reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
hihiii ja tez ide prasowac

jestem spocona jak swinia,taki upal,ale podlogi zrobilam na mokro bo juz patrzec nie moglam na nie

Beata dzieki;-)


wiecie co?? dzisiaj Oliwka pokazala mi FUCK YOU:baffled::szok::wściekła/y::angry::no:
powiedzialam jej ze jak jeszcze raz zobacze ten srodkowy palec to jej tak wykrece ze bedzie plakala
no co za smarkula:angry::angry:

jeszcze dwa dni.......:nerd:
 
Women ja mam konto na allegro
ale jak cos to pisz tutaj na pw bo pisze z K. laptopa a on nie ma gg
moj monitor od kompa padl i korzystam z jego laptopa


Wisienka...moja Mila juz sie stawia!! :angry: bo podpatrzyla od Olwiki
powiem szczerze ze gdyby Oliwka nie miala napadow hiserycznego,godzinnego placzu to bym ja inaczej traktowala
a tak...nie mam zamiaru sluchac tego ryku bo wtedy wszystko we mnie lata i mlodej duzo uchodzi na sucho a biednej Milenie nie i tez czuje ze robie nie fer,ale nie chce Milenie dawac taryfy ulgowej,bo ta mala wyjedzie a Milenie jeszcze zostanie
wiec niestety....serce boli ze moje dziecko musze karac a bachora wstretnego nie i ze moja widzi te niesprawiedliwosc mamy :-:)-(
 
women ja nie mam, mam na e-bay jak cos ;-)

lilka no to nie dobrze, a co to za dziecko ta Oliwka bo coś pominełam? :zawstydzona/y:


dziewczyny małego chyba brzuszek boli, bo płakał strasznie i mi się napręża i puszcza strasznie smierdzące bączki jak nigdy :baffled::baffled: dałam mu infacol i pół dawki calpolu i nie wiem co mu moge jeszcze dać? co radzicie?
dać mu czopek czy jeszcze poczekać? ostatnią kupke miał 2 dni temu.
Wczoraj 1 raz jadł słoiczek ten z grupy 2 od 7 miesiąca, gdzie są juz kawałeczki warzyw i tak mi się wydaje że to od tego.......

chyba jeszcze jego brzuszek nie rpzystosowany na takie jedzonko
 
reklama
Wisienka,Oliwka to chrzesniaczka K.
przyleciala z tesciowa na wakacje do nas
no ino nie mielismy pojecia ze taki z niej bachor wstretny
 
Do góry