reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Pusia a moze pogadajcie ze znajomymi może ktos pracuje w banku towtedy jest duza szansa na wynegocjowanie lepszych warunków
Bira Olka tez nie bardzo na ten snieg a najlepiej lubi oglądaćteraz biały taras przez okno balkonowe :tak:A zupki akurat lubi miksowane bo ja drugiego dania jak we trójkę jestesmy raczej nie gotuję:-pchlebek gryzie zabkami:tak:
 
reklama
Bira... zdjec ze sniegu jeszcze nie zgralam:zawstydzona/y: ale wrzucam jakies z fotoksiazki;-)

Beatko, u nas z obiadami to w ogole jest roznie:-p:tak: jak gotuje zupke to jemy 2-3 dni... a jest albo zupa albo drugie:-p


a tak w ogole to sprzedaje nasze wozki na allegro... i jeepa i chicco... jeep super, ale nie ma ruchomej budy:baffled: a jednak na wiatr super sprawa... a chicco jest za maly... tzn, nie ma szans na zalozenie spiwora i ubranie Oskara w kurtke, zeby wygodnie sie oparl... po prostu waskie oparcie...:dry: idealem jest casualplay s4... pompowane kola, duze wygodne siedzisko i zamykana budka takze w przod... a folia p/deszczowa jest dopinana na zamek, dol ma z materialu... ma okrycie na nozki itp... wiec sprzedaje:tak::tak:
 
Czesc dziewczyny chcialam wam tylko powiedziec DOBRANOC nie mam sil juz dzisiaj pisac, wykonczyla mnie corenka dzisiaj papapapapa
 
Beatko, pytalas jakie robimy kalendarze - hmmm, scienne (trojdzielne), biuwary (planery) na biurko i inne, zalezy co klient chce - wszystko z indywidualnymi projektami - logo firmowym itp... teraz zbieramy zamowienia i robimy projekty a na poczatku grudnia rusza druk:tak:

a jakiego typu sa to kalendarze tzn czy robicie tez kalendarze np ze zdjeciami dzieci?:-)bo szukam kogos kto zrobi taki wiekszy kalendarz ze zdjeciami malej dla dziadkow



ale u nas zima:-p
 
Witam po weekendzie:tak::tak::tak:

Amandzi urodzinki można powiedzieć że były udane oczywiście były małe niedogodności po tytułem teść ( najeb... w 3 d..py:szok::wściekła/y::wściekła/y:)
na szczęście siadł w koncie i nie robił awantur gorzej było jak zaczął śpiewać:baffled::crazy:
ale teściowa kazała mu sie uciszyć i jakoś się posłuchał:dry::crazy: a później chodził co 15 minut na dwór ale już nie zwracał na niego uwagi:dry:

Moich rodziców nie było niestety bo moja mama chora, szwagra z bratową również bo Julka ma jelitówkę :confused::confused: ale mają się pojawić jak wszyscy zdrów będą:tak::tak:

Ciasto które pierwszy raz w swoim życiu robiłam o dziwo wyszło ale jakby sirka nie przyjechała zająć się w piątek moim rozdarciuchem to pewnie by się nie udało tak tego przygotować na sobotę:dry:

Niedziela minęła spokojnie małż poszedł z Amandziuchą na spacerek sam i miałam chwil;ę spokoju dla siebie:-D:-p

a dziś pobudka w nocy pierwsza o dziwno była o 6.30 a potem do 8 Amanda spała już ze mną na łóżku:rofl2: po czym jak się obudziła próbowała mnie oskalpować i oczy wydłubać:baffled: :baffled::szok::szok:
 
reklama
dzien dobry

wpadlam sie tylko z wami przywitac kochane, przepraszam ale nie mialam czasu na bb, w weekend szkola a w tygodniu jak mialam chwilke to się uczylam bo ciezko jest, mialam 2 lata przerwy i prawie nic nie pamietam, a profesorzy strasza kartkowka :sorry2:no i ogolnie teraz juz przygotowuje sie do urodzinek davidka i przyjazdu kochanego.
Juz od ponad tygodnia mamy zamowiony tort - oczywiscie z kubusiem puchatkiem :-D:-D wybralam najdrozszy jaki byl :zawstydzona/y::-p:-):-)
U nas wszystko w porządku, Davidek juz sam wstaje i chodzi a mi jakos zycie powoli mija, naszczescie juz w srode danny przylatuje :-):-) a wczwartek impreza



Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i imprezy urodzinowe sie udaly :tak::-):-) postaram sie zagladac, ale nie obiecuje bo zawsze cos........ (moja mama)
 
Do góry