reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

pusia to szkoda :-( nic bede jutro wydzwaniac po przychodniach i sie pytac
nawet nie chce myslec ile mnie to bedzie kosztowac, wlasnie gadam z tata i robi przelew :sorry2:
a co do opryszczki to raczej to nie jest to, pewnie sie zadrapal, no chyba ze ty masz i go pocalowalas to moglas wtedy zarazic.
 
reklama
pusia to szkoda :-( nic bede jutro wydzwaniac po przychodniach i sie pytac
nawet nie chce myslec ile mnie to bedzie kosztowac, wlasnie gadam z tata i robi przelew :sorry2:
a co do opryszczki to raczej to nie jest to, pewnie sie zadrapal, no chyba ze ty masz i go pocalowalas to moglas wtedy zarazic.

to powodzenia w szukaniu

ja teraz nie mam opryszczki ale jestem zakatarzona bardzo więc może Kacper się jakos lekko zaraził a opryszczka to walka organizmu z choroba - ja czesto wąłsnie jak miałam byc chora to mi wychodziła opryszczka i wtedy nie chorowałam no ale zobaczymy .
 
Hej laski!

Wisienka widze ze juz wpadlas w rytm leczenia polskiego :) Tutaj jest jednak spokoj, a o Davidka napewno nie musisz sie martwic!! Napewno jest wszystko ok.

Pusia gratulacje dla Kacperka!! To mamy pierwszego chodzacego malucha :) Tak sobie mysle ze to moze ten basen mu tak pomogl?? Dobra robota!!
Aaaa, co do opryszczki to wlasnie dzisiaj zauwazylam u Domiska ze ma zajada w konciku ust. Poczytalam i sie dowiedzialam zeby stosowac masc z witamina A ale nie moglam jej tu dostac, ew. mozna tez smarowac masca cynkowa. Posmarowalam sudocremem raz.

Elbra juz niedlugo :) Dobrze tesciowej powiedzialas :) Fajnie ze budujecie swoj domek, wtedy bedziesz miala spokoj :)


Pozniej moze napisze co u nas, jesli kogos to interesi oczywiscie :)
 
Hej laski!

Pusia gratulacje dla Kacperka!! To mamy pierwszego chodzacego malucha :) Tak sobie mysle ze to moze ten basen mu tak pomogl?? Dobra robota!!
Aaaa, co do opryszczki to wlasnie dzisiaj zauwazylam u Domiska ze ma zajada w konciku ust. Poczytalam i sie dowiedzialam zeby stosowac masc z witamina A ale nie moglam jej tu dostac, ew. mozna tez smarowac masca cynkowa. Posmarowalam sudocremem raz.

ślicznie dziekuje za gratulacje :))) Jesteśmy z Kacpra tak dumni a on z siebie to już całkiem :-D:-D chodzi jak dumny PAF hihih
teraz czekamy na jego pierwsze gadanie - takie ludzkie hihi bo jak na razie dużo gada, ale w większości raczej po swojemu :D

kurcze ja jestem przeziebiona ledwo dysze Piotrek wziął wolne dwa dni zeby zajmować sie Kacprem - zawsze to jakieś udogodnienie

Anitt pisz pisz co tam u WAS raz dwa trzy ;-)
 
dzień doberek:-)
Anitt nie wygłupiaj się tylko pisz:-)
Wisienka lepiej to sprawdzić aczkolwiek może być taki urok dziecka.Jak rozwija się prawidłowo i zawsze była taka różnica między klatką a główką to pewnie jest ok.Najprawdopodobniej może to być spowodowane zwiększoną ilością płynu mózgowo-rdzeniowego ale to wszystko się normuje w czasie:tak:będzie ok:tak:
Elbra wiem co czujesz też miałam podobnie dlatego spadaliśmy na swoje bo nawet dobrze pokłócić się nie mozna było:-)

U nas z nowości to to że Oli znowu ropieje oko od kataru oczywiście i dodatkowo ta biegunka wodnista od zębów chociaż dzisiaj kupki jeszcze nie było:dry:.Tak ma tyłek wyszczypany i czerwony mimo kremów.To tyle idę coś ugotować

A Mirka mnie też głowa boli a wiatr taki u nas że wszystko lata i jak tu wyjść
 
A Anitt na zajady to staraj się myć Dominkowi często ręce i te przedmioty którymi sie bawi a do smarowania stosuj maść np Clotrimazolum u Was może to być pod nazwą Canesten Bayera bodajże bo są to najczęściej zakażenia drożdżakowe
 
reklama
Do góry