reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Bira autko bomba:-) ale masz woz :-)
moj dzisiaj przyjechal do domu naszym Nissanem i mam przejazdzke zaliczona
kurka czulam sie jak w jakims sportowym aucie:-D
przesiadka z takiego autobusu to roznica heheee

ale fajnie fajnie sie jechalo
no i autko mi sie podoba:cool2:

podpisuje sie pod apelem Women
no laski co z wami????????????????
 
reklama
Hej kochaniutkie :cool2:

Ja jestem tylko leniwa strasznie i ten upał dał mi nieźle w kość.
Teraz dopiero temperatura spadła i mam tylko 25 stopni :szok::-D
Wczoraj w nocy wróciliśmy z weekendziku i dziś całe pranko i sprzątanko na mnie czekało.
A pozatym to Antek wrócił z katarem i nocka była do bani,bo mąż latał do Antka a ja do Mateusza.
Mateusz strasznie się popsuł ze spaniem i co wieczór odchodzą walki.
Dzis padł o 22:30 po 1,5 godzinnej walce :cool2::baffled::angry:

Tak więc dopiero coś przekąsiłam i mąż kusi mnie filmem Lejdis :sorry2:

Tak więc albo się skusze albo nie :-D
 
Witajcie kochane

W koncu chociaz przywitam sie z Wami:tak:Podczytuje Was tylko troche brak czasu na pisanie ale mam nadzieje ze sie poprawie;-)
Sporo u Was dzialo sie pozniej jak bede w sklepie odpisze chociaz na to co zapamietalam.
Widzialam ze wsominalyscie o mnie dziekuje Wam-to bardzo mile.:tak::-)
Jjeku cos mam z kregoslupem od jakis 2 tygodni teraz mam problemu z chodzeniem nawet majtek nie moge ubrac nie mowiac zeby mojego szkraba kochanego wziasc na rece.
Lece na sniadanko maz przyszykowal :tak:
Pozniej odpisze.
Buziaki
 
dzień dobry!:-)
Kairnka helooooouuuu:-)
Anineczka no wreszcie:-) jak po weekendzie:-)

co do nocek to u nas tez ostatnio do bani..Kapik budzi się ze 3-4 razy czasem nawet i wiecej ...jedyny plus tego że to jest tylko na sekunde pobudka a nie jakieś darcia bo bym padła>...
 
Dzień dobry;-)
Hura spałam i się wyspałam:tak:jeju jak dobrze bo już zastanawiałam się czy jestem normalna:baffled:
O Karina mnie ubiegła:-Dwitaj i zaglądaj czasami Karinko:tak:



Dzięki laski:-) Mąż sie tak podjarał tym autem, że się spił:baffled::baffled: Właśnie z nim rozmawiałam i ciśnienie mi lekko skoczyło:angry:



Beatka, długo nie szukał. Ok.tygodnia. Kupił go w komisie ale znalazł przez stronkę : Marktplaats - De plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen Tutaj strona komisu: WALID AUTO’S *** Uw occasiondealer *** Jutro miał jechać do niemiec na giełdę, ale już nie ma takiej potrzeby :-)A cena napewno sporo taniej niż u nas. Zresztą my zawsze woleliśmy sprowadzić auto z zachod, bo te które jeżdżą po naszych polskich drogach można o kant dupy rozbić.

A to moje nowe maleństwo;-) Ciekaw jak długo będzie taki ładny, niepoobijany i czysty:baffled::confused:



Bira udany zakup śliczny dzięki za stronki ja jeszcze myślę o tych sprowadzanych z USA bo mamy znajomego który by nam pomógł tylko tam same benzyny jeżdżą a o disla ciężko.Mam nadzieję że góra 2-3 miesiace i ja nowym cacuszkiem będę się cieszyć:-)

Beatka, pochwal się nową fryzurką:-)
Bira ciągle ta sama tylko grzywkę podcięła mi chociaż boki zapuszczam żeby wysmuklić się no dobra coś strzelę dzisiaj jak Michał zrobi:-Dfote

Generalnie mam doła bo nic mi się nie układa ciagle jestem zmeczona jeszcze ta niania która odeszła boję się że ugrzęznę tu w domu a tego nie chcę.Z jednej strony posiedziałabym może z 6 miesięcy bo mam potrzebę przebywania z dziećmi ale z drugiej strony tyle trudu kosztowały mnie studia potem to doszkalanie i podyplomowe jeszcze zrobiłam z homeopatii ze tak mi szkoda a naprawdę cofam sie strasznie.Nawet ostatnio ta kolezanka z w-wy wspominała ze szukają konsultanta farm. do grupy leków onkologicznych w Gdyni byłoby super ale ja nie mam jak pogodzić konferencji dzieci prania i prasowania kurcze jaka szkoda.
to nie ten wątek ale tam sie pozaliłam przepraszam ze tak z rana:confused:
 
