reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
beata my juz sie przyzwyczailismy do tego i to jest u nas tak jak z posilkiem-jest i musi byc i koniec, nic strasznego:tak:straszne to bylo jak mała miala kilka miesiecy i darla sie w nieboglosy-az serce pekalo i ja tez:-(ale juz jest spoko:tak:

misia oj wspolczuje zapalenia spojowek, moze masz nieodpowiedni plyn do soczewek, moze twoje oczy tego nie toleruja?moze sprobuj jakis inny, u mojego meza to poskutkowalo

larvunia ale narobilas mi ochoty na wypad do kina, boshe jak ja dawno nigdzie z mezem nie wychodzilam:( fajnie ze znajdujecie czas na takie przyjemnosci we dwoje:)
 
kathe calusy dla Marysi :-)
czas mam ale tylko w weekendy i to tez nie zawsze, bo mezulek pracuje a tylko co niektore weekendy ma wolne. Ale jak sie zgramy to mamy ten czas :sorry2: To chyba nasz 2gi wypad -TYLKO JA I MEZULEK- odkad maly sie urodzil.
 
kathe calusy dla Marysi :-)
czas mam ale tylko w weekendy i to tez nie zawsze, bo mezulek pracuje a tylko co niektore weekendy ma wolne. Ale jak sie zgramy to mamy ten czas :sorry2: To chyba nasz 2gi wypad -TYLKO JA I MEZULEK- odkad maly sie urodzil.

no u nas tez nieciekawie z wypadami sam na sam. Ostatnio bylismy ze znajomymi oblewac moja mgr i to tez tylko dwie godzinki i spowrotem. Mam nadzieje ze w Sylwestra nam sie uda gdzies wybyc...ciekawe tylko gdzie:sorry2:
 
my sylwestra robimy (chyba) u nas. Przychodzi kolezanka ze swoim 2 miesiecznym synkiem -tzn teraz ma 2 miesiace. Za rok moze gdzies SAMI pojdziemy a malego "sprzedamy" dziadkom :-p Ale ten sylwek bedzie rodzinnie w domciu :-)

 
my sylwestra robimy (chyba) u nas. Przychodzi kolezanka ze swoim 2 miesiecznym synkiem -tzn teraz ma 2 miesiace. Za rok moze gdzies SAMI pojdziemy a malego "sprzedamy" dziadkom :-p Ale ten sylwek bedzie rodzinnie w domciu :-)
no to super macie, my jeszcze zobaczymy ale znajac zycie to skonczymy w domu:dry:a tak chcialabym juz gdzies wyjsc sie pobawic:-p
 
jeszcze na dobranoc sobie cos napisze
odnosnie sylwestra to ja nieznosze go .........nie lubie jak ludzie na sile staraja sie bawic albo upic , nie lubie wychodzic w ten dzien niestety czasem musze ale generlanie najlepiej dla mnie jest zjec jakas dobra kolacje a popolnocy poogladac fajerwerki przejsc sie po miejscach gdzie znajomi sie bawia tak na pol godziny do kazdego i jest super
 
reklama
mnie też:dry: przeszłabym się na tą nowa komedię "to nie tak jak myślisz kotku".

Był już ktoś na tym??


U nas po roczku. Spoko było. Tylko z tortem wczoraj była mała wpadka;-)
Ale w sumie wszystko było gites.
i z tym sie zgodze-forum nie jest po to aby tylko slodzic ale dyskutowac.Amen;-)

a co do tej komedii to tez z checia obejrzalabym, slyszalam ze naprawde fajna.

fajnie ze roczek sie udal:tak:az boje sie zapytac co sie stalo z tortem???:-p
 
Do góry