reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzien dobry:tak:

my zaraz mykamy z domciu:tak:

Sabinko... bigos mmmmmmm:tak::tak::tak::tak:

Bira, oj... domyslna mama jak nie wiem co... biedna Ingunia glodna, a mama spac kazala... och... :-p:laugh2::laugh2::laugh2:

Karina, masz wir... nie ma co... wlasnie sama pracujesz czy masz kogos do pomocy??
 
dziewczyny macie gofrownice???

bo ja mialam - mam taka 750W i dupa, gofry sie gotuja a nie smaza... i ogladalam takie po 1300W... i nie wiem... ponoc sukces chrupiacych i pysznych gofrow zalezy od mocy gofrownicy i tego by gofry byly na wodzie nie na mleku:sorry2::sorry2:
 
dzień doberek:-)

Karinka a Ty już w pracy???????:-) a wogóle to codziennie masz czynne? pn-sb? czy jak?:-) i sama sprzedajesz zy masz kogoś do pomocy:-)? buziak dla Szymusia:-)
Dziunia wow to ładnie Oliwka lubi mleczko:-) a kaszke też je czy samo mleko?
Beatko jak Kapik ma do 15 spanko tak jak wczoraj to też śpi 2 razy ale juz od 18 mam dosć:-) meczy uszy strasznei wtedy:-) hehehe...wczoraj o 19 spał i do 7 rano bo budzik Dawida go obudził:-) ;-) z jedną pobudką ok. 4-5 i wtedy idzie do nas do łóżka:-) takze ja nie narzekam:-)

a ja od rana gotuje bigos:-) jakoś mnie naszło... śmierdzi kapustą na cały domek:-) hehe
dobra ide pokroić kiełbaske bo mały chyba zasnął:-)
buziak i miłego dnia...
a dziś na 16.30 ide dofryzjera wreszcie!! bo jak widzę moje odrosty na pół głowy to się przerażam..

Sabinko dziekuje ucalowalam Szymka ale oslinil mnie:-Dco do otwarcia to codziennie mam czynne i niestety jak na razie jestem sama:tak:
Bigosik mniam mniam pysznosci:-)

dzien dobry:tak:

my zaraz mykamy z domciu:tak:

Sabinko... bigos mmmmmmm:tak::tak::tak::tak:

Bira, oj... domyslna mama jak nie wiem co... biedna Ingunia glodna, a mama spac kazala... och... :-p:laugh2::laugh2::laugh2:

Karina, masz wir... nie ma co... wlasnie sama pracujesz czy masz kogos do pomocy??

Zobaczymy mysle zeby wziasc kogos w ramach prac interwencyjnych ale mysle sobie zeby jeszcze moze poczekac ze dwa miesiace i zobaczyc jak to wszystko bedzie wygladac:tak:

dziewczyny macie gofrownice???

bo ja mialam - mam taka 750W i dupa, gofry sie gotuja a nie smaza... i ogladalam takie po 1300W... i nie wiem... ponoc sukces chrupiacych i pysznych gofrow zalezy od mocy gofrownicy i tego by gofry byly na wodzie nie na mleku:sorry2::sorry2:

Ooooo Anulka dobrze ze to napisalas bo ja tez bede chciala kupic i powiem szczerze ze wlasnie nie wiedzialam czym sie kierowac:tak:


A u mnie znowu jest awantura z mezem powiem Wam ze juz nie mam sily do niego nie chce sie rozciagac tutaj ale co chwila juz od dluzszego czasu cos sie dzieje u nas:-(
 
Dzień doberek
No dosiadłam kompa;-)
byłam już z rańca po sklepach pochodzić i znowu dorwałam parę przecenionych ekstra rzeczy dla dzieciaków dla mnie oczywiście nic:-D.I Oli spinki kupiłam co by jej grzywka w oczy nie wchodziła:-D(prawie jej nie ma tak na marginesie ale co przecież jest dziewczyną)


no tak wszyskie śpią :-D:-D:-D

beatko super że fotelik doszedł, napisz potem jak się spisuje bo chciałam kupić taki sam ;-):-)

anulka moja mała je jak sie uda mały słoiczek na raz a duzy to przeważnie mamy na 3 dni do tego wypija 4 razy po 180 mleka :-p:rofl2::sorry2:;-)

sabinko oliwia wstaje 8-9 ,potem ok południa drzemka 1-2 godz. i po południu ok.16 też 1-2 godz. :-)

dobranoc
DZIUNI JUZ DZISIAJ OLA JEŹDZIŁA JEST SUPER POLECAM BARDZO STABILNY FAJNIE WYKONANY EKSTRA:tak:

