reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Karina... ups... to ciezko Ci samej caly dzionek w sklepie:zawstydzona/y: no ale jak juz sie rozkreci to bedziesz szefowa, a ktos inny bedzie wiecej w sklepie;-)
co do meza... to nie wiem... moze napisz na zamknietym cosik wiecej... bedzie Ci lzej a co wszystkie glowy BB to nie jedna... moze cos wydebatujemy...

Dziunia... wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, duuuuuzo milosci, radosci, usmiechu, pogody ducha, zdrowka, pieniedzy, pociechy z Oliwci no i z meza, a przede wszystkim 100 lat razem:tak::tak::tak:
szkoda, ze wypad nad morze nie doszedl do skutku:baffled: a jak kontakt z mezem, lepiej czy nie za bardzo??
 
reklama
No właśnie ale pustki:-(

Ja wypiłam sobie karmi i jestem pijana:baffled:no tak nie zupełnie bo bym nie pisała ale trochę więcej niż ciut:-Dnie wiem czemu mnie tak wzięło moze przez upał:-)
Zjem kolacyjkę to pewnie lepiej mi sie zrobi
Coś czuję ze wieczór nie będzie zbyt długi
Bira na ile jedziesz miesiąc?
 
beata narobilas mi ochoty na fiwo no!
u mnie w lodowce od ok miesiaca lezy reds jablkowy, wlasnie go otworzylam ;-)

...maly spi, pies spi, mezus w pracy a ja przy lapku i pifku, oj dawno tak nie mialam ;-);-);-)
 
mam pytanko...
czy wasze dzieci tez tak "lataja" po lozeczku? Wlasnie zajrzalam do malego a ten ma noge na podusi a 2ga za szczebelkiem od tak sobie mu wisi... qrcze coraz czesciej znajduje go w dziwnych pozycjach. A to nogi ma podkurczone i spi na brzuszku, a to noge ma za lozeczkiem albo wogole w kacie lezy w klebuszku zwiniety...
o co kaman?? :confused::-)
 
Czesc Wam kochane

Wlasnie zladowalam do domku ale dzisiaj prace skonczylam wczesniej o 18.30 bylam gotowa i pojechalam z baczkiem pierwszy raz na basen:tak:frajde mial niesamowita mam tylko nadzieje ze nic nie wyjdzie bede go obserwowac.
Tak wogole to wyszedl jemu 6 zabek:tak:

Ide przebrac szkraba zatankuje i jak usnie postaram sie zerkanc jeszcze do Was.
 
reklama
mam pytanko...
czy wasze dzieci tez tak "lataja" po lozeczku? Wlasnie zajrzalam do malego a ten ma noge na podusi a 2ga za szczebelkiem od tak sobie mu wisi... qrcze coraz czesciej znajduje go w dziwnych pozycjach. A to nogi ma podkurczone i spi na brzuszku, a to noge ma za lozeczkiem albo wogole w kacie lezy w klebuszku zwiniety...
o co kaman?? :confused::-)
Larvuniu jak najbardziej u nas to norma:tak:
Czesc Wam kochane

Wlasnie zladowalam do domku ale dzisiaj prace skonczylam wczesniej o 18.30 bylam gotowa i pojechalam z baczkiem pierwszy raz na basen:tak:frajde mial niesamowita mam tylko nadzieje ze nic nie wyjdzie bede go obserwowac.
Tak wogole to wyszedl jemu 6 zabek:tak:

Ide przebrac szkraba zatankuje i jak usnie postaram sie zerkanc jeszcze do Was.
Karina no to Szymuś niezły zębatek:-Dpodobało mu się na basenie?

Moja Ola pierwszy raz wykombinowała własnie po kąpieli jak tu samej usiąść.Podpiera się jedną ręką na bok i siup do siadu.My jej brawo a ona sama też sobie brawo biła:-Da potem jak już jej się nie udało usiąść to lezała i brawo biła.Ale te dzieciaki to niemożliwe są takie śmieszne.Kurcze tak z perspektywy czasu patrzę i nie pamietam tych pierwszych siadów Michała mojego i innych dzieci zreszta niby niedawno bo 5 lat temu to było a jednak tak dawno.I właśnie w takich chwilach cieszę się ze nie pracuję tylko patrzę jak te moje dzieciaki rosna i pięknie się rozwijają
 
Do góry