reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
witam mamcie

ja z kawusia:tak:

aluska bedziemy czekac az wrocicie do nas!mam nadzieje ze to szybko nastapi!a wlasnie, nie mam cie na naszej klasie... nie wiem czy dlatego ze cie tam wogule nie ma czy z przeoczenia??


beata ja nie pracuje narazie a i tak mi ciezko wiec moge tylko domyslac sie co czuja mamy pracujace, ale pewnie mimo zmeczenia troche lepiej u was z organizacja:-p
 
Cześć Kobitki:tak::tak::tak:

Nocka minęła nam tak sobie (bywało przecież gorzej:confused:) dwie pobudki z 30 minutowym krzykiem i ostanie przebudzenie o 6.30 :baffled: nawet przy sobocie nie da pospać:dry::baffled:

Teraz Amandziucha śpi :tak::tak::tak:


Kathhe z przeoczenie:sorry2::tak: Już wysłałam Ci na prv swoje dane:sorry2:;-)
 
elbra na kogo sie tak wkurzylas ze nie ma czasu na nic?? :rofl2::rofl2::rofl2:
kazdy zyje jak umie i niektorzy moze faktycznie nie maja tego czasu... no nie wiem... niechce tu nikogo bronic.

zreszta kazdy robi to co chce i jak chce :sorry2:
niektorych sytuacja zmusza do podejmowanie takich a nie innych decyzji....

zmiana tematu....
kochane co pomaga waszym maluszkom na zabki? moj robi sie nieznosny a doktor powiedzial ze idzie mu 6 zebow na raz :dry: mam zel "bobodent", ale chyba malo dziala.... no i mam czopki ale ich jeszcze nie stosowalam.
 
Cześć laseczki:-):-):-)

Wracam do żywych. Mam internet:-) Także jestem całe happy:-) Raczej nie nadrobię wszystkich zaległości, ale spróbować spróbuję:-)
 
no i standard.... jak jstem to nic sie tu nie dzieje :dry:
no dziewczyny pogadajcie...
Wy mnie chyba nie lubicie :sorry2:

....HELLOOOOO...
 
reklama
Do góry