reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

no juz zdrowiutki.. na cale szczescie

bral przez 10 dni zastrzyki :-( biedactwo moje kochane...
teraz mial lekki katarek ale cebionem wyleczylismy i jest juz oki

ale sie za Wami kochane stesknilam!!!! :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Witaj Larvuniu:tak:
Anulka no zakres obowiązków ustaliłam wxcześniej opieka+prasowanie ale chyba zapomniała i musze pilnie jej przypomnieć:angry:Bo dzisiejszy wieczór zamiast na luzie to z deską i zelazkiem szalałam:wściekła/y:Dobrze ze Ola spała a Michał obok mnie leżał i pogadaliśmy sobie takze dzieci na tym nie ucierpiały:tak:Nie no musi mi pomóc bo jak Ola spi to ta kurka sobie na tvn dzień dobry tvn oglada albo k..a czyta moje książki np.Harego Poterra którego od roku nie mogę przeczytać bo ciagle na 10 stronie jestem:wściekła/y:(sorki za słownictwo ale mam ciśnienie jutro skrobnę bo ledwo na gałki widze)
 
Ale się dzisiaj bawie obrazkami:-Da co tam zawsze Aluska była najlepsza w te klocki:-D
Więc moje kochane życzę wam dobrej nocki
ChomikImage.aspx
 
Cześć kobitki:-) jejku dawno nie zaglądałam:szok: ale mnóstwo spraw do załatwienia było , ufff:rofl2:
poczytałam ale nie poodpisuje sorki:sorry::sorry:
u nas nic ciekawego:confused2: , mała zapieprza sama i nawet o tym nie wie,:rofl2: zapinamy ją w szelki i idzie ktoś za nią to ma wrażenie że jest trzymana i wtedy to nawet biega , ale jak wyczuje że nie jest trzymana to staje w miejscu i szybko czegoś sie chwyta agentka:laugh2::laugh2::laugh2: , co do wagi to jak sami ją ważyliśmy wyszło że 11,5 kg i 80 cm,:tak: nie martwi mnie to bo wyjściową miała 4,5 kg:baffled: i żeby potroić do roczku to musiała by ważyć 13,5 kg:szok: , tak więc ok:-D:-D:-D, roczek robimy w niedziele tak jak przypada :-p, od czwartku zaczynam przygotowania ufff :confused2: już mi się odechciewa :confused2::confused2::confused2:
do jutra :-D
dobranoc
 
hejka kuźde napisałam i mi się komp zawiesił i reset musiał być no w mordke jeża:-)

Anulka odra świnka rózyczka:-) nam powiedziała ze po roczku no itak poszlismy;-) a poza tym to naszym maluchów 13 miesiąc już idzie;-) wiec wsio gra:-)
Larvuniu elo:-) no wreszcie:-) co tam u was?:-)
Aluśka zdróeczka dla Amandzi dalej:-) i gratki że już ciocią jesteś:-)
Mirka Kapik jeszcze nei ma takich typowych na zimę kupię mu jak będzie zima;-)
narazie ma jesienne za kostkę:-)
Elbra ja tez będę na rzepy kupowała:-) i pracę sie super z domkiem posuwają..no czekam na to zdjecie i czekam:-) kurcze:-)
Beatko to dziś wolne no nie:-) ale się napracowałaś:-) heheucałuj Oleńkę;-)


Wszystkim mamusiom dziękuję za pochwałę moich dekoracji:-) buziaki:-)

wczoraj była opiekunka do Kapika sympatyczna dziewczyna rocznik 85:-) wiec młodsza, rok po ślubie ale naprawdę fajna laseczka miłe wrażenie zrobiłą:-) w nast. tyg. próba;-) zostawiam Kapika z nią... a ja bedę kursowała:-) zobaczymy jak im pójdzie;-)
Kapikowi obie góne 2 się przebijają to znaczy już sie prawie przebiły hehe i masakra jest od wczoraj! dał koleś takiego czadu ze wrrr
a wogóle powiedzcie mi bo kapikowi te góne 1 tak zarąbiscie szeroko wyszły! ma szparkę miezy nimi zarąbistą czy to normalne? czy nie? kurde byłam wczoraj u lekarki i zapomniałąm zapytac bo tak się darł...

miłęgo dnia
 
reklama
Do góry