reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

Kiriam ja też bardzo szybko przestalam krwawić, miałam plamienia ale naprawde niewiele tego było , gin powiedział że tak może być. Zależy od organizmu kobiety. Ale oczywiście skonsultuj sie z lekarzem jeśli to cie uspokoi. A na oczko to mysle że sól fizjologiczna pomoże albo rumianek. Z tego co pamiętam mojej julce jedno oczko ropiało przez jakieś 6 dni, akurat w dniu kiedy zaczelo przyjechala do nas pediatra na kontrol więc byłam w miare spokojna . A ropieje dlatego że kanaliki są jeszcze nie wykształcone prawidłowo.
Lana zadam to samo pytanie co mpel , dlaczego musisz leżeć? przecież jesteś jak najbardziej w terminie.
nathaliep ja mam cc w poniedziałek i normalnie sama za siebie kciuki trzymam żeby wytrzymać :-) zobaczysz jak szybko te dwa tyg minął !
Lunia83 widze że mamy takie same obawy, tylko że do mnie nie dociera że będę miała dwójkę:szok: heheheh dotrze jak bede juz miała Sebastiana przy sobie a nie w sobie ;-)
 
reklama
wiatjcie!
Nie odzywam się ostatnio ale jak złapię nowy rytm dnia to postaram się to zmienić. Mój Igorek jest jak na razie bardzo grzeczny. Jak się najje to śpi i mnie to bardzo cieszy.
Widzę że bardzo chcecie mieć już mlaństwa przy sobie. A to już tuż tuż. W każym razie życzę Wam tego bardzo.
 
juz Wam odpowiadam na pytanie dlaczego musze lezec,powtorze to co powiedzial moj gin,ma pani duzo wod i jak hlupnie to moze byc nie ciekawie,tz???zapytalam a on moze pepowina wyleciec. no i co Wy na to??? bo ja niewiem.:rofl2::rofl2:
 
A u mnie cos sie zaczyna dziac, mam skurcze gdzies tak od 17, ale caly czas sa nieregularne, wiec pozostaje nam czekac, zobaczymy co przyniesie noc, znajac zycie to wszystko sie uspokoi. Moj mezus to juz sie nie moze doczekac, co co chwila przychodzi do mnie i sie pyta czy juz:-)
 
dziewczyny czy wie moze ktoras,jak sa silne skurcze,a maly sie strasznie wierci,czy to moze juz??? bo wszyscy mowia ze maluch sie uspokaja przed wyjsciem.jak to jest?????????????
 
Cześć dziewczyny! U mnie nadal nic i narazie sie niezanosi, pogoda okropna przez cały czas i też dołuje.Mała rusza sie ale juz mniej niz zwykle brzuszek mi sie stawia co chwile i jakieś bóle sa przy tym ale nic po zatym dałam sobie już spokuj bo wiem ze pewnie po terminie urodze. jak zwykle pod gorke nigdy z .. w moim życiu.Co jakiś czas sobie popłacze to nawet pomaga bo potem lepiej sie czuje ale na chwile.Niemoge cos namówić tej swojej córeczki żeby wyszła:-(Robie wiele rzeczy i wcale sie nieoszczedzam i nic codziennie chodze po schodach po kilka razy a mieszkam na 4 piętrze i też nic. Uparciucha mam chyba w brzuchu wydala się za mamą.Co pozostaje czekać i mieć nadzieje że w każej chwili sie może zacząć. Pozdrawiam słonecznie choc pogoda pochmurna!
 
izka - wiem ze to dziwnie zabrzmi bo ja juz mam dzidzie przy sobie w domu, ale uwierz mi ze naprawde wiem jakie to jest dolujace czekac. Tym razem nie czekalam az tak dlugo, ale w drugiej ciazy to sie bardziej skupialam na Sandrze i bylam tez przygotowana psychicznie na czekanie, bo tak dlugo czekalam na Sandre.

A ze cisza u ciebie, bo sie nie przejmuj bo to przed burze:tak: u mnie polozna badajaca wieczorem nie dawala mi zadnych szans na urodzenie, a ja o 2 godzinie w nocy tam wrocilam,,, tez tego nie rozumialam:szok:
 
reklama
Czesc Kochane :*
Wykorzystalam M w nocy :tak: :p
Teraz od rana mam bole w podbrzuszu, ale poki co nie robie sobie nadzieje, ze to juz.
No nic.. dzien jak codzien pewnie.. zabieram sie za sniadanko :-)
 
Do góry