reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Jestem jeszcze wściekła bo się okazało że mam 3-miesięczny okres wypowiedzenia a na dodatek jak mam wypisany urlop wychowawczy do końca roku to mogłam wziąć cały czyli 26 dni płatnego urlopu a ja wzięłam tylko proporcjonalnie do maja czyli 10:wściekła/y:.Teraz aby to odzyskać to musiałabym wziąć przerwać wychowawczy i iść na urlop wypoczynkowy co za bzdury:wściekła/y:
 
hej lejdis!!

wlasnie sie szykuje do pracy no i zajrzalam na chwile-babcia z malym na spacerku wiec luzik:tak:
anineczka-co tam u ciebie? kurcze jakos cie nie widac:zawstydzona/y:

wisienka-sciskam dawidka -bedzie wszystko ok tylko smigaj na badania

elbra-kurcze, obyscie jak najszybciej skonczyli ta budowe i byli wreszcie na swoim to odsapniesz troche (wiem cos o tym)

pusia-gratki dla synka, kurcze juz ci smiga extra!!

anitt-jak malzonek i jego noga - wlasnie jakis czas temu o tobie myslalam czy oddaliscie ta sprawe do sadu czy nie??


beata-zdrowka oli zycze-biedactwo!!!:-(


dobra kochane ide sie ubierac i wychodze do pracki- u nas pogoda cudna no i w niedziele ma byc 22 C a ja w pracy bede:-(
buziaki dla was i maluszkow i milego dzionka!!!
 
beat ..........duzo zdrowka dla olenki , a moze dasz jej babana to zawzsze zatwardza troche kupy , moze jej pomoze

Mirka dawałam ale jest trochę lepiej jak daję Lacidobaby:tak:tzn z 5 kup na 2 zeszła:-D
Asix no to trzymaj sie kochana miłej pracy a z pogodą to masz fajowo nie to co u nas:no:

Dzisiaj cały dzień na telefonie jestem bo stanęłam w miejscu z moimi sprawami dotyczącymi pracy ale jutro wszystko się wyjaśni;-)
dobrze że chociaż Ola zasnęła i nawet na spacerze na chwilę byłyśmy (po leki:-D)ale wieje jak szok dlatego biedna miała całą budkę zaciągniętą i nic nie widziała ale to ze wzglądu na oko.A i kombinezon jej zimowy kupiłam fajowy taki dziewczęcy:tak:
 
czy waszym dzieciom zroslo sie juz na 100% ciemiaczko to przednie ??
i co robicie z tortem na 1 urodziny czy dzieci moga jesc cos takiego
teraz to nie wiem ale ze 2 miesiące temu nie.Myślę że całkowicie jeszcze napewno nie:no:Mirka ja kupię torta bo ja z tych co nie pieką i raczej ze względu na masło, śmietany, jaja i inne nie dam spróbować bo będzie chciała więcej a jej to już napewno nie wolno:tak:

u mnie to Piotrek jak je dużo brokułów na obiad to ma wlasnie "sreczkę";-) i takkaaa bardzo zieloną w dodatku:cool2:

spadam zaraz do gina bo jestem umówiona na wizytę:dry:
A mały jest na spacerze z babcią (czytaj z panią teściową;-))
Elbra to tak samo z kupa jak u nas mega sraczka:-D:tak:
Coś przeoczyłam z tym ginem?;-);-);-)
 
reklama
Do góry