reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dzeiń doberek!
mamcie przepraszam Was bardzo że mnie nie ma ale nie mam czasu kurde na nic:-(
musze kilka rzeczy zrobić i już do was wracam:-)
nawet nie mam czasuu czytać:-(

tęsknię barrrdddzzzooo
 
reklama
Beatko, pracowalam do k.2005 roku. Potem to juz tylko u nas, choc tak naprawde to maz pracuje w naszej firmie, ja ciut pomagam:-p i ta moja ostatnia praca k. 5 lat - to koszmar, przed wyjsciem biegunka itp... sknczylo sie na sadzie pracy, odszkodowaniu itd...

Bira... o kurcze, to jutro chcialysie jechac... hmmmm i co robisz?? Jak trzydniowka to w smie mozna... ale moze jednak powtorna wizyta u lekarza jest w tym przypadku niezbedna?

Wisienka, kotus sie odnalazl??
Po czym Dawidek ma biegunke?

Elbra, a co takiego bylo w tamtej pracy, ze maz by orla wywyinal jakbys tam poszla...??

Sabinko, i jak jestes troszke, czy ogarniasz wszystko??

...co do tematu, to faktycznie towarzystwo sie wykrusza.... baaaaaaaaardzo:zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(
 
Beatko, fotelik super - taki kolor chcialam, ale nie bylo... mamy inny, ale jestem zadowolona, w ogole lubie chicco:tak::tak:

Dziunia, Wisienka... wspolczuje reakcji maluszkow... no coz maja humorki i je pokazuja...
Oskar tez lubi bawic sie siusiakiem:-D:-D
 
Elbra, pracowalam w hurtowni piek.-cukiern (zaopatrzenie piekarni i cukierni w polprodukty), obluga klienta, zamowienia, rozliczenia finans., kadry - w sumie cale prowadzenie firmy...
a skonczylo sie tak bo poszlam na zwolnienie - na 6 tyg, mialam chore biodro:baffled: i nie pasowalo im to... po powrocie kazali mi sie zwolnic, czego nie zrobilam, wiec wymysli, dyscyplinarke:laugh2::-p
no i poszlam do sadu...
wzielam prawnika...
wygralam,
odszkodowanie + koszty prawnika...

takze poplyneli na to co przegrali + ich prawnik 1800zl (przedstawiali fakture, chcieli bym ja poniosla ich koszty).
Do tego mieli termin 3 m-ce na zaplate mi - dzien po terminie biegiem bylam u komornika, zeby sciagal, bo moj byly szef pewnie specjalnie zaplkaci kilka dni po, a tak komornik zarobi... wiec wzial sie do roboty natychmiast - dalam mu ich numer konta i nastepnego dnia sciagnal... a oni zaplacili jeszcze komornikowi:laugh2::laugh2::laugh2:
 
elbra to widze że też miałaś nie fajnie, :-( ach te nasze dzieci


anulka nie :no: nie mam pojęcia gdzie się ten kot schował, ale chyba nic mu nie jest bo właśnie wróciłam ze spacerku to widze kupke w kuwecie tylko kota dalej nie widać
a Daviek nie wiem po czym ma tą biegunke, właściwie to biegunką bym nie nazwała, robi już trzeci dzien pod rząd raz dziennie jedna kupke, tyko że żadka jest.
podejrzewam lody, ale nie jestem na 100% pewna


nie wiem co z kathe, ostatnio ja widziałam nagg, to miała opis że pisze prace, wiec pewnie zabiegana dziewczyna i nie ma czasu zajrzeć :-(
 
reklama
Wisienka, to kotus jest - bawi sie w chowanego:-D:-D:-D

A co do kupki, to nie jest biegunka, jak chcesz ja "zagescic" to daj amciu z ryzem czy marchewka, albo kaszke ryzowa:tak::tak:

a jak to z lodami? dajesz lody????
 
Do góry