reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dziewczyny, czy wasze dzieci pluja???

Oskar nauczyl sie, ze jak nie chce jesc - co sie teraz ciagle zdarza:baffled: - to robi po prostu ustami fontanne... wrrrr, skad sie nauczyl...???
 
reklama
dzieki za opinie
wisienka ......pewnie ze nie mozna oczszcedzac na bezpieczenstwie tylko wydawac 500 na 2 tygodnie ( mam nadzieje ze po przeprowadzce bede przyjezdzac no ale tak na dobra sprawe to bedzie to moze raz albo 2 razy w roku ) wiec ............ no coz szukam wyjscia po srodku zeby bylo w miare bezpiecznie no i nie az tak drogo
 
...Oskar w sumie tez raczka odsuwa najpierw... tyle ze on po jednej lyzeczce juz nie chce:sorry2: i jak kontynuuje to po kilku nastepnych jest plucie:baffled:

Elbra, nic nie ochroni przed tym co ma sie stac... ale p to sa testy zderzeniowe, by zapewniac naszym dzieciom jak najlepsze bezpieczenstwo... to tak jak auta maja poduchy powietrzne, kurtyny, odpowiednia strefe zgniotu... takze nie zgodze sie co do fotelika, uwazam, ze lepiej kupic ciuszki o polke gorsze, czy 3 zabawki mniej a fotelik musi byc po testach i dobry:tak: co innego, tak jak Mirka kupuje tani i zwyczajny, ale to na sporadyczne okazje - lepszego by nie dostala w wypozyczalni. A jak sie smiga dzieckiem autem kazdego dnia to bezpieczny fotelik to podstawa:tak::tak::tak::tak:
 
Witam wieczorowo:-), nie zaglądałam pare dni sorki ale byłam strasznie zalatana:sorry2: , ale mam nowinkę wczoraj Oliwka zaczeła sama chodzić:szok::tak::-D:-D:-D:-D:-D, jak byłam w pracy to zrobiła pierwsze kroczki ( buuu nie widziałam:-( ) jak przyszłam do domu to leciała sama przez pół pokoju:szok::-D:rofl2:, nie buszuje oczywiście sama po domu ale ma ogromną radoche jak lata od męża do mnie i odwrotnie , śmieje się od ucha do ucha :-D:-D:-D:-D

asix
super że klejnociki już ok ;-)

anulka
współczjue zalewania:-(

beatko zdróweczka dla rodzinki:sorry2::tak::tak:

mirka
Oliwka też uwielbia dylać, gratuluje udanych zakupów:-)

aluśka gratki zwygranej , oby nastepnym razem coś większego;-):-)

bira współczucia , granat w spodnie bym gnojkom wsadziła :angry::no::wściekła/y:

wisienko udanego odcycowywania:-)

lilka czarownica pierwsza klasa :-D
 
Elbra, zgadzam sie, ze kazdy kupuje co chce... mamy pelen wybor i dostepnosc roznych produktow:rofl2: amen:-p

Mirka, stary temat - a ciagle na czasie:-D;-)

Dziunia, to to gratuluje Oliwce:tak::tak:
Oskar dzis usilnie wstawal z czterech i stal sobe co chwile probujac isc samemu, ale podlapytwal sie sciany... takze sam jeszcze nie;-)
 
reklama
Do góry