reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
karinko gratuluje ząbka:-):-):-) u nas tylko 2 :sorry2:

beatko też nie moge czasem sie napatrzeć na oliwke:-D, codziennie coś nowego i czasami tak szybko czegoś potrafi się nauczyć:-):szok::rofl2: , nie chciałabym żeby mnie to omijało :laugh2::-)

no a my za chwilke otworzymy winko i sobie posiedzimy przy świecach , powspominamy :rofl2:;-):-)
 
Dobry:-)

Inga dzisiaj dostała przydomek OKRUTNA. od 8 do 13:30 z małą przerwą na spanie był krzyk, darcie, płacz, histerie. Normalnie odpadam. Skapitulowałam więc i dałam ją na resztę dnia do teściów, bo zaczynałam wariować i jeszcze chwila a zaczęła bym się na nią drzeć. Był już moment, ze zaczęłam płakać razem z nią... z bezsilności. Porażka.

Elbra, dzięki za zrozumienie;-);-):-D Ja nie wiedziałam co się dzieje, ani pić, ani smoczka. Nie wiem jak wpadłam na to mleko;-)

Anulka, rozbroiłaś mnie z tym cyckiem w uchu:-D:-D Poplułam się:-D Co do gofrownicy nie pomogę, bo nie mam... nawet nie wiedziałam,że one mogą się mocą różnić:baffled: Co do wyjazdu, to dzisiaj nic nie zrobiłam. Jutro Inga idzie do mojej mamy to coś pchnę. Niestety musiałam przełożyć ten wyjazd na niedzielę, bo kolega z którym jadę ma coś tam i może wyruszyć dopiero w niedzielę wieczór... wkur.. się, ale co... ewidentnie nie po drodze mi do tej Holandii w tym roku.

Beatka, jadę na miesiąc. Wracamy przed 20, bo idziemy na wesele. Seban ma być tam świadkiem...
Fajnie masz z tymi spineczkami dla Oli. Indze chyba bym musiała swoje włosy dokleić, żeby jej cokolwiek zapiąć.

Larvuniu, u nas to norma. Inga przemieszcza się po całym łóżeczku.

Karina, współczuję problemów małżeńskich. Trzymam kciuki za Was. To moze przemęczenie, brak czasu...

Dziunia, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)

Laski, jutro chyba Lika wraca?

Asix? Co u Ciebie?
 
Birus... a co tylko Ty mozesz byc nieprzytomna... ja tez tak mam noca... a ze karme cycem to tak wyszlo:-p:laugh2::laugh2::laugh2: ale smiejemy sie cala trojka nasza jak sobie przypomne i wspomne o tym:laugh2::laugh2::laugh2:
A co do Ingi to rozumiem, bo Oskar tez jest od kilku dni placzliwy i marudny... nawet noca kwili przez sen... ale obejrzlam dzisiaj mu buzke i wydajemi sie ze dolna leaw dwojka zaglada... ale moze sie myle... ach, zawsze probuje usprawiedliwic tego mojego zlosnika malego... hmmmm, mama byc, mama byc...:laugh2::laugh2:
No i szykuj sie na wyjazd... cobys wszystko wziela:tak:
bedziesz miec neta tam??? czy nas zostawisz na miesiac:-:)-(?


Dziunia... milego wieczoru i stosunkowo udanej nocki:-p:laugh2::-p:tak::tak::tak:

Larvunia, piwko... no ...no... a ja ciagle cycuje:-p:-p
Oskar tez lazi po calym lozku przez sen i zasypia w rooooooznych pozycjach:tak::laugh2::tak:

Beatko, jak tam sen juz Cie dopadl...??;-):-)
Gratulacje dla Olci, Oskar tez juz ewidentnie siada, ale jeszcze nie usiadl sam...

Karina, o dzis wyjatkowo wczesniej o 18.30 - niezle;-);-)


A ja juz uciekam do lozka... mezus sie kapie, Oskar juz spi (ale biedny juz 2-3 razy plakusial cichutko przez sen... och, te zabki) wiec poraz i na mnie...

dobranoc:tak::tak:
 
reklama
Anulka, kochana, nie ma szans, żebym Was na miesiąc zostawiła:-) Chyba bym ze zgryzoty umarła;-) Ja tam będę złodziejem internetowym;-) W zeszłym roku Seban zamontował mi taką antenę i sobie użyczam netu od sąsiadów;-);-)

Inga przed chwilą znowu odstawia histerię... Nie weim co mam robić w takich chwilach... biorę ją na ręce, zeby uspokoić, a jak próbuję ją odłożyć to budzi się i drze w niebogłosy... ratujcie, bo ja nie mam pomysłu już...

Znowu się obudziła i płacze................:no:
 
Do góry