reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzień doberek !:-)
ale się rozpisałyście zwariowałyście całkiem! już nie pamiętam żeby tyle stron było:-) hehe
a ttak swoją drogą to były czasy jak sie tyle czytało:-)

my wczoraj byliśmy u fryzjera najpierw ja potem Kapik:-) heheh ale fajnie teraz wygląda jak mu sie te włosy nie plątają:-) ale tak swoją drogą najpierw siedział ładnie i się rozglądał a jak potem dostał ataku płaczu biedaczek:-( uspokoić się go nie dało...ale za to przystojniak że wszystkie laski jego hehehe

Anulka ja też gofrownicy nie mam :-( ale też już od jakiegoś czasu mnie meczy żeby sobie kupić...jak kupisz daj znać jaką:-)
Karinka współczuję sytuacji z mężem:-( kurde 2 razy plaskacza mu daj i może mu przejdzie:-)
Beatko ale musi Oleńka ślicznie w spineczce wyglądac:-) hihih zrób fote:-)
Elbra super zakupy sobie zrobiłaś:-) a co trzeba zaszaleć:-)
Dziunia najlepszego z okazji rocznicy!!! i jak wieczór się udał??:-)
Beatko po karmi pijana:-) zwariowałas:-) hihi my wczoraj z kumpelą wypiłyśmy winko:-) mniam mniam:-) jakis dzień widzze że wszystkie miały na pyszności alkoholowe hehe:-)
Larvunia tez:-) a wogóle hejka!!!!!!!! co tam u Ciebie???????:-) buziak dla Bąbelka;-)
co do spania to Kapik tez tak śpi;-)
Misia helou:-) buziak dla chłopaków:-)
Karinka super że na basenie fajnie było i Szymuś zadowolony:-) my tez się dzis albo jutro wybieramy:-)
Beatko graatki dla Olki za siadanie:-) i za brawo brawo:-) kurde o farbie dla Kapika nie pomyślałam:-) hihi
Elbra widze że Ty tez u fryzjera:-) można teraz wyjsć do ludzi: ja się śmieję-) heheh
Bira ojejku a co się Ingusi ddzieje że tak pakusia:-( ucałuj ja od ciotki i Kapika...
Bira jak ja rozmawiaam z Lilką to mówiła że wraca w niedziele. wiec nie wiem chyba że cos sie zmieniło:-)ale fajnie że sobie jedziecie ja też bym sie gdzies wyrwała na dłużej:-) dobrze że necik bedzie pożyczony:-) heheh ja to zawsze jak gdzieś jadę to "pozyczam":-)
Elbra u nas tak samo lasy łaki pola i gril na działeczce:-) heheh

miłego dzionka mamcie..
Bira, Anulka jak nocki mam nadzieje że nie pakusiały dzieciaczki:-)???
 
Witam Was:-D

Ale sobie dzisiaj pospalam do 8:-Dzaraz zjem sniadanko, ogarne chate i jade po towar hehehe:-D

Larvuniu jak najbardziej u nas to norma:tak:


Karina no to Szymuś niezły zębatek:-Dpodobało mu się na basenie?

Moja Ola pierwszy raz wykombinowała własnie po kąpieli jak tu samej usiąść.Podpiera się jedną ręką na bok i siup do siadu.My jej brawo a ona sama też sobie brawo biła:-Da potem jak już jej się nie udało usiąść to lezała i brawo biła.Ale te dzieciaki to niemożliwe są takie śmieszne.Kurcze tak z perspektywy czasu patrzę i nie pamietam tych pierwszych siadów Michała mojego i innych dzieci zreszta niby niedawno bo 5 lat temu to było a jednak tak dawno.I właśnie w takich chwilach cieszę się ze nie pracuję tylko patrzę jak te moje dzieciaki rosna i pięknie się rozwijają

Beatko maly bardzo zadowolony jak tylko wszedl do wody zaczal szalec. Troche nie pewna mine mial jak na poczatku bylismy pod prysznicem ale potem rozbrykal sie:tak:najbardziej podobal mu sie zjazd z zjezdzalni:tak:
Tak patrze na niego i nic nie wysypalo z czego ciesze sie.Jak nic nadal nie bedzie to w niedz\iele tez jedziemy
 
dzień dobry;-)
Oczywiście przy sobocie Ola musi wstać wcześniej:wściekła/y:a niestety Anulka poszłam spać o 23,30 bo ogladałam serial na 1 a był opóźniony
Pogoda dzisiaj ma być u nas do dupy a z moją kumpelką taką fajną laską i dzieciakami się umówiłam na obiadek, spacerek ale widzę ze w domkach poiedzimy no może kawka popołudniowa:tak:


hehhe...przyjeżdzaj pokręcimy tyłkami:rofl2:
Zapewnie wam kilkudniowy nocleg i wakacje w górach:rofl2::tak::tak::tak:


:tak::tak::tak:
Apropos. Miałam tak okrutne odrosty że o 19,30 poszłam do fryzjera:-)
Tzn do kuzynki - sąsiadki i mam pasemka już gotowe:-D
Teraz w końcu przypominam człowieka:-p
Elbra jadę ale oczywiście sama bo z nimi wszystkimi to już nie wypoczynek:no:
Jakiś czas temu wspomniałam mojemu że może z tą moją samotną kumpelą bym pojechała sobie sama na wycieczkę na tydzień tak do jakiegoś ciepłego kraju jak spojrzał na mnie conajmniej jakbym się przespała z kimś:baffled:Co za nieroformowalny mąż:angry:

Beatka, jadę na miesiąc. Wracamy przed 20, bo idziemy na wesele. Seban ma być tam świadkiem...
Fajnie masz z tymi spineczkami dla Oli. Indze chyba bym musiała swoje włosy dokleić, żeby jej cokolwiek zapiąć.
Bira smiałam się ze spinkami niewiele jest co pospinać ale zawsze coś się uda:tak:
Czy Inga-Okrutna dała pospać?

