reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Misiu zrobiłam jak mi poradziłaś ... makijaże są na "November foto ..."

uffff padam na mordeczkę zmykam spac widzę że nie ma juz nikogo więc chyba gaszę światło :szok:

Dobranoc
 
reklama
Witamy!!!

Chcielibyśmy dołączyć do Forum Listopadowego. Ja mam na imię Gosia, a mój synuś to Franciszek urodzony 23.11.07r. w Łodzi. Jest wcześniaczkiem z dystrofią, przy urodzeniu 1630g / 41 cm. Obecnie ma prawie 8,5 miesiąca i waży ok. 9 kg i ma niecałe 70 cm.
Franko ma 4 jedynki, sam siada, raczkuje i dzisiaj na domiar wszystkiego zaczął wstawać sam w łóżeczku :tak:
Pozdrawiamy wszystkie Mamusie i Dzieciaczki!!
 
dzien dobry
mam od wczoraj wieczorem migrene .........wiec czuje sie do du.........
wczoraj bylismy w zoo z malym ale mu sie podobalo

wiecie co musze zdjac karuzele z nad lozeczka malego bo ciagle za nia lapie i boje sie ze siagniej raz na siebie ............
 
lilka .........ja sie tak nie bawie .......ja chce wiedziec !!!!!!!!!!!!!! beeeeeeeeee

lilka ja tez tyle czekalam no ale najwazniejsze, ze wszystko jest o.k!!


serdeczne dzieki za gratki jeszce raz :tak:;-)

Asix ogromne gratulacje! Takie rzeczy dają powera co? :-)

no wlasnie kochana dobrze to ujelas!!!

Asix gratuluje pracki!! W takim sklepie jest stosunkowo latwo awansowac
pozniej na managera wiec do roboty :)

no mam nadzieje, tylko, ze chyba popracuje tam troche, zeby zdobyc doswiadczenie no i moze znajde cos blizej siebie, bo tak ponad godzine zajmuje mi dojazd, no w sumie to zobaczymy jak sie to wszystko potoczy:tak:

lilka-gratki dla Hani! to juz zabki chyba maja prawie wszystkie dzieciaczki :)
no i jutro juz wyjazd do polandu??

Reanimuje kompa.
Umarł.Padł.Zginął śmiercią tragiczną.
Jak jutro formatowanie się powiedzie to będe innaczej się powiesze.
Buziaki ;-)

jak tam komp?? zyje??


Dzień dobry :)))


Melduje się że jestem hihih:tak:. Wczaroj każda wolna chwile wykorzystywałam na makijaż :)) efekt dla chętnych na Naszej klasie ;) .

Plecy mnie bolą wczoraj miałam upadek z Kacprem na rękach ...:szok:. Trzymałam ko na rękach i schylałam się na ziemie po smoczek jakoś się dziwnie zachwiałam i walnęłam kręgosłupem w kant takie ścianki ... Myślałam że padnę moralnie . Na szczęście Kacperkowi nic sie nie stało i nawet sie nie wystraszył.

Miłego dnia życzę

juz cie mam no i fajnie pomalowane oczki :tak:
dobrze, ze malemu nic sie nie stalo, a ty cholero uwazaj na siebie!!

Piotrek wczoraj zaczął raczkować tak tylko po 2 kroczki.
A dziś się budzimy a on od rana zapierdziala po chacie za czym się da:-D
Skończyło się beztroskie jego zabawy na dywanie ;-)

a jak się zmęczy i go kolanka bolą..to zaczyna kicać jak zająć normalnie staje na stopach i się odbija...a my lejemy ze smiechu:-D:-D:-D

Gartki dla mlodego!!!

Anulka-wspolczuje chrzestnej!!

Jutro P. idzie do szpitala z ta noga i ma wielkiego stresa.

daj znac jak poszlo

Franko-witaj!!
 
no i wreszcie sie witam!!
dziendoberek!!

nadarbiania mialam sporo, kurcze i wiem juz teraz ze troche pominelam... sorki!!
a wlasnie... sabinka co tam u ciebie?? juz w domku jestes nie??(z tego co kojarze mialas siedziec w tym sklepie tylko w weekend)??

u mnie juz coraz gorzej z podchodzeniem do kompa, siostrzeniec i M go okupuja wiec lipa!!
dzisiaj przyjezdza tesciowa wiec trzymajcie kciuki, pewnie bedzie mi marudzila od rana wiec nie wiem co zrobie, zeby podejsc do kompa:dry:
no i od wtorku robota-denerwuje sie jak cholera!! no ale jak jest cos nowego to przewaznie mam stresa!!

dobra lece poczytac na inne watki:tak:
 
dzień dobry, u nas dzisiaj pochmurno i burzowo:dry:, mam dzisiaj kiepski dzień ale nie chce mi sie pisać :-:)no:, szkoda gadać, ajeszcze wieczorem ta rozmowa ech:dry:

elbra gratki dla Piotrusia:-D

pusia niestety makijażu nie widziałam,ale napewno profesjonal skoro laski tak piszą :-), współczuje upadku:shocked2:

asix powodzenia w pracy:-)

mirka oby migrena szybko mineła :sorry2::-)

franko witaj

dobra wpadne wieczorkiem papa
 
Franko witaj! Ladnie sie Twoj maluszek rozwija :)

Beata powodzenia z wozkiem, moze w koncu cos sie ruszy :)

Mirka wspolczuje migreny, ja ostatnio mialam jakies 2 dni temu i z placzem poszlam spacc. A karuzelka u nas juz dawno jest w czesciach i lezy w zabawkach :)

Asix no to musisz uzbroic sie w cierpliwosc :) Trzymam kciuki.

Wlasnie nadeszla pora sniadania Domisiowego, a od rana mi pladruje dom! Nie mozna posiedziec spokojnie :p
 
Pusia...wyczaiłam cię na wizażu:-p
Makijaże masz naprawde fajne z tego co narazie widzałam - zresztą komentarze same o tym świadczą pani "zosiu samosiu":tak:
Jak bym miała cię blisko to z chęcia dała bym się tobie "wytapetować":-):-):-)
Skoczył kimnąć do Was pod łóżko, bo mu może bliskości potrzeba;-)
Pusia, szkoda, że odległość nie ta, bo chętnie bym swoją gębę udostępniła do ćwiczeń.

intruza dziś ani widu ani słychu - także jest nadzieja że poszedł dalej:-)

anitt powodzenia jutro w szpitalu z mężem:tak:
Będzie dobrze!!

dzien dobry
mam od wczoraj wieczorem migrene .........wiec czuje sie do du.........
wczoraj bylismy w zoo z malym ale mu sie podobalo
wiecie co musze zdjac karuzele z nad lozeczka malego bo ciagle za nia lapie i boje sie ze siagniej raz na siebie ............

współczuje migreny. Dobrze że nie wiem co to znaczy:dry:
a co do karuzeli to ja już ją zdemontowałam bo młody już wstaje na nogi więc nie było sensu jej zostawiać bo już go nie interesowały te misie pysie;-)
Stwierdził chyba, że już za duży chłłooop jest na takie zabawki;-):-)

Franko witamy!

Asix no to powodzonka w powrocie do pracy:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry