reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Beata, Elbra, przyczyna Ingowej gorączki nie jest znana:baffled: Ja stawiam na ząbki.

Wybrałam hotel dla lasek:
Całoroczny Hotel Dla Psów RITZ

Mam nadzieję, ze będą mieli wolne miejsca na ten okres i ja oraz one to przeżyjemy:baffled::confused:

Elbra, jedzemy do Grecji na Kretę 25 września. 1 października mamy rocznicę i chcieliśmy ją sobie spędzić trochę inaczej niż zawsze:-) Tym bardziej, ze w zeszłym roku w rocznicę się nie widzieliśmy.
 
reklama
Bira, to autko poszlo na pniu - pewnie cena byla okazyjna:-);-):tak:
wlasnie, wiadomo co jest Indze? Skad goraczka??
A z ta kupa rano i zatrzasnietymi drzwiami to Elbra ma racje - widok bezcenny:-D:-D:zawstydzona/y:

Beatko... co tydzien posciel i firany:szok::szok: to ja posciel co 3 tygodnie... a firany co 2-3 m-ce... jak myje okna...:szok::szok:
no i podziwiam Cie, ze oddalas swoje 2 skarby pod opieke 13letnej dziewczynce, ja to jestem panikara... nie dalabym:no::no:


Elbra... powiadasz ze masz dzien swistaka...:laugh2::-p hmmmm, skad ja to znam:laugh2::laugh2:

DObra, dziewczyny ja zmykam, bo chlopaki juz w lozku, a rano jedziemy z mezulkiem na przeswietlenie plucek, bo cos tam mu szwankuje:-p:zawstydzona/y::szok:

dobranoc:tak:
Anulka wisienka pościel co tydzień a firany co około 3 tygodnie:tak:
A ta 13-latka bardzo fajna i rozsadna wygladała na 2 lat:-)

no masz rację potem będziemy tyrać i tyrać do końca żywota:baffled:

ale mimo że mam kryzys to i tak nie żałuje ze nie wracam do pracy bo nie chce w tych najlepszych latach Piotrusia dawać go w opieke babć bo każdy ma inne techniki wychowawcze i takie tam a ja chce po swojemu i potem nie żałować że coś mnie ominęło. Bo jak widzę jakie Piter teraz z dnia na dzień nowe umeijętności posaida i uczy się poznawać świat to człowiek ma ochote wrzeszczeć z radości i całować go cały czas :-D
Trudno będziemy się dłużej budować ale cóż. Coś za coś.

Apropos ide do gina końcem sierpnia na badania itp. A potem jak wsio będzie ok to się zabieramy do "produkcji" :-p
I to będa dopiero potem dni świstaka:-D
No Elbra to się rozumie z ta produkcja obyś zafasolkowała jak najszybciej:tak:

elbra to teściowa z Ciebie chyba zadowolona że tak sprzątasz :-) ja to jak mieszkałam i nikt mi nie powiedział to sama nigdy na to nie wpadłam że trzeba odkurzyć czy wymyś podłogi :-D:-D chociaż już się kleiły




Beata :szok::szok: co 2-3 tygodnie pościel, firany? :szok::szok::szok:
pościel to jeszcze rozumiem, zwłaszcza teraz jak gorąco i się czlowiek poci, ale firany? ja to zmieniam raz na rok :-D:-D a właściwie tlyko zasłony, bo firan nie mam




Beata no właśnie mam taką nadzieje :-D:-D zresztą siostra jak była ostatnio i mojej mamie nagadała to ta sama powiedziała że jak przyjedzie to mi posprzątają :-):-)
U mnie okna co 2 tygodnie ja lubię sprzatać naprawdę i wiele pomysłów zaczerpnęłam z Perfekcyjnej majtki skarpety wszystko w koszyczkach:-Dśmieja sie ze mnie ze jak w muzeum
Moje dzieci od urodzenia umieja właczać odkurzacz, nie dotykaja luster paluchami a mamy na całą wysokośc przedpokoju no tak juz mam:-)

