reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

helo mamuski :-)

jak tylko sie najem i poloze dziewczynki spac,to opisze co i jak:-)

My z Gabusiem czujemy sie swietnie i dlatego jestesmy juz w domku
malutki narazie jest jak aniolek pfu pfu
CALA noc mi przespal wiec zregenerowalam sily po porodzie:-) w wieksziosci hiiihi

ale jestem szczesliwa :-):-):-)

Lilus kochana bardzo sie ciesze ze jestescie juz w domku i czujecie sie dobrze:-)Jeszcze raz gratulacje dla Was wszystkich i ucaluj Gabrielka:tak:

Jak znajdziesz chwilke opisz jak bylo
 
reklama
Liluś GRATULUJE WAS:))) Gabrysiu witamy :-)


przepraszam dziewczyny że mnie tak mało ale kurcze nie mam czasu :(

Kacper już sobie całkiem sam chodzi od ponad tygodnia śmiga po całym mieszkaniu :)

ja maluje :)

a teraz cholerka jestem przeziębiona :-(.
Dzis jedziemy z Kacprem na basen :))) - tydzień temu też byliśmy to była pierwsza wizyta na basenie po długiej przerwie wakacyjnej - Kacper przyjął to świetnie wiec jest dobrze

dziewczyny buziaczki dla Was i Waszych Maluszków
 
Dzien dobry
ale tu pustki

pusia dobrze zrozumiałam Kacper juz sam chodzi? :szok::szok:
mój Davidek to już sam kuca, klęka itp. ale jeszcze za rączke trzba prowadzić żeby chodził

Davidek dalej ma tą goraczke :-( moja mama przeziebiona, mam nadzieje ze mnie nie złapie.
wczoraj wieczorem byłam na zakupach odświezyc sobie garderobe, w koncu jak pojde na studia miedzy swoich to trzeba jakos wygladac :cool2::-D:-D
 
Dzien dobry
ale tu pustki

pusia dobrze zrozumiałam Kacper juz sam chodzi? :szok::szok:
mój Davidek to już sam kuca, klęka itp. ale jeszcze za rączke trzba prowadzić żeby chodził

Davidek dalej ma tą goraczke :-( moja mama przeziebiona, mam nadzieje ze mnie nie złapie.
wczoraj wieczorem byłam na zakupach odświezyc sobie garderobe, w koncu jak pojde na studia miedzy swoich to trzeba jakos wygladac :cool2::-D:-D

tak dobrze zrozumiałaś :)) Kacper chodzi całkiem sam :) ja np siedze przy kompie a on otwiera drzwi od pokoju(drzwi sa przymkniete nie zamkniete - taki sprytny jeszcze nie jest hahah) i idzie sobie do swojego pokoju albo gdzie tam chce :D .

A to Ty jestes już we wrocku przecież :))) ee to trzeba sie kiedys spotkac z dziećmi ale i bez nich na jakies piwko ;)

jak bys potrzebowała makijażu to pamiętaj o wizażystce Karoline :D

maxmodels.pl modelki, modele, fotograficy, wizażyści, fryzjerzy i styliści

Życzę zdrówka dla Davida
kurcze ja tez jestem jakas przeziebiona mam nadzieję ze nie przejdzie na Kacpra
 
Dzień dobry

Ale pustki:szok:no może wieczorem ruch się zacznie.Ja dzisiaj z kolezanką użęduje od rana właśnie poszła a olka przez to zupełnie ma do d..y dzień bo mi się rozregulowała.A do tego przez dwójki ma taką biegunkę ze nawet przebierać i kąpać ją muszę:wściekła/y:No to tyle jadę zaraz po kombinezon dla panienki:tak:
Pusia wow to gratki dla Kacpra
Wisienka kurujcie się
spadam;-)
 
pusia to WIELKIE GRATULACJE dla samochodzącego Kapika :-):-)
o makijazu bede pamietac, ale inni mi tez mowia ze mam talent :tak::-) wczoraj malowałam siostre, bo porzebowala zrobic foto do dyplomu, to kazdy chwalil :-)



własnie wrocilam od lekarza z Dawidkiem i nie jest dobrze :-:)-(
 
pusia to WIELKIE GRATULACJE dla samochodzącego Kapika :-):-)
o makijazu bede pamietac, ale inni mi tez mowia ze mam talent :tak::-) wczoraj malowałam siostre, bo porzebowala zrobic foto do dyplomu, to kazdy chwalil :-)



własnie wrocilam od lekarza z Dawidkiem i nie jest dobrze :-:)-(


to mi konkurencje będziesz robic hihih;-).

Oj biedny Davidek :( co lekarz powiedział ??

 
pusia spoko, ja nie mam czasu na takie rzeczy :-D:-D
możesz mi powiedzieć gdzie robiłaś USG przezciemiaczkowe? bo szukam w necie i nie moge znalexc :dry:
a doktor niby nic nie znalazl, tlyko gardlo lekko zaczerwienione, ale wyslala aby porobic badania na krew, mocz i USG no i isc do neurologa
bo glowka mu sie nie podoba i ze niby jest nadal wieksza od obwodu klatki, a w tym wieku juz tak nie powinno byc :-( mam nadzieje ze przesadza i wszystko bedzie OK
 
reklama
pusia spoko, ja nie mam czasu na takie rzeczy :-D:-D
możesz mi powiedzieć gdzie robiłaś USG przezciemiaczkowe? bo szukam w necie i nie moge znalexc :dry:
a doktor niby nic nie znalazl, tlyko gardlo lekko zaczerwienione, ale wyslala aby porobic badania na krew, mocz i USG no i isc do neurologa
bo glowka mu sie nie podoba i ze niby jest nadal wieksza od obwodu klatki, a w tym wieku juz tak nie powinno byc :-( mam nadzieje ze przesadza i wszystko bedzie OK

kurcze nie pomoge Ci bo my nie robilismy USG przezciemiączkowego wiec nie mam pojęcia.

swoją droga to nawet nie wiem jak u Kacpra czy głowa teraz jest w dobrych wymiarach czy jak hmmm po roczku idziemy na szczepionkę wtedy mam nadzieje wszystko zostanie sprawdzone - mam nadzieje że wczesniej nie będzie potrzeby wizyty u lekarza.

Martwi mnie tylko to że Kacper chyba ma pierwsza w życiu opryszczke tzk zwane zimno na ustach - pisze chyba bo nie jestem pewna czy to napewno ona równie dobrze mógł np pazurkiem sie w usta trachnac i taka gulka by powstała . Zimno jest prawdopodobne tez ponieważ ja mam w sobie wirusa opryszczki i miałam ich w zyciu 15190 wielkie baniaki na buzi i rózne inne - BOŻE mam nadzieję że u niego to jest tylko jakies zadrapanie . Zobaczymy jutro czy cos sie z tego wykluje
 
Do góry