reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopad 2008

Trzymamy kciuki:)

a tak na marginesie to też juz bym chciała mieć Maciusia przy sobie(mimo że zakupowo jestem w lesie-prócz wózka i paru ciuszków) - strasznie dłuży mi się już ten czas. a tu jeszcze 2 miesiące
 
reklama
Dziś o godzinie 19.13 na świat przyszła Martynka z wagą 2300gram, a o godzinie19.14 na świecie pojawiła się Natalka z wagą 1950 gram.
Dziewczynki leżą w inkubatorkach, chociaż nie mają problemów z oddychaniem i dostały po 10 pkt Apgar.
Karola czuje się dobrze.Widziała córeczki.Teraz wszystkie odpoczywają.Odezwiemy się jutro.
 
reklama
Aneta nic tylko herbatka z miodem i do łóżeczka młody chyba już śpi to możesz się wygrzewać i leczyć przez weekend
Żaneta cierpliwości ważne że chociaż lekarze fajni i sympatyczni, poczekaj jeszcze trochę zleci szybciutko...
Monik Pamiętamy pamiętamy... i czekamy na Was:-)
Lunia fakt chory chłop to katastrosfa... nic tylko współczuć pozostaje bo nie ma rady trzeba się przemęczyć i tyle...
Gabi fajnie że jeszcze tydzień tylko mi przyjdzie jeszcze trochę popracować...
Dombar no to faktycznie jest się nad czym zastanawiać bo nie łatwo o dobry szpital a zaufanie to podstawa, może się dogadają
Karola GRATULACJE :-)
 


Napisz swoją odpowiedź...
Do góry