reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dzien dobry:tak:


Sabinko, super, ze imprezka udana:tak: a prezenty super:-):-)

tak odnosnie krzeselka-uczydelka, to w carrefuarze ma byc od 12.11 za 139zł:tak::tak::tak::tak: takze duzo taniej niz na allegro:tak::tak:

pokoik super udekorwany:tak:


Kreciku, witaj na jawnym;-);-):tak:


Misia, nie martw sie waga Igiego - Aluska ma racje lepiej chudszy niz za gruby:tak::tak:

Aluska, jak tam - juz maluszek sie urodzil??

Anineczko... nie wiem kiedy - ale chce na 100%:-):-) moze tak za pol roczku zaczniemy cos majstrowac:-p

Lilus, wyobrazam sobie zakupy z trojka maluszkow:-D:-D

Zmykam na dol, na kapanie:tak::tak:
pa
 
reklama
hejka:-)
Trochę nadrobię:-)

Women super że jesteś szczęśliwa i że wam się układa:-) extra! oby tak dalej! powodzonka i wpadaj do nas częściej:-)
Krecik kurcze przy Kapiku to rzeczywiście wasze dzieciaczki to sumo:-) heheh ta sierotka to ok. 9200:-) zresztą zobaczymy w środę idę na szczepienie bo jutro jakoś mi sie nie cche:-)
a wogóle witaj na otwartym:-) co do zabawek to uwielbiam wracać do dzieciństwa;-) hehe
Wisienka super że lot udany witaj kochana:-) i jak balety???:-) były??:-)
Beatko dobrze że OLka waży więcej niż Kapik przynajmniej jak będzsie niegrzeczny to go pobije lekko;-) no właśnie w realu kupuję krzesełko uczydełko;-) cena extra;-)
Elbra i jak torcik wybraliście??:-) hehe doszliście do poozumienia;-):-)
co do usypiania to Kapik usypia sam ja go wkładam do łóżeczka i wychodzę ... zazwyczaj wstaje to wtedy daję mu ksiażke:-) on sobie czyta i potem usypia na książce:-) także odpukać narazie nie narzekam...uffff gratki za chodzenie:-) Piter szaleje:-) Kapik tez już większość sam chodzi :-) chyba że ma chętkę zeby go prowadzic:-)
Anineczka jak testy Ci idą:-)?? jak coś to wpadnij pouczę CIę jazdy;-) miałam być exgzaminatorem na prawo jazdy więc wiesz;-) pomóc mogę;-) heheh
a wogóle gratki dla Mattiego;-)
to fakt dzieciaki wszystko super zaczynają łąpać:-)
Misia zwariowałaś tym martwieniem się:-) pisalam wcześniej ile waży Kapik:-) a zwłaszcza dziwne ze on ciągle je;-) tyle że on biega jak najęty!!! wrrrnie siądzie na 10 minut;-)
Aluśka biedna Amandzie z brzusiem:-( mam nadzieje ze już wsio gra:-)
i co jesteś ciocią już??:-)napewno;-)
Mirka gratki dla Nikiego za kroczki:-)
Liluś kurcze Gabryś toi złote dziecko:-) super:-) ucałuj go buziak buziak:-)
Liluś co do Menu:
zaczęliśmy o 17 - był barszczyk z krokietami, kawka torcik, 2 sałatki (jarzynowa i z selerem) wędlinka i te sprawy... 2 placuszki jabłecznik i sernik:-) jakieś przegryzki chipsy paluszki krakersy itp.. oraz winko piwko, drinki:-) to tyle:-)
nie robiłam niewiadomo czego bo nie miałąm siły i czasu:-)

dziękuję wszystkim za pochwały co do pokoiku;-) sama się męczyłam:-) hehe jeździłam po kolorowe kartki żeby wydrukowac napis;-) itp:-)

jeszcze co do pogody u nas ciągle pięknie i gorąco:-) super:-) Kapik śmiga ciągle na spacerki w body z długim rękawem i bluzą :-) super pogoda:-)
no to mniej wiecej nadrobiłam:-) buziaki:-)
idę na jakiś filmik
miłęgo wieczorku:-)
 
Sabinko to u Was tak ciepło?:szok:Olka w zimowej kurtce smiga i grubej czapce już chociaż dzisiaj nie powiem było 12 stopni i bardzo ciepło:tak:.Jednakże pogoda nas nie rozpieszcza i od jutra wiatry :baffled:co oznacza urwanie głowy:shocked2:
Fajnie ze już po imprezce prawda?ja to nie lubię tak biegać w tą i wewtą i jeszcze narobić się jak głupia:baffled:
Bry:-)

U nas niestety pochmurno:dry:
Ale i tak muszę wybyć z domu bo inaczej w czterech ścianach zwariuje:sorry2:
Chcę do ludzi:hmm::angry:

A...kupiłam wczoraj młodemu kombinezon zimowy w lumpie za 15 zeta prawie nowiuśki jednoczęściowy. ale to raczej na przyszly rok a jak nie to bedzie dla chrześniaka.

A młody gania na nogach za mną wszędzie. wlaściwie za wsyztskimi jak tylko ktoś gdzieś idzie. Wczoraj wszedł do łazienki i wyszedł po schodku żeby popatrzeć co jest w wannie:baffled: a ja o mało zawału nie dostałam bo płytki sa twarde i się bawłam że się przewróci i walnie. no ale teraz jak goni to już tak cały czas jest:sorry2:


Sabina super udekorowany pokoik miałaś dla Kapika:tak::-)
Elbra nieraz uda się coś trafić w lumpie co?:-Dja też nieraz upoluję cosik:-D
A z wchodzeniem wszędzie to cos wiem ostatnio śmietnik był i kibel:baffled:

Dobra zaraz spadam bo jutro 5,30 i do pracy trzeba wstawać brr
 
reklama
Dzień doberek
Elbra kopnij w dupke swojego meża!! kurde faceci to masakra czasami myślą jak nie wiem ....
a wogóle kiedy planujecie sie wprowadzac do domeczku bo ja już tej parapetóki sie doczekać nie mogę;-) heheh
Beatko no u nas cały czas tak ciepło że masakra....:-) nawet ostatnio mówili w wiadomosciach że nowy sącz najcieplejszym miastem:-) ale naprawdę ludzie u nas w podkoszulkach chodzą:-) szok:-)
Beatko miłej pracy i powodzenia:-) i koniecznie zdaj relacje!!:-)
 
Do góry