reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Beata, właśnie sobie drinka zrobiłam. Dzwoniłam przed chwilką do kolesia od rejestrowania itp. i jestem z nim na rano umówiona. Autek prawie dostał buziaka, ale jakiś taki mały mi się wydaje przy mondziaku. Ciekawe jak ja się w nim pomieszczę z moimi laskami. Ta czy srak podoba mi się a martwić się miejscem będę później;-)

Elbra, mogę sobie tyko wyobrazić to kicanie. Rewelacyjnie musi wyglądać. A zwierzaczek masz rację, w sam raz dla Pitera. Nie rozumiem dlaczego nie chciała z tak atrakcyjnej oferty skorzystać Sam przecież Wam ją złożył;-)
 
reklama
Elbra, mogę sobie tyko wyobrazić to kicanie. Rewelacyjnie musi wyglądać. A zwierzaczek masz rację, w sam raz dla Pitera. Nie rozumiem dlaczego nie chciała z tak atrakcyjnej oferty skorzystać Sam przecież Wam ją złożył;-)

Czy nie skorzystał to się jutro okaże:baffled:
Bo może skoczył się tylko gdzies kimnąć na noc:cool2:
 
Już mam Pusia fajne makijarze ale sztuka mnie to też bardzo się podoba a jakiś specjalnych cieni używasz?

Super że makijaże sie podobają :zawstydzona/y::-). Co do cieni to jakis tam specjalnych nie używam (jak na razie mam takie raczej zwykłe z niższej półki (musze sie dorobić czegoś lepszego). Mam nowa paletę Miss Rose na allegro kupiłam tam jest 50 cieni i 6 róży . Po za tymi to rózne takie straganowe tak zwane hihi ze znanych to Inglota jednego i Maybelline. Planuje jednak powiększyć co nieco ale to trzeba najpierw kaskę uzbierac jakoś :baffled:

50_6A.jpg




hehe spoko...może:baffled:
a potem zapomniałam jak i gdzie cię znalazłam i teraz nie mogłam luknąć na twoje foty:baffled:
ale już mam;-)

A ja ciekawska więc od razu pytam:-p
kiedyś pisałaś że dużo teraz siedzisz na stronie wizażu...rozumiem że na kursie nie byłas jakimś albo cusik....tylko sama tak tworzysz????
Super umalowane oczka na NK:tak:
I dlatego tak pytam jak isę tego uczyś bądź uczyłas bo zrobione sa profesjonalistycznie....ahhhhh...sama bym miała ochotę sie tak pomalować:-)

niestety na żadnym kursie nie byłam tylko taka "zosia samosia" ;-). Jak już pisałam siedze sobie na forum wizażu (tam tez mam swoje makijaże i musze sie pochwalic że mam bardzo miłe komentarze hihi:zawstydzona/y:- ciesze sie jak głupi bateryjką), oglądałam sobie różne filmiki na YouTube, przeglądam internet pod kontem zdjęć z makijażami żeby zobaczyc jakie cuda można stworzyć a reszta to po prstu próbowanie. Np ten dzisiejszy makijaż to był dla mnie nie zły wyczyn głównie dla tego że nigdy takich kolorków nie używałam więc trzeba było się przełamać ...:-). Najgorsze jest tylko to że we wrocławiu nie mam na kim ćwiczyc , kogo malowac więc pozostaje mi cały czas ta sama , niezmienna Facjata MOJA MORDKA :wściekła/y:. Jejku jak mi sie maży pomalowac jakąś modelkę do sesji zdjęciowej ...ach pomazyć mżna.

Ups ale sie rozpisałam ... zaraz dostane opierdzielanko bo to forum o maluszkach ... przepraszam za przynudzanie :baffled::sorry2:

No i tak w ogóle to superr bardzo się ciesze że makijaże Ci się spodobały.
 
Pusia sliczne te oczka :) Na moich galach by to pewnie tak ladnie nie wygladalo ;)

Dziunia powodzenia na rozmowie!

Elbra ja bym chyba chodzila z jakims wiaderkiem pod pacha zebym mogla wskoczyc na nie jak zobacze tego wstreciucha :p
Wlasnie doczytalam o Piotrusiu!! Gratuluje serdecznie :) A to kicanie to sobie wyobrazam hihihi :)

Bira ty to masz przerabane, ciagle ktos cie musi wku...r...ac :) No i zdaj nam relacje jak samochodzik :)

Anulka wspolczuje takiej chrzestnej, dlatego troche odwlekam chrzciny malego, bo moj P. sie uparl ze chrzestnym ma byc jego brat,
a ja tego typa nie trawie :|


U nas niedziela spedzona w domu, pogoda okropna :/ Jutro P. idzie do szpitala z ta noga i ma wielkiego stresa.
Maly spi jakas godzine a ja juz musialam isc do niego 3 razy (!!) i go usypiac. Masakra jakas.
 
Cześć lasity!

Dzisiaj upał mnie dobił, nie chce mi się nic robić a w kuchni czeka zlew pełen garów. Nawet na kolację pojechaliśmy do pizzy hut, taki ze mnie leń :zawstydzona/y:


a jak się zmęczy i go kolanka bolą..to zaczyna kicać jak zająć normalnie staje na stopach i się odbija...a my lejemy ze smiechu:-D:-D:-D

gratuluję Piotrusiowi!!!

Bira i Anulka ojej współczuję nerwów, ja też jakaś wnerwiona łażę :sorry2:

Hnaia mi dzisiaj dalej goraczkuje,biedna tak pzrechodzi zabkowanie

Lilka ucałuj Hanulkę, no i miłego pakowania!

Pusiu hehe to może ja będę Twoją modelką? Hihi, ja tam lubię jak mi ktoś robi makijaż, najczęściej padam ofiarą mojej siostry :-) ona bardzo lubi mnie malować, ale Twoje makijaże to wręcz profesjonalne są!!! :tak: Muszę się kiedyś oddać z Twoje rączki! :-p

Anitt jejku, żeby Twój P szybko się zdecydował na tą rehabilitację, najważniejsze jest to żeby jak najszybciej się podjąć ćwiczeń, póki noga na świeżo jest leczona, bo najgorsze są takie zastane kontuzje :-( Zdrówka dla niego!
 
reklama
Pusia, szkoda, że odległość nie ta, bo chętnie bym swoją gębę udostępniła do ćwiczeń.

No szkoda :(:-(

Pusia sliczne te oczka :) Na moich galach by to pewnie tak ladnie nie wygladalo ;)

Pusia gdybym mieszkala we Wroclawiu to nie moglabys sie ode mnie opedzic :)
Na pewno było by ładnie na twoich "gałach" ;-) Może kiedyś będziesz przejazdem to zapraszam na make-up :-D:-)

Pusiu hehe to może ja będę Twoją modelką? Hihi, ja tam lubię jak mi ktoś robi makijaż, najczęściej padam ofiarą mojej siostry :-) ona bardzo lubi mnie malować, ale Twoje makijaże to wręcz profesjonalne są!!! :tak: Muszę się kiedyś oddać z Twoje rączki! :-p

Zapraszam ale od razu mówię że ja dopiero się uczę i efekt nie zawsze jest zadowalający :baffled::sorry2:;-)
 
Do góry