??
Nie pojawiałam się ostatnio bo się rozchorowałam :-( Byłam u lekarza i nie obyło się bez antybiotyku, oczywiście takiego w miarę bezpiecznego. Boję się bardzo jak to wszystko wpłynie na ciążę. Ale jestem pełna wiary że jakoś to przejdziemy. Czytałam już że wiele dziewczyn przechodziło różne choroby na początku ciąży i mimo to dzieciaczki były zdrowe. Pocieszające jest to że codziennie czuję bolące piersi i czasami lekkie rozciąganie w pachwinach. Od wczoraj też mam wrażenie że zaczęły się pojawiać małe nudności. Najpierw myślałam że to może przez chorobę ale jednak nie ;-).
Cieszę się bardzo że ten wąteczek dołączył już do tych głównych :-)
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :-)

Witaj Monik:-):tak: Ja Cię pamietam doskonale;-) Dobrze ,ze jesteś:-)
 
Witam!
Moja koleżanka też praktycznie nie miała żadnych objaw ciąży. Rodzi w maju, jedyne co, to ciągle śpi. :)
Mam nadzieję, że oprócz bolących piersi, żadnych większych objaw nie będę miała - no chyba, że smaki... :D:D
Najwżniejsze, żeby wszystko było dobrze, resztę się jakoś zniesie!!!

masz racje Haniu!!Najwazniejsze,zeby bylo dobrze, reszte wytrzymamy, przeciez te przykre dolegliwosci tez kiedys mina:tak:
 
Aniaaa nie przejmuj sie drugi trymestr jest wytchnieniem przed koncowka tak podobno pocieszaja jak ktoras z przyszlych mam sie meczy na pocztku ale moze ty bedziesz mial spokojne 8m-cy bo to juz chyba tyle zostalo.... co do krzywej cukrowej to w momencie zagrozenia cukrzyca ciezarnych robia albo jak ktoras mam jest chora na cukrzyce ale w przypadku pierwszym robi sie to ok 22tyg ciazy ... wiecej mozesz poszperac po necie tam bedziesz miala dokladne daneco ja wiemna ten temat: jesli cukier po obiciazeniu glukoza(wypijasz nadczo 50g glukozy w wodzie i za godzine ci pobieraja krew) bedzie podwyrzszony to kaza ci przejsc na konkretna diete z przelicznikiem weglowodanowym w ciazy sie nie p0daje zadnych lekow bez konkretnego zagrozenia wiec spokojnie moze masz wskaznik BMI troche zawyzony trudno powiedziec ale w kazdej ciazy test obiciazenia glukoza powinien byc wykonany ... luz trzymam kciuki za zdrowie mam i ich przyszlego potomstwa,,,,,,:sorry2:
 
reklama
Do góry