Czesc Wam dziewczyny

Wczoraj pozno wrocilam i bylam padnieta od razu zasnelam pozatym bylam na solarium sobie wkoncu od tylu miesiecy no i troche przegielam w nocy obracajac sie czulam wszystko a dzisiaj jestem czerwona jak rak:-D
Bede musiala przysiasc i poczytac kilka stron wczesniej jak uda sie w pracy to nadrobie z tego co pamietam
Beatko gratuluje fotelika jest sliczny:tak:
Powiedz mi co Ty dajesz Olence jesc?????bo tak samo zmagasz sie z jedzeniem co mozna dac a czego nie jak ja u Szymka???

Zmykam robic sniadanko i kawcie:tak:
KARINA NO PROSTE RZECZY PODAJĘ NP. ZIEMNIAK + MROZONY SZPINAK +PIERŚ TO AKUTRAT SAMA GOTUJĘ, SŁOICZKI Z CIELĘCINĄ I KURCZAKIEM ALE TAK DO 9 MIESIACA BO POTEM MAJĄ DODATKI A WIDZE ŻE COŚ NIE TAK PO NICH JEST, FLIPSY, KISIEL A LA SABINKA:-),FLIPSY KUK., CZSAMI PARÓWKI, JABŁKO DO GRYZIENIA.kASZKI RYŻOWE BOBOVITA BEZ MLEKA I DODAJĘ NP. TROCHĘ SOKU Z ARONI ROBIĘ JĄ NA WODZIE, OWSIANKA BOBOVITY W SŁOIKU TYLKO UWAŻAJ BO JEST PARĘ RODZAJÓW ZAWSZE NA SŁOICZKU CZYTAJ CZY ZAWIERA LAKTOZĘ I TO WSZYSTKO

Aaaa i jeszcze wiem co mialam napisac poki pamietam:tak:
Elbra pracowalas na Polcji???no prosze ja tezmialam pracowac:-Dfajna praca aczkolwiek bardzo specyficzna. A tak wogole to jak szkrabek?????

Beatko jak beda krecic Polska edycje perfekcyjnej pani domu mysle ze smialo mozesz startowac:tak::-Dale czyscioch z Ciebie ja az tak czesto firanek nie zmieniam:tak:

Wisienka jak samopoczucie i przygotowania????
kARINA NIE JEST TAK ŹLE ZE MNĄ :-DJESZCZE NIE DORÓWNUJĘ PERFEKCYJNEJ:-D

dzień doberek:-)

Karinka a Ty już w pracy???????:-) a wogóle to codziennie masz czynne? pn-sb? czy jak?:-) i sama sprzedajesz zy masz kogoś do pomocy:-)? buziak dla Szymusia:-)
Dziunia wow to ładnie Oliwka lubi mleczko:-) a kaszke też je czy samo mleko?
Beatko jak Kapik ma do 15 spanko tak jak wczoraj to też śpi 2 razy ale juz od 18 mam dosć:-) meczy uszy strasznei wtedy:-) hehehe...wczoraj o 19 spał i do 7 rano bo budzik Dawida go obudził:-) ;-) z jedną pobudką ok. 4-5 i wtedy idzie do nas do łóżka:-) takze ja nie narzekam:-)

a ja od rana gotuje bigos:-) jakoś mnie naszło... śmierdzi kapustą na cały domek:-) hehe
dobra ide pokroić kiełbaske bo mały chyba zasnął:-)
buziak i miłego dnia...
a dziś na 16.30 ide dofryzjera wreszcie!! bo jak widzę moje odrosty na pół głowy to się przerażam..
SABINKO A JA DZISIAJ MAM KAPUŚNIAK TO PRAWIE JAK TY:-) I WIDZE ŻE NASZE DZIECI SIĘ UMÓWIŁY:-D

Dzień dobry:-)

U nas po gorączce:-):-) Inga dzisiaj wstała o 7:30:szok: Z tym, ze o 4 zrobiła koncert na cały dom... nie wpadłam na to, że jest głodna, tylko próbowałam ją uśpić... dopiero po chwili wpadlam na pomysł, żeby dać koleżance mleko :baffled: No i podziałało... Mamusia ze mnie rewelacja:baffled:

