reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

No Sabinko w końcu zajrzałaś:-D
ja juz po tableteczkach teraz Valerin:-)jak jakaś stara babcia ale co zrobić muszę się wyspać:tak:
Jeszcze poczekam 2-3 dni jak mi nie przyślą nic to moze wtedy skorzystam ale i tak chce juz tę pełna aktywacje bo widzę ze bez tego nie moge niektórych rzeczy kupić a fajne kurtki dla Michała widziałam.Jeszcze zapytam Sabinko oni maja mi przesłać kod i wpisuję go w linka który na pocztę mi przysłali i to wszystko?

Byłam dzisiaj u fryzjera bo chociaż tak sobie tę nocke zrekompensowałam i włoski sobie ufarbowałam wieczorkiem, peeling na twarzy zrobiłam och jak dawno tak dla siebie nic nie miałam.Teraz mam fajnie bo Ola już nie spi popołudniu tylko z ranka i o 13 dwie godzinki więc jest padnieta i odpada razem z bratem o 19,30 hehe:-)
 
reklama
Dzięki laski:-) Mąż sie tak podjarał tym autem, że się spił:baffled::baffled: Właśnie z nim rozmawiałam i ciśnienie mi lekko skoczyło:angry:

Bira gratulacje autka i super że uczulenie zeszło:tak:A jeszcze o autku spytam czy długo szukał czy u dealera czy prywaciarza, no i pewnie taniej niż u nas.My chyba do Niemiec sko czymy

Beatka, długo nie szukał. Ok.tygodnia. Kupił go w komisie ale znalazł przez stronkę : Marktplaats - De plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen Tutaj strona komisu: WALID AUTO’S *** Uw occasiondealer *** Jutro miał jechać do niemiec na giełdę, ale już nie ma takiej potrzeby :-)A cena napewno sporo taniej niż u nas. Zresztą my zawsze woleliśmy sprowadzić auto z zachod, bo te które jeżdżą po naszych polskich drogach można o kant dupy rozbić.

A to moje nowe maleństwo;-) Ciekaw jak długo będzie taki ładny, niepoobijany i czysty:baffled::confused:



 
Dobry wieczór
Sabonko dziekuje bardzo za odpowiedz w sprawie higieny ząbków,juz zapisałam i jutro lece kupic,domyslam sie ze w aptece.
U nas dzien ciezki ten upał meczy mnie i Doriana strasznie
 
Dobry wieczor,

my dopiero godzinke temu wrocilismy z Wrocka... uffff, tam jeszcze bardziej goraco niz u nas... docenilam dzis po raz kolejny klime w autku... normalnie bez niej chyba bysmy popadali:-p:shocked2::shocked2::cool2:

Kreciku, odezwij sie... ogladalam Wasze fotki, gdzie byliscie?? Bo fajnie to wygladalo:blink:

Anineczko, wlasnie gdzie jestes????

Lilka, usmialam sie ze samolot Wam uciekl...:-D:-D

Beatko, oby dzis spalo sie lepiej:tak::tak:

Sabinko, a czemuz to czemu dopiero od stycznia staranka?? Chcecie drugiego skorpiona zmajstrowac czy cooo??:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dobra, zmykam do lozeczka:tak:

dobranoc:-):-):-)
 
No nie tylko Anineczka...

Bo i Jolie, Sugar, Pati, Kunda, Krecik, Larvunia, Misia,
Jagoda, Kajunia, Ladina, Anitt, Kathe, Mirka

Właśnie czy coś wiadomo co u Kathe i malutkiej Marysi???
Jagoda i jej Blaneczka też długo nie widziałam.
Kunda...równiez milczy
Krecik pojawia sie czasami jeszcze.
Sugar i PAti to już wogole nic nie mówie ze nie zaglądają baby wstrętne!!!
Larvunia pracuje wybaczamy
Misia również.
Kajunia a co u Ciebie?
a Mirka na wakacjach czy co?
Karina w sklepie siedzi.

:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:

Laski troche przykro że nas tu opuszczacie...
Dawniej to po jednych dniu nieobecnosci to pol dnia czytania a teraz po tygodniu czyta sie 3-4 stronki.Protestuje!!!

 
reklama
No nie tylko Anineczka...

Bo i Jolie, Sugar, Pati, Kunda, Krecik, Larvunia, Misia,
Jagoda, Kajunia, Ladina, Anitt, Kathe, Mirka

Właśnie czy coś wiadomo co u Kathe i malutkiej Marysi???
Jagoda i jej Blaneczka też długo nie widziałam.
Kunda...równiez milczy
Krecik pojawia sie czasami jeszcze.
Sugar i PAti to już wogole nic nie mówie ze nie zaglądają baby wstrętne!!!
Larvunia pracuje wybaczamy
Misia również.
Kajunia a co u Ciebie?
a Mirka na wakacjach czy co?
Karina w sklepie siedzi.

:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:

Laski troche przykro że nas tu opuszczacie...
Dawniej to po jednych dniu nieobecnosci to pol dnia czytania a teraz po tygodniu czyta sie 3-4 stronki.Protestuje!!!

DOŁĄCZAM SIĘ!!!!!!!!!

Beatko co do kodu to kurcze nie pamietam:-( tyle lat temu zakładałam konto:-( ale jakbyś coś nie wiedziała , czekamy na foty fryzurki:-)
Women prosze bardzo;-)
Bira śliczniutki :-) mój golfik ma taki kolorek:-)
Dziunia u nas na południu też w końcu dzis ładna pogoda była:-) hehe
Anulka super że dzionek udany:-) a co do stycznia będziemy trafiać na taką samą porę:-) heheh listopad byłby niezły:-) hihihi wcześniej to musze sie wyszaleć wesela mi się niedługo zaczynają:-):-)
idę spać zaraz:-)
dobranoc laseczki
 
Do góry