reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
elbra no tak to jest jak nie jestem w temacie... sorka :sorry2: myslalam ze ktos cie wkurzyl :-p

ale "bajke" ogladam na tvp1 :rofl2::rofl2::rofl2: wampiry, drakule, potwory, wilkolaki.... smieszny film :-D a mial byc straszny :dry::rofl2: no ale o tej godzinie to chyba normalne...
 
ja z nowu w weekendy mam wiecej czasu....
a co tam u Ciebie bira?? ;-)

Teraz się nudzę, w TV żenada to mykam na kompie:-) A w ogóle to przeniosłam się do Holandii. Po nowym roku zaczynam załatwiać wszystkie meldunki, bo wcześniej muszę pozamykać swoje sprawy w PL...

Witamy w świecie "żywych";-)
A tak sobie dziś myślałam o Tobie:zawstydzona/y::-D
I jeszcze ostatnio coś o Sabinie myslałam bo mi się śniła w nocy:rofl2:

Straszie mi Was brakowało, ale na szczęście mam już neta będę zaglądać, bo nudzę się tutaj;-) A co do snów, o mi się dzisiaj Kathe śniła, ale miała synka w tym śnie i była u mnie (ale nie u mnie;-)) na jakimś obiedzie:-)

My jutro robimy roczek Piterowi. Tzn najpierw msza w kościele bo akurat w tą niedzielę sa u nas roczki a potem obiad kawka itp.
W sumie będzie nas kilkoro tylko. Nawet dziadek Pitera nie bedzie a najlesze czemu?? Bo on nie wiedział że robimy roczek w niedziele i idzie do pracy:nerd::baffled:
A od 2 tygodni chodze i hucze że jest roczek:-p

Ej no dziołchy...teraz jak ja jestem to nie ma nikogo:-p

No to nieźle. A dużo będzie u Was ludzi? My już na szczęście jesteśmy "po". Nigdy więcej takich imprez w domu;-)
 
bira a u Ciebie ile osob bylo??
nastepne urodziny chyba mamuski bedziemy robic w sylu amerykanskim :-p hehehe czyli zaplacimy komus 200-300zl (lub wiecej nie znam sie) i urodzinki beda robione w jakis "bombolandach" czy jak to sie nazywa ;-):-)

dobra kochane lece do wanny, pozniej poszykuje ciuchy na jutro ogarne trosze mieszkanko po kolacji i ide w kimono. A jutro caly dzionek u rodzicow moich spedzam z Marcelkiem a wieczorkiem robie wypad z mezulkiem do kina :-D Pierwszy wypad gdzies (relaksujacy) z mezulkiem bez synka :-p
 
Larvuniu, u mnie było ok. 20 osób... w ogóle było bardzo fajne, uśmiałam się i objadłam jak durna, ale zapierdziel miałam taki, że mnie do dzisiaj wszystko boli...
 
Heloł:-), ja tylko poczytałam co u was i sorki nie poodpisuje bo padam na pysk:baffled::rofl2:, właśnie skończyłam (jutro roczek ) ufff :sorry2:, ale wszystko wygląda super:-D:-D:-D , jutro tylko odebrać torcik i czekać na gości , :rofl2:
miłej niedzieli ( boraczej do poniedziałku nie zaglądne ) :-):-):-)
ide lulu;-)
DOBRANOC
 
reklama
helo lejdis :-)

wlasnie skonczyla sie imprezka roczkowa Hanusi
ale bylo superrrrr:-):-)
goscie zadowoleni,ale tyle jedzenia mi zostalo,ze chyba poprawiny zrobimy :szok:
no przesadzilam z jadlem :rofl2:

Gabriel tez twardy zawodnik,cala imprezke przesiedzial z nami :-) raczyl gosci usmiechami i swoim ''gaworzeniem'':-) no i nadal zemna siedzi :-D

ok znikam spac,a jutro mam nadzieje z wami popisze
dobranoc

p.s. Elbra jak po imprezce??
 
Ostatnia edycja:
Do góry