reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
dzień dobry
kot mi się gdzieś zaszył i nie mogę go znaleźć :sorry2: niby zamkneliś,y go w kuchni, ale nigdzie go nie widze
a Davidek ma rozwolnienie :sorry2:

Elbra, jedzemy do Grecji na Kretę 25 września. 1 października mamy rocznicę i chcieliśmy ją sobie spędzić trochę inaczej niż zawsze:-) Tym bardziej, ze w zeszłym roku w rocznicę się nie widzieliśmy.

bira ale superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Anulka wisienka pościel co tydzień a firany co około 3 tygodnie:tak:
U mnie okna co 2 tygodnie ja lubię sprzatać naprawdę i wiele pomysłów zaczerpnęłam z Perfekcyjnej majtki skarpety wszystko w koszyczkach:-Dśmieja sie ze mnie ze jak w muzeum
Moje dzieci od urodzenia umieja właczać odkurzacz, nie dotykaja luster paluchami a mamy na całą wysokośc przedpokoju no tak juz mam:-)

Lecę spać dobranoc
Beata :szok: o kurcze to ty jesteś normalnie pedantkaą :-D:-D
chłopak później bedzie miał ciężko znaleźć żone, która będzie mu odpowiadać :laugh2::laugh2:
 
Inek demoluje swój pokój, więc mam chwilkę. Chyba wraca do zdrowia:-)

Beata, zaraz chyba zadzwonię do przychodni i umówię ją do kogoś innego.

Anulka, możliwe, ze to trzydniówka. Cholera wie. Najgorsze jest to, ze jutro miałam do Holandii jechać:baffled: A teraz ugrzęzłam.

Elbra, nie zazdroszczę. Ja jak miałam iść po coś tam do mojej byłej pracy, to szłam chyba z miesiąc, bo jak pomyślałam, ze co niektórych będę musiała zobaczyć, to mną rzucało...
 
acha zapomniałam wam napisać, że jakoś pare dni temu pokazałam małemu jego sisiaka, to teraz przy każdej zmianie pieluchy się nim bawi i śmieje :-D:-D:-D

a wczoraj jak wróciłam z ćwiczeń to smutno mi się zrobilo, bo tak jak byłam na zajęciach to tatuś mówi że Davidek był grzeczny no i jak wróciłam i go wziełam na rączki to normalnie zaczął przeraźliwie płakać :-(
nic go nie byłam w stanie uspokić, nawet cyca nie chciał, dopiero jak tatuś go wziął to się uspokoił :-:)-( i tak przez cały wieczór, normalnie nie mogłam własnegosyna dotknąć :-:)-(

dopiero jak wziełam go na góre, to się uspokoił i zaczał pic cyca i usnął i dziś już jest ok, ale naprawde nie wiem co mu wczoraj było......chyba się obraził że go zostawiłam :dry:
 
reklama
Dzieńdoberek,
beata fotelik fajny też sie na taki czaje;-):-) , straszna przebitka na allegro widziałam je już od 312 a w sklepach kosztują ponad 500 :szok:

elbra też postanowiłam zostać do konca roku na wychowawczym:-) ( no może kilka razy w mies
iącu coś dorywczo,;-) ) na stałe to dopiero w przyszłym roku , ale się jeszcze zobaczy, i dołączam się do klubu "uczulonych na byłą prace":baffled::rofl2:

wisienka
ja miałam takie uczucie jak po tym dniu który spędziłam w pracy mała cały dzień mi grymasiła i była nieznośna:sorry2:, poprzedniego dnia była cały dzień z dziadkami i tatą i była aniołeczkiem , grzeczniutka , uśmiechnięta , ładnie sie bawiła:tak: , było mi przykro że nie tęskniła :-:)sorry2:a zarazem cieszyłam sie że nie płakała:tak::sorry2: , mąż stwierdził że jestem zazdrosna :laugh2:
 
Do góry