reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Asix helouuuuuu:-) kurcze kochana zaglądaj do naas częscie tzn. nie tylko zagląaj ale coś napisz:-) co u Maciusia???:-) jak w pracy CI się ukłąda?;-) a co do facetów to tak jest..ale męcz Twojego żeby Cie puścił zawsze to chwilke odpoczniesz od wszystkiego:-)

Asix zaglądaj częściej:tak:a ten brak snu to pewnie przemęczenie a jak Maciuś?

Asix witaj!! jasne że cię pamiętamy:tak:
Jak w pracy się układa?? A teściówka jak tam grzeczna?;-)

kochane dzieki!!!:-D:-):tak:
otoz Macius-ma 2 zeby na dole i na raz chyba ida mu gorne 2 jedynki, do wszystkiego podchodzi i wstaje i gleby zalicza co rusz:-Durwis juz jest no i mi wszystko placzem wymusza ale jestem twarda tylko tesciowa zaczyna mi sie powoli sprzeciwiac no i zaczynam miec nerwa np: wbrew temu co jej mowilam, to zaczela macka na rekach usypiac i mu spiewac:wściekła/y::wściekła/y::no: twierdzi, ze jest biedny bo zeby-ok ale o to nie tlumaczy, zeby go tak za kazdym razem usypiac-wogole to jest spoko no ale ma swoje wybryki a dzisiaj to wogole mam na nia nerwa, bo mi sceny na miescie odstawiala, tego nie kupujemy bo drogie - dla mattiego tez jakis tanszy soczek(bo zostawila w jednym sklepie jego butelke z herbatka i musialam sie soczkiem poratowac)
a potem w 2 aptech bo chciala lek na watrobe no i w 1 aptece tlumaczylam pani, o co chodzi, a pani na to, ze to moze tylko u nas lekarz przepisac, to ona mi sapie i mowi, jak ona nie moze mi wydac tego leku to wychodzimy i mnier ponagla a ja jestem w polowie gadki z farmaceutka i ciagnela mnie do 2 apteki zeby zapytac o to samo nie pomogly tlumaczenia, ze w kazdej powiedza mi dokladnie to samo co w pierwszej ( tylko klela, ze oni sa nienormalni i wogole!!) psyche mam normalnie poorana i na dodatek jeszcze nie spalam:no::wściekła/y:


ahhhhhhhhhhhhhhhh no i tyle co u mnie...

mirka- ty to masz gryzonia w domku no i ma juz tyle zabkow :)


Lilka - gratulacje!!
 
LILUś gratulacje dla ciebie i maluszka !!!!! całuski :****



 

Załączniki

  • Miś.gif
    Miś.gif
    2,1 KB · Wyświetleń: 83
Hejka kobitki:blink:, podczytuje ale nie mam czasu pisać:sorry2:, chciałam tylko zameldować że Oliwce właśnie wybiły się dwie dolne dwójki :-D(ku wielkiemu zdziwieniu, bo nic nie było widać :no::szok:) czyli mamy 6 ząbeczków :-Di na dniach będą też górne dwójki bo już je widać pod dziąsełkiem .;-):tak::-D
Pozdrawiam i całuski dla wszystkich maluszków :-D:-D:-D
 
Dzień doberek kobitki:-)

Asix ale masz niezłą teściówkę usmiałam się:-Da co do wyjazdu kwietniowego to jedź i odpoczywaj:tak:
Dziunia gratki dla Oliwki za ząbki:-):tak:
Sabinko ja nie wiem na co Wy czekacie im szybciej tym lepiej dla Kapika (z doświadczenia wiem że u mnie za duża różnica wieku) a na nauki moze do Elbry jak zapomnieliście jak się to robi:-D

Śniła mi się dzisiaj Lilka z maluszkiem aż łezka w oku sie zakreciła fajnie mieć takie maleństwo bo nasze dzieci niestety już mocno duże się zrobiły:tak:
Idę gotować zupkę dla Oli(bardzo jej moje smakują:tak:)
A i pytanko czy u Waszych malców po brokułach jest mega rzadka kupa?
 
reklama
Do góry