reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dobry wieczor,

Lilus gratuluje Hani pierwszych kroczkow:tak::tak::tak:

Sabinko, to spok - jak tak blisko domku bedziesz to zawsze masz mozliwosc wpadniecia do Kapika:tak::tak:

Mirka, widze u Ciebie suwaczek swiateczny... ja juz nie moge sie doczekac swiat:tak::tak::tak:
a co do USG to dzieki, ze pytasz;-) chyba ok, mam jedna nerke za jakis czas skontrolowac, ale kamyki chyba wysiusiane:-D:-D

Wisienka, ucz sie, ucz;-);-);-)

Aluska, Kathe, u nas cyc juz teraz wlasciwie tylko do spania, bo w dzien to sporadycznie albo wcale... ale noc...:confused2::confused2:


U nas Oskar juz tez stawia pierwsze kroczki - juz idzie kawalek sam, a dumny jak paw:-D:-D:-D
 
reklama
Hejka:-) , dzisiaj miałam mega ból głowy:baffled: , pół dnia chodziłam nieprzytomna:dry::baffled: , a Oliwka pobiła rekord , spała od 21do 7 , dostała butle i spała dalej do 11 normalnie szok :szok::szok::szok:

asix oby to było tylko przemęczenie , uważaj na siebie :tak::sorry2:

aluśka no nieżle daje w kość Amandzia :rofl2::dry:

kathe współczuje ząbasków :baffled::-(

lilka gratulacje dla Hani:-D:-D:-D

sabinko Oliwka ma szpary między wszystkimi zębami:-D, nie wiem skąd to , ale i tak wygląda słodziutko;-) , jak później tak zostanie to założy się aparat i po sprawie:-p;-) na razie to olewam :rofl2:
 
hej dziewczyny

mam problem, bylysmy wczoraj u lekarza i powiedzial ze to nie zeby ale trzydniowka bo mala ma zaczerwienione gardlo i zaczynalo u niej widac wysypke na plecach. tylko dzis ma juz dwa razy tyle pokrzywki na plecach i poszlo jej n ab rzuch i idzie na twarz. Juz niema goraczki ale jest marudna i robi zadka kupke-ale raz dziennie. Zaczelo sie od niedzieli wszystko-goraczka brak apetytu , a w środę wysypka no i dzis więcej wysypki,co to moze byc???idziemy jeszcze raz do lekarza ale dopiero o 17
 
reklama
dzien dobry...

Kathe, jak Marysia???

Elbra, gratki dla Pitera:tak:

ale tu bylo pusto:dry::dry:

u nas dzis jakos zimno sie zrobilo... wrrrr... chyba idzie zima;-)

meczymy sie nad fotoksiazka... wbrew pozorom roboty przy niej od zatrzesienia... oczywiscie jak chce sie fajnie zrobic, bo mozna po latwiznie tylk owrzucic fotki... :sorry2::sorry2:
 
Do góry