reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Dzień doberek wpdam na momencik tylko;-)

kathe uuuffff nie jestem sama :sorry: Myslalam ze tylko ja nie wiedzialam z ta butla. Kurde maly zasnol mi ok 17.00 i jak go rozbieralam z ciuszkow, myslalam ze sie przebudzi by go wykapac a tu nic... spi jak zabity i przy tym podchrapuje :eek: Przemeczony biedaczek, ponoc nie spal w dzien wogole. Ciekawe o ktorej rano wstanie :baffled: ....i chyba nic sie nie stanie jak go raz nie wykapie co?? :zawstydzona/y: Jutro przed wyjsciem do pracy zrobie mu szybka kapiel :sorry:
nooooooo i dzis wogole zabkow mu nie mylam.... ehmmm.... mam obsesje przez Was teraz mamcie..
beata a ten preparat na zabki... napisz cos wiecej o nim... dzieki z gory :tak:
Larvuniu to zwiazek fluoru:tak:

tak sie zastanawiam, ktora z Was otowrzyla sklep z dzieciecymi akcesoriami?? ... z ciekawosci chcialam spytac jak interes idzie :-)
Karina ale nie wiem jak jej idzie:no:
dzien dobry
larvunia ..........niki je mleko 2 razy albo 1 dziennie zalezy czy na noc dostaje mleko czy kaszka , czyli rano mleko ,pozniej kaszka , pozniej obiad , ders albo owoc albo jogurt no i na noc mleko albo kaszke ......... maly je , poznije kapiel i macie zebow
co prawda myje tylko raz dziennie , na noc ale dodatkowo maly ma takie tabletki do ssania z fluorem
tak jak juz kiedys pisalam w nocy maly sam sobie popija wode generalnie jest to nad ranem ale czasem tez i w nocy z kubka niekapka ktory stoi przy lozeczku i juz od bardzo dawna nie je w nocy

dzis bylam na 2 szczepieniu na odre , rozyczke itp maly byl super w sytczniu kolejne szczepienie
na szczepie sie ja przed wyjazdem

tak z ciekawosci kiedy wyjmuje sie szeczebelki z lozeczka zeby maly mogl wchodzi i wychodzic sam ....kolo 2 lat czy wczesniej ???
Mirka nie wiem moze około 1,5 roku Michała kładłam w wieku 2 lat na sofę która mu kupiliśmy:tak:

hej Beatko :-) jak dajesz rade,praca,dom i dzieci??
co do tej pracownicy to kobita pokrecona jakas:eek:

ze swinka morska to sie usmialam :-D:-D niezla masz tesciowke:-D:-D

super,ze maz juz jutro bedzie
zapytaj sie go czy doszla go afera z firma BAMA w Norwegi
pytam,bo moj K. pracuje w tej firmie,a sprawa ponoc jest glosna na Norwegie i nie tylko,bo nawet gazeta wyborcza tu byla w tamtym tygodniu:confused2:
Lilka jakos leci byłoby lepiej gdyby nie ta atmosfera w pracy:tak:
A mąż nic o tej aferze nie słyszał bo on koło Bergen jest na totalnym zadupiu nawet internet nawalał
zapomnialam wam napisac,ze w piatek Hania wstala mi o 16 godzinie dopiero!!
rano obudzila sie po calej nocy o 9,wypila mleko i poszla spac
normalnie nie wiedzialam co sie dzieje,zwalilam to,ze moze rosnie i dlatego tyle snu potrzebuje,ale w sobote sytuacja sie powtorzyla tyle ze doszla goraczka...i wsio jasne:baffled:

wczoraj jak poszla spac o 19 godzinie tak dzisiaj sie obudzila po 14!!!!! :szok: az sprawdzalam czy zyje,bo spala ciagiem 19 godzin :szok::szok:
no ale obudzila sie bez goraczki,wiec organizm walczy i pewnie dlatego tyle spi,bo jest oslabiona
zostal jeszcze katarek,ktory mam nadzieje szybko minie
Lilka :szok::szok::szok:niech Hanulka zdrowieje 19 godzin aż nie do uwierzenia:-D

