reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Heloł Lajdis:tak::tak:

Amanda nadal niestety zasmarkana.....:baffled::-(

A kumpela urodziła już godzinę przed napisaniem przeze mnie tamtego posta na którym sie tym pochwaliłam:confused2::-p:laugh2:
Mateuszek zdrowiutki ważył 3800g i miał 55 cm wzrostu:tak::tak::tak:
Urodziła godzinę po przebiciu pęcherza płodowego a jak pomyślę o moim porodzie to uwinęła się normalnie w ekspresowym tempie ( ja urodziłam po 9 godzinach :eek: od tegoż to przebicia:baffled: ) :tak::tak:no ale może dlatego tez że to jej drugi poród:dry:

Mirka gratulaski dla Nicolaska za samodzielne kroczki :tak::tak::tak::tak:
Aluska fajnie, ze zostaniesz ciocia, chociaz fajniej by bylo jakbys nam sie pochwalila ze zostaniesz znowu mama! Masz taka sliczna corcie, ze nie zaszkodzi zaludnic swiat takimi podobnymi pieknosciami!!!
Krecik nic z tego:sorry:;-):-p jedno dziecko mi wystarczy:confused2::cool:
Sabinka ślicznie udekorowałaś pokój Kacperkowi:tak::tak::tak: i torcik też pinknie wyglądał :tak::tak::tak:
Z małżem postanowiliśmy że jednak nie będę ja go robić tylko zamówimy.......bo woli nie ryzykować:sorry::baffled::eek::laugh2::-p
 
reklama
dzien dobry
sabinko ..........zazdroszcze tego ciepla
aluska ...........gratuluje ciotkowania no i duzo zdrowka dla amandy

dziewiczyny jakie buty kupilyscie na zime malym ?
 
Witam i dzisiaj!
Mirka, gratulacje dla chodziarza!!!
Sabinko, slicznie wygladalo wasze mieszkanko w dniu urodzin Kapika i w sumie nie ma sie co dziwic, ze wszystko wyszlo jak nalezy!!!
Anulka, mojemu te kozaczki z H&M to nie wejda nawet bo ma takie pulchne nozki! Ale musze powiedziec, ze dobry wybor! Gdyby nam pasowaly to tez bym je kupila! Teraz poki co Colin chodzi w adidaskach ale trzeba cos pomyslec bo robi sie coraz zimniej!!! Jedno jest pewne beda to butki na rzepy jak u Piotrusia od Elbry
 
Laseczki my po szczepieniu ..
masakra była ale sie darł:-) Kapik o 14 idzie spać:-) a my poszliśmy na 14 do lekarki...więc przed wejsciem do gabinetu juz sie darł..masakra..:-)
waży 9300:-) wiec chudzinka :-) prawie potroił wage urodzeniową więc nie jest źle;-)
pozdrawiam poczytam potem:-)
 
Hello:-)
było ekstra tylko jestem lekko wk....a ale nie tutaj będę opowiadać;-)
opiekunka się spisała tylko nie poprasowała mi wię też jestem nabuzowana:wściekła/y:
Michał kaszlał całą noc tak nagle teraz jest ok więc jak dla mnie to sprawy emocjonalne.Jezeli znowu mi sie pochoruje to kulka w łeb normalnie.
Mirka ja z Guffo (CCC)kozaczki za kostkę
 
reklama
Kreciku, no wasnie te z HM'u byly fajne, bo maja z tylu pekniecie, wiec pulchna nozka to nie problem:-p i tak naprawde wygodnie je sie wklada, a w srodku jest milusie futerko i podobaly nam sie:tak:

Beatko, to opiekunka wypasiona - moja przyjaciolka miala opiekunke to nic jej nie tknela w domciu... tylko opieka nad dzieckiem... a Wy macie ustalone jakies konkretne obowiazki domowe czy to jej dobra wola?

Sabinko, jakie szczepienie mieliscie? Nam mowila ze dopiero w 13-14 m-cu zycia i idziemy na poczatku grudnia...
Jak Kapik po sie ma? I jak w ogole u Was z opiekunka? Szukasz czy juz jest jaks na oku?

Larvuiniu, pamietamy, pamietamy:tak: Jak Marcelek? Zdrowiutki juz po tym zapaleniu... ile wtedy wybral zastrzykow??
 
Do góry