reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

hej dziełchy;-)

w koncu nie bylysmy u lekarza bo wysypka zachela pomalu znikac,dzis juz zdecydowanie lepiej ale zadka kupke dalej robi



co tak pusto tu?????:baffled:
 
reklama
Witam wieczorkiem:tak:;-)

Amanda śpi małż też więc zaglądam:sorry2: pewnie nie długo znów się przez pewien czas nie pokażę :no::no::no:ale mam nadzieję że o nas nie zapomnita:sorry2::-:)-(
Ponieważ sąsiedzi mają już kupca na ten komputer co nam pożyczyli a że u nas tymczasowy brak kasy więc niestety kupić nie możemy:confused::-(

Co do odcycowania to zostało mi już tylko jedno karmienie popołudniu:tak::tak::tak:
Myślałam że z nocnym podawaniem cycucha będzie się Amandzi trudno rozstać ale nie nawet za nim nie tęskni a ja już tak:-:)sorry2:
Trochę to karmienie było już dla mnie męczące gdy się wierciła albo gryzła ale jak się wtuliła we mnie i rączkami trzymala sobie cycia przy jedzeniu i wpatrywała się we mnie tymi swoimi maleńkimi cudnymi oczkami to czułam się najszczęśliwszą mamą na ziemi:sorry2::tak::tak:


Kathhe dobrze że Marysia czuję się dużo lepiej:tak::tak::tak: oby jak najszybciej wróciła do zdrówka:tak::tak::tak:
 
Trochę żem poczytała sorki jak kogoś pominęłam:sorry2:

Beata
no widzę że Twoja opiekunka będzie bardzo oczytana zajmując się Oleńką:baffled::dry:
Mirka co do bucików to ja dostałam od bratowej bo kupiła Julce w CCC kozaczki ale się okazało że noga jej się nie mieści:sorry2: więc oddała nam:sorry2:
Sabinka jak opiekunka się sprawuje?:sorry2:;-):-)
Larviunia buziaki dla Marcelka:tak::tak::tak:
Dziunia spryciula z Oliwki :tak::tak::tak: woli nie ryzykować niż upaść:-D:-D;-)
Asix serdeczne gratulacje za awans:tak::tak:;-):-)
Liluś gratulaski dla dreptającej Hani:tak::-):tak::-):tak:
Elbra super że odsmoczkowanie przebiegła tak bez problemowo:tak::-D:tak:
Brawa dla Piotrusia:tak::tak::tak:
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
tyle sie naprodukowalam a mi posta wcielo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

znikam wiec bo rozwale tego kompa:wściekła/y:

jutro przyjecie Hani z okazji roczku,wiec rano musze wstac bo full pracy mnei czeka w kuchni
buziaki i dobranoc
 
reklama
Dzień dobry:-)
oj pustki pustki:tak:
u nas chyba zima się zaczyna bo wczoraj bardzo mroźny wiatr wiał i deszcz marznacy więc szykujmy sie:angry:ja tam zimy nie lubię.
Dobrze ze dzisiaj sobota trochę odsapnę no i nadrobie w domu oj ciezko powiem Wam praca i dom z dwójką a ja i tak po 6 godzin pracuję:baffled:.Ja nie wiem jak daja sobie radę mamy na cały etat
No dobra nie smucę przy sobocie potem zajrzę moze frekwencja sie poprawi:-)
 
Do góry