Sabinka, wpraszam sie na bigos:-):-) Ale mi smaczka narobiłaś:-)
BIRA TO SUPER ŻE PO GORACZCE:tak:SZYKUJ SIĘ W DROGĘ

dziewczyny macie gofrownice???

bo ja mialam - mam taka 750W i dupa, gofry sie gotuja a nie smaza... i ogladalam takie po 1300W... i nie wiem... ponoc sukces chrupiacych i pysznych gofrow zalezy od mocy gofrownicy i tego by gofry byly na wodzie nie na mleku:sorry2::sorry2:
NIE POMOGĘ GOFROWNICY NIE MAM ANULKA:no:

Sabinko dziekuje ucalowalam Szymka ale oslinil mnie:-Dco do otwarcia to codziennie mam czynne i niestety jak na razie jestem sama:tak:
Bigosik mniam mniam pysznosci:-)



Zobaczymy mysle zeby wziasc kogos w ramach prac interwencyjnych ale mysle sobie zeby jeszcze moze poczekac ze dwa miesiace i zobaczyc jak to wszystko bedzie wygladac:tak:



Ooooo Anulka dobrze ze to napisalas bo ja tez bede chciala kupic i powiem szczerze ze wlasnie nie wiedzialam czym sie kierowac:tak:


A u mnie znowu jest awantura z mezem powiem Wam ze juz nie mam sily do niego nie chce sie rozciagac tutaj ale co chwila juz od dluzszego czasu cos sie dzieje u nas:-(
TO NIEDOBRZE KARINKO ŻE JEST MIĘDZY WAMI NIECIEKAWIE ŻYCZĘ SZYBKICH I MĄDRYCH DECYZJI
 
Ja dziś tez pojechałam na zakupy. I kupiłam małemu 2 pary spodni szelki, i telefon komórkowy - zabawkę bo za naszymi telefonami goni jak opętany to niech za swoim teraz goni:-p
Mąż się śmieje że mój telefon kosztował 1 zł a Piotrka 12 ;-)

Ale sobie też coś kupiłam bo byłam sama.;-)
A mianowice spodnie. Tylko jeszcze jakąś bluzkę potzrebuję bo ide na panieński za tydzień w sobotę do psiapsiółki. I zaczynamy u niej w domu a potem jedziemy na balety!!!:-):-):-) Już sie nie mogę doczekać bo chyba ze 3 lata nie byłam na disco:rofl2::rofl2::rofl2:
ELBRA DOBRE Z TELEFONEM:-D:-D:-D:-DFAJNIE MASZ Z DISCO MOŻE CZCESZ STARSZĄ KOBIETĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ CAŁKIEM DOBRZE JESZCZE KRĘCĘ NÓŻKĄ I TYŁECZKIEM:-D

Dobra spadam bo dziś kolejny dywan do czyszczenia;-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-DDLATEGO TAK SZYBKO PO PORODZIE SCHUDŁAŚ TERAZ WIADOMO CO TO ZA DIETA

A JA PĘDZĘ NA SPACER Z DZIECIAKAMI TERAZ DOPIERO ZAKUMAŁAM ŻE CAPSLOCK MAM WŁĄCZONY:baffled:
 
sabinko przed snem odrobine kaszki do mleka:-), bo samej nie lubi , no i jeszcze polubiła ostatnio musy owocowe Misiowy sad i Frutapure :-D

bira
niezła agentka z ciebie:-D:-D:-D , oliwka dzisiaj o 2 zaczeła się kręcić i przebudzać no to sie zwlekłam z wyra i poszłam zrobić mleko:dry: , ja wracam a ta śpi w najlepsze aż mi rece opadły :dry::-D:-D:-D

karinko
oby jak najszybciej się wszystko ułozyło :sorry2::tak::tak:


a my niestety nad morze nie pojedziemy ale może uda się chociaż kolacja, choć szczerze mówiac to nie mam na nic dzisiaj ochoty
 
reklama
Bira... jak tam szykowanie do jazdy???

Beatko, ELbra... to zakupy udane:-):-)

Bira, ja tak sobie przypomnialam - hmmm, a Ciebie sie czepialam - ze ja w nocy tez jestem nieprzytomna i kiedys Oskarkowi cycka do ucha wkladalam:-D:-D:-D a co sobie przypomne to sama do siebie miche ciesze:-D:-D
 
Do góry