reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
To ja też uciekam:-)
Sabinko Ola identycznie śpi czasami zdarza jej się 2 razy ale tylko wtedy jak to drugie spanko ma do 15-15,30
filmu całego nie ogladnęłam bo mnie zmogło:tak:
dobranoc
 
uuuu... wszystkie poszly w kimono???

Co do drzemek to Oskar ma dwie:
wstajemy k.8-9tej i drzemka jest k.10.30-11.30 (tak ponad godzinke)
potem druga k.15-16tej (tez ponad godzinke)
czasem jak ma ochote to potrafi spac 2,5 godziny...

a chodzimy spac po 22giej...

wlasnie teraz sie uspypia:tak:

ale bardzije mi pasuje tak, bo jestem spiochem i nie dawalam rady jak wstwalismy k.6-7rano:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
no tak wszyskie śpią :-D:-D:-D

beatko
super że fotelik doszedł, napisz potem jak się spisuje bo chciałam kupić taki sam ;-):-)

anulka moja mała je jak sie uda mały słoiczek na raz a duzy to przeważnie mamy na 3 dni do tego wypija 4 razy po 180 mleka :-p:rofl2::sorry2:;-)

sabinko oliwia wstaje 8-9 ,potem ok południa drzemka 1-2 godz. i po południu ok.16 też 1-2 godz. :-)

dobranoc
 
Czesc Wam dziewczyny

Wczoraj pozno wrocilam i bylam padnieta od razu zasnelam pozatym bylam na solarium sobie wkoncu od tylu miesiecy no i troche przegielam w nocy obracajac sie czulam wszystko a dzisiaj jestem czerwona jak rak:-D
Bede musiala przysiasc i poczytac kilka stron wczesniej jak uda sie w pracy to nadrobie z tego co pamietam
Beatko gratuluje fotelika jest sliczny:tak:
Powiedz mi co Ty dajesz Olence jesc?????bo tak samo zmagasz sie z jedzeniem co mozna dac a czego nie jak ja u Szymka???

Zmykam robic sniadanko i kawcie:tak:
 
Aaaa i jeszcze wiem co mialam napisac poki pamietam:tak:
Elbra pracowalas na Polcji???no prosze ja tezmialam pracowac:-Dfajna praca aczkolwiek bardzo specyficzna. A tak wogole to jak szkrabek?????

Beatko jak beda krecic Polska edycje perfekcyjnej pani domu mysle ze smialo mozesz startowac:tak::-Dale czyscioch z Ciebie ja az tak czesto firanek nie zmieniam:tak:

Wisienka jak samopoczucie i przygotowania????
 
dzień doberek:-)

Karinka a Ty już w pracy???????:-) a wogóle to codziennie masz czynne? pn-sb? czy jak?:-) i sama sprzedajesz zy masz kogoś do pomocy:-)? buziak dla Szymusia:-)
Dziunia wow to ładnie Oliwka lubi mleczko:-) a kaszke też je czy samo mleko?
Beatko jak Kapik ma do 15 spanko tak jak wczoraj to też śpi 2 razy ale juz od 18 mam dosć:-) meczy uszy strasznei wtedy:-) hehehe...wczoraj o 19 spał i do 7 rano bo budzik Dawida go obudził:-) ;-) z jedną pobudką ok. 4-5 i wtedy idzie do nas do łóżka:-) takze ja nie narzekam:-)

a ja od rana gotuje bigos:-) jakoś mnie naszło... śmierdzi kapustą na cały domek:-) hehe
dobra ide pokroić kiełbaske bo mały chyba zasnął:-)
buziak i miłego dnia...
a dziś na 16.30 ide dofryzjera wreszcie!! bo jak widzę moje odrosty na pół głowy to się przerażam..
 
reklama
Dzień dobry:-)

U nas po gorączce:-):-) Inga dzisiaj wstała o 7:30:szok: Z tym, ze o 4 zrobiła koncert na cały dom... nie wpadłam na to, że jest głodna, tylko próbowałam ją uśpić... dopiero po chwili wpadlam na pomysł, żeby dać koleżance mleko :baffled: No i podziałało... Mamusia ze mnie rewelacja:baffled:

Sabinka, wpraszam sie na bigos:-):-) Ale mi smaczka narobiłaś:-)
 
Do góry