Beatko...Hmmm... masz rację studia to duży wysiłek, szkoda, że ta niania zrezygnowała:-(
Z dwójką dzieci to trudno znaleźć sensowną pracę, żeby mieć czas dla dzieci.
I wierzę, że masz trudny orzech do zgryzienia , że nie chcesz w domu utknąć. Mnie już brakuje takiego kontaktu z ludźmi a w domu jedno i to samo się dzieje:dry:

Normalnie dzień świstaka cały czas:-p

Bira fajne autko:tak:

Liluś dobrze, że też swoje autko ci się podoba:tak:

Bira jak tam teściowa? Jakieś nowe numery;-)
Bo moja mi zaczyna grać na nerwach - ale jeszcze to ścierpie jakoś (chyba):-p
Wczoraj się burzyła, że ona by jagód w zyciu małemu nie podała. Bo chciałam mu dać borówkę spróbować. No i nie zdązyłam bo mii wszystkie do placka zwinęła. i wyszła na swoje że nie dałam małemu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej hej hej

ja tylko przelotem sie witam, bo chata mi tak zarosła brudem, że szok :zawstydzona/y: bo odkąd mam neta to siedze na kompie cały czas zamiast się wziąść do roboty :angry: hihi :-D
to do później


p.s bira super autko!!!
nie ma to jak zagraniczne.

też się dołanczam do protestu women !!!
 
helo

u mnie od rana sprzatanie swiata
tesciowa umyla mi okna,bo powiedziala ze ja nie moge:-)
teraz wziela dziewczynki na spacer a ja chwileczke odpoczywam przy kompie bo wzielam sie za sprzatanie kuchni
robie porzadki na polkach,myje drzwiczki,bo jak sie ma biale meble w kuchni to wiecie:-p:-p

Beatko,kurcze zycze bys szybko znalazla super nianie dla dzieci
masz racje studia,a do tego farmaceutyczne do najlatwiejszych nie naleza i szkoda by ci duzo wylecialo z glowki
jednak duzo moich kolezanek martwi sie ze wychowujac dzieci sie uwsteczniaja..
no ale cos w tym jest,bo ja odkad urodzila sie Hania jeszcze ani jednej ksiazki nie przeczytalam:zawstydzona/y: nie mam kiedy przy dwojce a co dopiero bedzie przy trojce...
a jak mam juz czas to mozg jest pzremeczony i guzik by mi weszlo,a ostatnio wzielam sie za czytanie wszystkiego o anatomi budowy czlowieka...to troszke zwiazane z kierunkiem studiow ktore mnie interesuja...ale narazie moge zapomniec o studiowaniu

termin porodu mam na koniec wrzesnia a pod koniec wrzesnia zaczynam kurs norweskiego:blink:
strasznie mi na nim zalezy,bo w domu nie mam weny sie uczyc,bo co sie zabieram to Milena chce mi w zeszycie rysowac,a to jej cos mam rysowac,a to Hania ma checi kartki mi powyrywac...ach sajgon jednym slowem
a w przyszlym roku zamierzam isc do pracy i norweski wymagany
trzymam kciuki sama za siebie:sorry2:

ok ide sniadanie zjesc i do tych polek wracam
 
dzien dobry:-)

Women, popieram - ja te zprotestuje, co sie dzije z listopadowkami????? hallllloooooooo....

U nas kolejny dzien ukrop... brrrrrr....

zaraz poczytam dalej - Oskar zasnal, to mam moment;-);-)
 
reklama
Liluś jak pomyślę sobie o Tobie to mi lzej nie dlatego ale z 3 brzdaców masakra.Ale pocieszmy się ze maluszek bedzie do 6 miesięcy kimał sobie a Hania z Milenką będa się bawić więc moze chociaż godzinkę w ciagu dnia wygospodarujesz na norweski.Zresztą Tobie życzę tego z całego serca bo dzielna i fajna babeczka jesteś :tak:
Bira no właśnie przyłaczam się do pytania Elbry jak tam tesciowa?no i co powiedziała na samochód?

Idę prasować:wściekła/y:
 
Do góry