reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzien dobry
posprzatalam juz dom mam nadzieje ze juz ostatni raz przed wyjazdem
w piatek mam jeszcze gosci to moze odkurze i koniec ..... swieta
w niedziele lece do polski
wiec ide sie troche pakowac
pa do pozniej
 
Witam :))

troszkę poczytałąm ... i widzę że była mowa o kapciach - własnie musimy jechać do sklepu i kupić Kacperkowi ale kurcze nie wiem jakie gdzie i wogóle :((

Dziewczyny co dajecie maluchom na mikołaja i pod choinkę ??? nie mam jakos pomysłu ... chciałam klocki ale kurcze Lego wycofało juz dawno te klocki dla małych dzieci Quatro i nic nie mogę znaleźć :(((. Macie jakieś pomysły ?

Coś ostatnio zmęczona jestem kurcze masakra

buziaki dziewczyny ide zaraz położyć Kacpra spać
 
myśmy na roczek nic Piterowi nie kupowali wiec na Mikołaja kupiliśmy młodemu taką tor dla autek z wadera:tak:

Pusia młody dostał od chrzestnego klocki też z Wadera (my wybiweraliśmy jakie ma kupić:tak:). Sa świetne. du,że elementy. kilka klocków jest na kółkach więc młody jeździ nimi:tak: i mąż robi mu z tych klocków samochody traktory itp i jeździ sobie Piter tym. Naprawde polecam te klocki:tak:
takie mamy:
Klocki Middle Block SUPER BIG - zabawki wader-zabawki.pl

wogóle Piotrek ma dużo rzeczy z Wadera i sa to naprawdę dobre i wytrzymałe zabawki.

to widzę, że patrzymy na te same klocki bo własnie sobie zapisałam ta firmę - mamy już z niej samochód śmieciarę z koszami na śmieci bardzo fajna:).
Tak chyba zrobimy i kupimy te kolcki tylko ciekawe czy mozna kupić je tak normalnie w sklepie.

Dziękuję za odpowiedź :)
 
Woooo matko... Lilka... az sie wkurzylam... czego to ludzie nie robia, musz etez poblokowac swoje konto!!!
Dziewczyny wyslijcie mi prosze linka do tej ksiazki o usypianiu... bo musimyt powoli cos dzialac... dzis ogladalam rozmowy w toku... i mnie naszlo... wrrrr, co to bedzie sie dzialo:confused2::confused2::confused2::confused2:
 
reklama
Do góry