A co do zasypiania to tak. Piter wstaje między 7:30-8:00 o 13 go kłade i spi tak do 15:00 lub 15,30. A spać idzie ok 20,00:tak:
Ten system się sprawdza u nas bardzo dorze teraz:tak: Dwie drzemki miał już za wiele i nie chcialo mu się już tak bardzo spać na wiczór. a tak to teraz pada spokojnie bo jest zmęczony.
Elbra dzięki:tak:moze też tak próbuję

hej dziewczynki

wiecie co ,z klotni z mezem najlepsze jest dlugie godzenie sie:-Dteraz jest super, ciekawe jak dlugo:-p

co do zabkow i butli to tez troche sie zestresowalam i juz teraz bede myc malej zabki, mam pytanie o ta paste do zabkow- ona jet bez pluknia?bo ja to mylam sama woda.

lilka no torekord pobila twoja Hania:-)przynajmniej troszke odpoczelas:tak:
Kathe ja mam nenedent ale pasty nie uzywałam


Witam :))


troszkę poczytałąm ... i widzę że była mowa o kapciach - własnie musimy jechać do sklepu i kupić Kacperkowi ale kurcze nie wiem jakie gdzie i wogóle :((

Dziewczyny co dajecie maluchom na mikołaja i pod choinkę ??? nie mam jakos pomysłu ... chciałam klocki ale kurcze Lego wycofało juz dawno te klocki dla małych dzieci Quatro i nic nie mogę znaleźć :(((. Macie jakieś pomysły ?

Coś ostatnio zmęczona jestem kurcze masakra


buziaki dziewczyny ide zaraz położyć Kacpra spać
Ja ma tylko dla Michała 2 gry komputerowe:tak:
witajcie

wpadam na moment z wiadomoscia

Bobas w wanience mówi, że chce mu się seksu

jak to przeczytalam to ...:crazy:
pousuwalam wszystkie fikcyjne konta z mojego,oraz w profilu zaznaczylam,ze tylko znajomi widza fotki

co za czasy....szkoda gadac czasami ..
Ale jaja:szok:
 
Hej dziewczynki,
wpadam pousuwac moje fotki. Nie wiecie jak wszystkie mozna szybkko znalezc?
Po tym co sie naczytalam na n-k nie mam zamiaru wogole w necie wystawiac fotek:no:
 
Dzień dobry

Czy Wasze maluchy dostają WARIACJI podczas przewijania ???:crazy:.
Kacper od jakiś 3 dni normalnie nie da się położyć na przewijak a jak już go położe to cały czas sie obraca wydziera się a ja normalnie mam ochotę przywiązac go do tego przwijaka MASAKRA !!.:crazy::wściekła/y: Nie moge sobie pomóc smoczkiem bo od kilku dni oduczamy Kacpra od smoczka w ciągu dnia ( używamy go tylko do spania) i jak na razie udało się bez smoczka. ufff zmęczyłam sie bo włansie go przewijałam.

Tak w ogóle Kacper uwielbia jak mu czytam bajki takie małe opowiadanka w twardych okładkach :) sam mi przynosi i tak się cieszy jak mu czytam... nawet widac że zna te bajki juz na pamięc bo w odpowiednich miejscach np podnosi rączki do góry itd itp :) Fajnie

ide napić się kawy :))
 
Kathhe
ja juz od dawna nie wstawiam na n-k zdjec, bo kiedys sobie poprzegladalam te profile , na poczatku myslalam, ze to dzieciaki konta idoli sobie zakladaja. Jak sie wczytalam o co chodzi:szok: to mi szczena opadla... Ja to juz zglaszalam ze 2 miesiace temu i jak widac nie wiele z tym zrobili:no: Pomysl tylko kto tu przesiaduje, przeciez forum o dzieciach to dla nich raj:-:)-(Pousuwalam dzis zdjecia, ktore kiedys wklejalam...
Jestem w szoku, ze to jest az na taka skale:szok:
 
reklama
tak to jest dziewczyny my zakladam ze tylko w dobrej wierze ludzie tu zagladaj
a tak na prawde kazdy moze tu zajzec ............ internet jest genialnym wynalazkiem ale i tez nie bezpiecznym
 
Do góry