reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Lilka ekstra Milenka wygląda:tak:kupny strój?
Mirka a w które okolice jedziesz bo są strony regionalne i na nich też są ogłoszenia:tak:

Zła jestem na tego mojego bo sam zjadł kanapkę a o Michale zapomniał:wściekła/y:ma dzisiaj przerabane u mnie:angry:samolub jeden:crazy:
 
reklama
Hello
Dzieciaki już śpią.
Mirka a ja Ci powiem,ze kupiłam taki z supermarketu :-p właśnie tylko na okres pobytu w Polsce.Kosztował 249zł czyli też nie jakiś za 50 złotych.Kupiłam w Tesco firma chyba Sewa :dry:
 
No wiesz może nie wyglada jak maxi czy inne z górnej półki,ale ma atest podstawowy,pasy i inne potrzebne pierdoły.No i jest wygodny,nawet mój duży 3 latek się spokojnie mieści ;-)
A jednak chyba kupic nowy niż używany?
 
Ostatnia edycja:
3 latek sie miesci ...ok to suoper wiadomosc , bo wlasnie chce cos na czas jak bede wpadac do polski mze nie bedzie to za czesto ale przez 2 najblizsze lata to powinno byc ok
a do ilu kg jest ten fotelik
 
reklama
DZien dobry:tak:

Beatko, gratuluje podpisania umowy:tak::tak::tak:

ALuska, Wisienka, lacze sie w cycowaniu:-p:rofl2:

Bira, wkurzylabym sie gdyby kurcze obrobili mi piwnice... wrrrrr....!!!

Lilus, MIlenka wyglada suuuuper!!!! Ty to jestes extra mama, tuz po porodzie z trojka brzdacow i jeszcze masz czas, ochote i sily by tak cudnie Milenke przerac:tak::tak:

ALuska, do poniedzialku;-)

U nas juz spanko na dole... naroznik super:tak:
 
Do góry