Elbra, ja też chcę, ja też chcę:-):-):-) Zabierzcie mnie ze sobą:rofl:
Dawaj Bira taką bibę skręcimy że Elbra dawno takiej nie widziała

Lasy, łąki, pola, góry....A wieczorami grill na działeczce........heheh...smaczka wam narobiłam co?:evil::evil::evil::evil::evil:
A nocami balety:cool:
to jest życie ale sie rozmarzyłam:-)

Inga przed chwilą znowu odstawia histerię... Nie weim co mam robić w takich chwilach... biorę ją na ręce, zeby uspokoić, a jak próbuję ją odłożyć to budzi się i drze w niebogłosy... ratujcie, bo ja nie mam pomysłu już...

Znowu się obudziła i płacze................:no:
Cięzko jest coś poradzić u mnie takie ataki oznaczają jeść albo spać.Barzdo rzadko ma jak już ekstremalnie jest wykończona.Wtedy albo butla bo łyżką bym nie nadązyła wiosłować i wózek i usypianko
 
Sabinko no widzisz zapomniałam o Tobie i Kapiku a mocno go scięłaś czy tak ciutek.Wklejaj zdjecia przystojniaka.U mnie coś ten program do zdjęć sfiksował i dlatego nie wstawiam bo pół godziny rrobi sie zdjęcie i bład wyskakuje.No moze wiecorkiem sie pobawię
Karina no proszę jak ekipa z rana się zbiera no to super ze fajnie na basenie.jak mój wróci tez idziemy wszyscy
 
my wczoraj byliśmy u fryzjera najpierw ja potem Kapik:-) heheh ale fajnie teraz wygląda jak mu sie te włosy nie plątają:-) ale tak swoją drogą najpierw siedział ładnie i się rozglądał a jak potem dostał ataku płaczu biedaczek:-( uspokoić się go nie dało...ale za to przystojniak że wszystkie laski jego hehehe

jestem ciekawa jak wygląda teraz Kapik i jego mamusia ;-)

Inga przed chwilą znowu odstawia histerię... Nie weim co mam robić w takich chwilach... biorę ją na ręce, zeby uspokoić, a jak próbuję ją odłożyć to budzi się i drze w niebogłosy... ratujcie, bo ja nie mam pomysłu już...

Znowu się obudziła i płacze................:no:

Igi też odstawia takie histerie, wtedy biorę bobodent i smaruje mu dziąsełka. Może to ząbkowanie u Ingi?
 
Ostatnia edycja:
dzień doberek :-):-)


mój syn mnie dziś rozpieścil...zasnął ok 21 i spał do 9:30 :-):-)

mam dziś super dzień, choć jak pomyślę że to już za tydzień ślub to zaczynam się denerwować :baffled: :baffled:
ale już mam wszystko pozałatwiane, także mam nadzieję że będzie ok
nie mam tylko przezentu urodzinowego, wczoraj latałam ale nic nie znalazłam, tego tel, jednak nie bede kupowac bo za drogi i pozatym jefnak moze go zniszczyc :sorry2:


WAŻNE

acha mam do Was sprawe kochane listopadóweczki, otóż jak wiadomo szukaliśmy pomocy dla misi, no i zostałam wybrana ja.... za co jeszcze raz dziękuje, bo naprawde sie nie spodziewalam ze wygram w women
i chodzi mi o to zebyscie zdecydowały czy chcecie znalezc innego pomocnika czy co, bo zauwazyliscie ze ja juz nie mam czasu zagladac tu codziennie jak kiedys, a jak zaczne studia to bedzie jeszcze mniej czasu a niechce was zawiesc, wiec jak cos moge zrezygnowac z funkcji moderatora.......wiec zastanówcie sie
ja bym była za tym aby annineczka mnie tu zastąpiła, ale decyzja należy do was
 
bry
dzieki za odp laseczki ;-)

ja dzis ide na urodzinki do mojego tatulka. Jak ten czas leci... 50 dzis mu stuknela :sorry2: My nadal sie smiejemy ze tatko ma 18 lat a ja 16scie :-) Tylko za to od za..bania miesiecy nam leci. Czyli mowimy ze moj tatko ma 18 lat i od c.uja miesiecy :-D:-D:-D Dobre co :rofl2:

wisienkaa mnie tam wszystko jedno i tak tu bywam mniej niz kiedys. Jestem ZA cokolwiek postanowicie :tak:

bira wspolczuje atakow malutkiej., Cos jej moze dokucza..., moze misia ma racje. Jak to dobrze ze moj Marcelek ciagle usmiechniety :sorry2: Jakbym po pracy wracala zmeczona i mi maly dawal jeszcze do wiwatu to chyba bym se w leb strzelila.... Bira jeszcze raz wspolczuje.

milego dnia mamuski!!!

 
Dzien dobry:-):-)

Beatko... dzis piatek, nie sobota:-D:-D

Karina, dzis po towar??? buuuu, nawet w swieto musisz pracowac?:-(

Bira, jak Inga?? Osakr budzil sie z 10 razy... ale to chyba jednak zabki...:baffled::baffled:

Wisienka... co do moderatora to nie wiem, jak uwazasz, ze nie bedziesz miec mozliwosci to ja to rozumiem, pomyslimy;-) a od kiedy ruszasz ze studiami?
 
reklama
Do góry