Lecę spać dobranoc
 
Anulka, cieszę się, że nie musiłam się z nim bujać. Dużo nie chciałam, więc poszedł bez problemu. Nam zależało na tym, zeby już nam nie stał, bo po co:-)

Elbra, ja tam bym do dziewczyny poszła, tak po prostu pogadać, może uda Ci się ją wyciągnać. Sama piszesz, ze ona jest z daleka, więc moze dlatego nie udziela się jakoś specjalnie u Was. Zagadaj sama a zyskasz fajne towarzystwo:-)
Co do wychowawczego, to dziś mne taki kryzys dopadł. Myślałam, ze będę wyć na głos. Ale trzeba przeżyć. Tak jak piszecie, jeszcze zatęsknimy za tą minotonią;-)


Elbra, Anulka, Wy się śmiejcie... ja nie wiedzialam co mam zrobić ze sobą. Czy płakać, czy sąsiadów budzić, czy teściową... która z pewnością by na kawce została dobijając mnie do reszty;-);-)
 
Elbra, jasne, ze zabiorę:-):-)

Beata, podziwiam:-) Ja w sumie też lubię mieć porządek, ale nie daję rady wszystkiego tak ogarniać. Dlatego skupiam się najbardziej na podłogach;-) Nie mam jakiegoś bajzlu (no pod koniec tygodnia się czasami uzbiera) ale chciała bym więcej samodyscypliny...
 
bira no to niezły dzionek dzisiaj miałaś:dry:, mam nadzieje że gorączka minie malutkiej:tak::-):-)

anulka mieliśmy iść na kolacje do restauracji w której mieliśmy wesele (jest super, nazywa się Wiejska Chata, i tak też wygląda) a w piątek mieliśmy wyjechać na weekend nad morze , ale niestety sie na to nie zanosi :-:)sorry2::confused:
ps. tak wygląda ta knajpka;-)
 

Załączniki

  • RIMG0026.jpg
    RIMG0026.jpg
    447,5 KB · Wyświetleń: 45
Dzień dobry:-)

Dzisiejsza nocka masakra:-( Inga miała 40,5 stopnia gorączki. Już nie wiem o co chodzi... może powinnam iść do innego lekarza... teraz ma tylko 37,5. Wzięłam ją do łóżka, bo bałam się ją zostawić samą w pokoju. Nadal jest marudna i płaczliwa, chociaż przy niektórych zabawach potraf się uśmiechnąć...

Dziunia, szkoda tego weekendu. Może jednak się uda. A knajpka fajna. Panna młoda na pierwszym planie pierwsza klasa:-)
 
dzien dobry:tak:

Bira... wiem, ze sie powtarzam... ale moze Ingus ma trzydniowke???

Dziunia... oby wypad wypalil... szkoda byloby by sie taki dzien nie udal... trzymam kciuki:tak::tak::tak:
slicznie wygladasz:))


Beatko, co do pracy to mam zdanie jak Elbra... nie moglabym oddac Oskarka komus a sama go nie wychowywac... takze praca nie:no:

ELbra... hmmm... powiadasz, ze w plecaku chcesz leciec do Grecji... no, no ...kolezanko:laugh2::laugh2:



Zmykam szykowac amciu, myc wloski itp....
 
reklama
Dzień dobry:-)

Ale u nas pochmurno ale tak duszno ze okna pootwierane i nic
Bira fajny hotelik dla psiaków:tak:jeju z tą goraczką ja bym poszła jeszcze raz do lekarza
Anulka ale jak długo chcesz zostać w domu?a wczesniej pracowałaś?Mi ostatnio maz powiedział ze by chciał abym została w domciu jeszcze z 3 lata:szok:powiedziałam ze ma się stuknąć nawet nie biorę takiej mozliwości:no:
Dziunia ładny zajazd my byliśmy na rocznicy w Pizza Hut:-Djuż 9 lat tam nie byliśmy

Czekam dzisiaj na fotelik dla Olki ma przyjechać zamówiłam taki
CHICCO FOTELIK KEY 1, 9-18 Kg+GWAR.POL. (414362758) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry