reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
juz cie mam no i fajnie pomalowane oczki :tak:
dobrze, ze malemu nic sie nie stalo, a ty cholero uwazaj na siebie!!

Ciesze się, że się podobają makijaże. Nooo dobrze że to Kacperek sie nie walnął tylko ja :tak:

Pusia...wyczaiłam cię na wizażu:-p
Makijaże masz naprawde fajne z tego co narazie widzałam - zresztą komentarze same o tym świadczą pani "zosiu samosiu":tak:
Jak bym miała cię blisko to z chęcia dała bym się tobie "wytapetować":-):-):-)

Ty to normalnie jesteś jak detektyw hihi:-D:-D. No szkoda że nie mieszkamy bliżej :dry:

Franko Witam na BB :-);-)
 
Hello Lejdis :cool2:

Komp już chyba działa...
Mateuszek był tej nocy wspaniałomyślny i obudził się o 24 i bawił się z tatusiem do 4:30 :szok:
Nie dalo się skubańca uśpić wogóle,tak więc tatuś sie poświęcił i spędził nocke na zabawie. :sorry2:
A matka wymiękła o 2 i poszła w kimono.
Co z tym dzieckiem jest.Normalnie nie jest zaprogramowany tak jakbym chciała :-D:-D

Oho właśnie leci do dvd i płyt.Uwielbia tamte kierunki :evil:

Z tego co pobieżnie i na szybko doczytałam:
Asix Gratuluje koleżanko.No no Zara to nie byle co :cool2:
Lilka udanej podróży i niech już ktosik się ujawni w Pl :tak:

Franko witaj.Jak na nie najlepszy start u Twojego synka to rozwija się super.I niezłą wage już ma :-)

Mirka oj współczuje bólu.
Mnie coś od wczoraj kłuje w głowie.To tu to tam :dry:

Pusiu świetny makijaż.
Elbra
Gratki dla mobilnego Piotrka :cool2:
Beatko powodzenia z reklamacją :tak:
Anitt trzymam kciuki za mężą ;-)

No i nadrobiłam to co z ostatniej strony.
Jak dam rade to nadrobie później reszte,ale nie obiecuje bo ostatnio jak tak powiedziałam to padł mi komp :-D:-D

Ahaa Aniulko sprawdzcie koniecznie swój komputer.
Nasz też przed wirusem się juz wieszał,nie włączał.Hocki klocki aż w końcu wirus go dobił.
A teraz z nowym dyskiem śmiga jak ta lala :cool2::-D:-D
Bira jesteś Boska. :cool2::-D
 
hej hej babule :-)

sorki ze nie nadrabiam ostatnio ale wiecie
u nas mega zamieszanie,dzis sprzatanie mieszkania i ostatnie pakowanie,potem zakupy bo musimy kupic turystyczne lodowki co by zarelko z pl przywiezc:-)

acha!!! w czwartek o 18.00 jestem umowiona do mojego gina,wiec wiecie ;-):-D on napewno plamy ne da...co najwyzej Ktosik tylkiem moze sie wypiac
to to juz bylby pech do kwadratu i tragedia dla mojego biednego Karlosa:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Mateuszek był tej nocy wspaniałomyślny i obudził się o 24 i bawił się z tatusiem do 4:30 :szok:
Nie dalo się skubańca uśpić wogóle,tak więc tatuś sie poświęcił i spędził nocke na zabawie. :sorry2:
A matka wymiękła o 2 i poszła w kimono.
Co z tym dzieckiem jest.Normalnie nie jest zaprogramowany tak jakbym chciała :-D:-D

Oho właśnie leci do dvd i płyt.Uwielbia tamte kierunki :evil:

Jejku jakbym czytala o moim Domisiu! Identycznie sie ostatnio zachowuje :p Dobrze ze juz kompa masz sprawnego!!

Lilka to bedziemy czekac na wiesci od Misi! I trzymaj sie w tej podrozy kobieto, ja bym sie nie odwazyla jechac :)

Aha ktoras z was pisala ze juz chyba wszystkie maluchy maja zeby, niestety jeszcze Dominik nie ma :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hello Lejdis :cool2:

Komp już chyba działa...
Mateuszek był tej nocy wspaniałomyślny i obudził się o 24 i bawił się z tatusiem do 4:30 :szok:
Nie dalo się skubańca uśpić wogóle,tak więc tatuś sie poświęcił i spędził nocke na zabawie. :sorry2:
A matka wymiękła o 2 i poszła w kimono.
Co z tym dzieckiem jest.Normalnie nie jest zaprogramowany tak jakbym chciała :-D:-D

Oho właśnie leci do dvd i płyt.Uwielbia tamte kierunki :evil:

Z tego co pobieżnie i na szybko doczytałam:
Asix Gratuluje koleżanko.No no Zara to nie byle co :cool2:

Matt j est nieziemski i meza masz spoko skoro bawil sie z malym do rana, przeciez pewnie dzisiaj do pracy szedl,nie??no i moze cos z tego bedzie ze do plyt go tak ciagnie(jakis DJ czy cos:-D)

hej hej babule :-)

sorki ze nie nadrabiam ostatnio ale wiecie
u nas mega zamieszanie,dzis sprzatanie mieszkania i ostatnie pakowanie,potem zakupy bo musimy kupic turystyczne lodowki co by zarelko z pl przywiezc:-)

acha!!! w czwartek o 18.00 jestem umowiona do mojego gina,wiec wiecie ;-):-D on napewno plamy ne da...co najwyzej Ktosik tylkiem moze sie wypiac
to to juz bylby pech do kwadratu i tragedia dla mojego biednego Karlosa:-D:-D:-D:-D:-D:-D

daj nam znac jak juz bedziesz wiedziala co to za ktosik:-D, no i lilka- bezpiecznej drogi (i tak sie bede martwic-motyla noga!!)
 
Aha ktoras z was pisala ze juz chyba wszystkie maluchy maja zeby, niestety jeszcze Dominik nie ma :(

anitt ja pisalam:dry: ale pociesz sie ze dominis ci sie ladnie rozwija(co tam zeby) a Maciek jest leniwy i ma wszystko gdzies, nawet sam siedziec nie chce, o raczkowaniu nie wspomne, bo to go nawet nie kreci...
ale wiecie co kupilismy chodzik, bo szwagierka powiedziala nam, ze to sprawdzony sposob, zeby dziecko zaczelo samo siedziec, tylko wkladac go trzeba rzadko no i 2 razy juz tak zrobilismy za pierwszym luz zero reakcji a wczoraj juz mi biegal mlody po calej chacie-SZOK!!! A z siedzeniem dalej lipa, chociaz juz sie nie wydziera jak go sadzam!!!
wisienka-a ty gdzie zniklas???
 
Asix u nas dziś Bank Holiday :cool2:
ale mam nadzieje,że dziś w nocy nie odstawi młody takich klocków.

Szczerze to pierwsze słysze,że chodzik pomaga w nauce siadania :sorry2:
Spokojnie zobaczysz nauczy się sam. :tak:

U nas z nowości to to,że byłam zmuszona postawić bramke na dole schodów bo już dwa razy ściągnełam Matta z trzeciego schodka :szok:
A tak to teraz ma przezwisko "Gleba" :cool2:
Pada na glebe jak słynny Gleba z You Can Dance :cool2::-D
Ostatnio tak szarpał tą bramke na schody,ze gibnął do tyłu na płytki.
Staje przy wszystkim,chce sie wdrapać na wszystko i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.Wie,że jak idziemy się kompać to leci do wanny i wstaje przy niej.Wrzuca zabawki do wanny te przeznaczone do kąpieli :tak:
 
Kacper usnął :tak:.

Dziękuję tym kobitkom którym jeszcze nie podziękowałam za miłe słowa na temat makijażu :zawstydzona/y::-).

Anineczka super że komp już nie sprawia problemów :tak::-) Fajnego masz w domku spryciarza GLEBE ;-)buziaki dla niego hihi.

Kacper za to teraz ćwiczy samodzielne stanie bez żadnego podtrzymywania hih Wspina się np na wersalkę i puszcza ręce i stoi sobie od tak sam samiuśki np trzymając w ręce grzechotkę :szok:. Dobrze że umie upadac i zawsze jego upadek to taki siad na dupcię i ćwiczy dalej hih

Liluś pakujcie się co byście wszystko zabrali i życzę miłej i bezpiecznej podróży ... no i czekamy na informacje o Ktosiu :tak::-).



Oki ide sie położyc puki Kacper śpi :tak:
 
reklama
Moj P. wlasnie dzwonil ze szpitala i nie jest dobrze :( Zalozyli mu gips na cala noge, za tydzien ma powazna operacje :/ Codziennie bedzie ktos przyjezdzal ze szpitala do domu zeby sprawdzac ta noge. Wyzwali go ze pracowal, a on na to ze musial przeciez placic za mieszkanie a powiedzieli mu w pracy ze jak nie bedzie chodzil to nie bedzie mial placone. Masakra :/ Chyba bede musiala zadzwonic do tej jego firmy i ich opieprzyc! Jak bedzie trzeba to ja za Przemka pojde do pracy. Myslicie ze nadawalabym sie do pracy w rusztowaniach? ;)


Anineczka super masz smyka w domu :)

Pusia ja Dominika tez tak puszczam czasem, postoi pare sekund i upada ale strasznie to lubi.
 
Do góry