reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Asix kurde no to masz z teściową przeboje czasami:-)
Dziunia gratulujemy kolejnych zabków!;-)
Beatko sie wybiore do Elbry po nowym roku;-) chciałabym żeby jak coś bejbik był tak mniej wiecej jak Kapik z listopada:-) no ale zobayczmy:-) co do brokułów to Kapik nie przepada za nimi tak jak za kalafiorem:-) więc my jemy bardzo żadko...ja uwielbiam i jak jem to mu daje ale tylko troszke...;/ co do zupek..to Kapik też uwielbia gotowane zupki:-) a najbardziej makaron i lane ciasto;-)
aaai gratki dla synowej za raczkowanie;-)
Mirka gratulujemy zabków!!
Elbra co do sprzątania w swojej kuchni to już niedługo:-) teraz się pomęczycie ale potem będziesz się relaksować u siebie w domku:-) aaaa co do kłótni z mężem to kurde musicie się pogodzić łądnie to może z tego godzenia coś wyjdzie:-):-):-) hihi
Wisienka wielkiie gratkidla Davidka za zęba!!!!!!!:-) a do tatusia to już neidługo jedziecie co??:-) a własnie jak z Twoimi studiami>??? co ustaliłaś?? kiedy zaczynasz?

a ja gotuję gulasz dziś:-) mniam mniam:-)
Kapik zaraz pewnie wstanie i spadamy na spacerek:-) bo cudna pogoda:-)
buziaki dla wszystkich kochane!! no i dla Gabrielka największe!!!!!!!
 
reklama
Lilus ogromne gratulacje dla Ciebie i Karlosa! Gabrysiu witamy!!

A ja mam mega lenia, jakos nie moge po tym urlopie wrocic do rytmu. Mam dwie gory prasowania:baffled: I najlepsze jeszcze polowy rzeczy nie rozpakowalam:zawstydzona/y: Niezla jestem:-D:zawstydzona/y:
Ide obiad gotowac...a tak mi sie nie chce....
 
Ladina bierz się do roboty ale już:-D
Sabinko gdzie ta ładna pogoda:szok:już jadę:tak:
Zgadza się Kapik ma juz raczkujacą dziewczynę:-D
Elbra miłego pędzlowania:-)

Z nowości mam nianię na bank zgodziła się zaczynam pracę od3 listopada więc powoli wakacje zegnajcie;-)
 
no wiec wrocilam kupilam jednak ego pchacza bo jest duzo mniejszy niz myslalam no i maly juz probuje , poza tym kupilam nocnik (od jutra zaczniemy zabawe : mama na kibelku a niki na nocniku) i kilka drobiazgow jak zabespieczenia na szuflady i podkladke na materac
 
Mirka właśnie jutro pojadę też bo ola dzisiaj już dobiera sie do kontaktów.Jak zaskoczyła z tym raczkowanie tak teraz śmiga po mieszkaniu jak perszing:-D
Jestem ciekawa kiedy Lilka wróci z maleństwem do domu:dry:
 
Hej

Beata i Sabina dzieki

sabina no 21.10 jade do 5.11 a potem 26.11 danny przyjezdza. Na studia bede chodzic w weekend - praktycznie co 2 weekend tak mi wypada, czasem co tydzien bo mam roznice programowa i z 2 rokiem zarzadzanie przedsiebiorstwami bede robic :sorry2: mam nadzije ze bedzie ok


elbra :-D:-D:-D:-D:-D ale beka


Davidek ma goraczke ale innych objawow nie widze, wiec chyba od zabkow, strasznie dzis marudny
 
Lilus kochana Najwieksze GRATULACJE DLA CAŁEJ WASZEJ RODZINY!!!



Z okazji narodzin waszego synka,
która swoim przyjściem na świat
uradował tak wiele osób,
życze Wam, aby rosł duży,
silny i zdrowy, i żeby był dla Was
źródłem nieustającej radości.
 
helo mamuski :-)

jak tylko sie najem i poloze dziewczynki spac,to opisze co i jak:-)

My z Gabusiem czujemy sie swietnie i dlatego jestesmy juz w domku
malutki narazie jest jak aniolek pfu pfu
CALA noc mi przespal wiec zregenerowalam sily po porodzie:-) w wieksziosci hiiihi

ale jestem szczesliwa :-):-):-)
 
reklama
Do góry