reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Bira tak myslę ze zyrtec mozesz na noc wziać ale te leki lekarz przepisał Ci teraz?
Wiesz zeby to za duzo nie było bo oba mają silne działanie przeciwzapalne a Zyrtec przeciwhistaminowe wapno tu bez sensu

Beatka, te leki przepisał mi lekarz w pogotowiu jak rano pojechałam. Wiem, że trochę mało tego zażyłam do tej pory, ale mogło by chociaż przestać swędzieć...
 
reklama
Beata wiem ze nie robie dobrze,ale stwierdziłam ze razem bedzie nam obojgu lepiej,i taka decyzje podjełam,teraz poczekam aż bedzie bardziej rozumny albo sam zdecyduje ze chce isc do siebie.

Ja uciekam spać
Dobranoc
PsElbra dzieki jutro musze zakupic szczoteczkę.
 
Dobry wieczor:-)

Oskar juz spi, mezus sie kapie, ja juz wykapana i zarz mykam do wyra:tak::-):-)

Elbra, super, ze wypad sie udal:-):-)no i trzymam kciuki za przyszla "fasolinke":tak:

Bira, wspolczuje uczulenia - ale jak sie wlasnemu dziecku wypija mleczko to sie ma:-D:zawstydzona/y::-p;-) och, zartuje sobie, ale znam bol swedzenia.... mialam kiedys cos na styl atopowego zapalenie skory... brrrrr, 4 m-ce sie z tym zmagalam:-:)-( no i juz nie pij wiecej Ingusi mleka:-D:-D
Bira, fajne sa focusy...:tak::tak::tak::tak:


Beatko, opierdziel meza - na tydzien???:zawstydzona/y::sorry2::sorry2: a co do jagod to juz wiem na pewno, swieze rozluzniaja:tak::tak::tak:

Dziunia, Beata, Bira, Elbra, Women dzieki za informacje odnosnie dosladzania;-) juz wiem co i jak;-);-) ja do tej pory tez nie dawalam nic a nic cukru, ale przy jagodachmnie tknelo, ze one kwasne... i moze glukoza by sie nadala, ale jak nie dajecie to ja tez nie bede;-);-):-)

Women, ja Cie rozumiem z tym spaniem z Dorianem... ja mam obok mezulka, a tak pewnie tez Oskar spalby ze mna:zawstydzona/y:;-) ...a nawet teraz brak mi synalka w lozeczku:-p:-(


no i chcialam zapytac Was gdzie kupujecie jagody? Bo my kupilsmy wczoraj jedne na rynku - 0,75litra, apotem 1,5litra pod lasem prosto ze skupu (nawet nie przebrane z lisci) no i myslalam, ze na 100% sa swieze (w koncu zanim trafia na rynek to jeszcze ktos je musi przebrac, potem sprzedac itp...). No i wczoraj te kupione na rynku okazaly sie gorzkie:-( a te kupione pod lasem byly pycha... a dzis te spod lasu gorzkie...:szok: i nie wiem... jak kupic by byly dobre????

Pytacie o wozek, a wiec jest rozkladany na plasko (z tylu ma regulacje jedna reka), budka ruchoma (wiec chroni przed deszczem, sloncem i wiatrem), regulowany podnozek, no i obracane siedzisko, i raczke ma fajna bo albo 2 rogi, albo jedna porecz do prowadzenia.:-)
 
Lilka, jak Oliwka? Dajesz rade?
.

:baffled::baffled:
zdecydowanie nie:no:
bo jesli mam ochote chwycic ja za wlosy i trzaskac o wszystkie sciany to chyba niezbyt ze mna dobrze :baffled::baffled::baffled::no::no:
nawet K. mi mowi ze mam sie uspokoic bo to male dziecko,no ale ja nie wyrabiam bo takiego poje..ba dziecka w zyciu nei spotkalam:no:

no i przed chwila pokazala Karolowi srodkowy palec :baffled: za nic....
ja co chwile juz ja strofuje,a to ze nie wolno klasc brudnych nog na stol,a to ze nie wolno zabierac Milence zabawek bez pytania,bo sama swoich nie daje-mam gdzies ze to dziecko
ale wredziol z niej taki ze szok

NAJGORSZE!!! byl;ismy nad morzem polnocnym i sie zasiedzielismy...do tego stopnia ze qrwa na smaolot sie spoznilismy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec musielismy kupic nowe bilety i musze te mala trawic jeszcze do czwartku
no chyba do tego czasu ja zbije jak psa jak mi bedzie tak po nerwach latala:wściekła/y::wściekła/y:

Anulka ja jagod nie slodze bo one sa slodkie same w sobie;-)
 
Dzień dobry:-)
nie cspałam w nocy:-(nawet mimo wzięcia tabletek nie udało mi się zasnąć
idę do fryzjera jak mnie przyjmie bo nie jestem umówiona z dziećmi oczywiście:baffled:
liluś jak można się na samolot spóźnić?:-D
 
dziendoberek!!!

u nas pogoda 3 dzien z rzeedu MASAKRA!! jest tak goraco ze nie idzie wytrzymac, maly jest marudny, w dzien lezy w samym pampersie a w noc spi tylko w podkoszulce i pampersie zeby byl przewiew!:szok:

elbra-gratulacje udanego wypadziku z mezulkiem!!:tak:

lilka-o kurcze wspolczuje akcji z oliwka!
a tak wokole to co to za oliwka bo mnie nie bylo jakis czas i nie wiem o co biega:sorry2:

bira- doczytalam o psinach!!szok!:shocked2:ty to masz szczescie w nieszczesciu ze trafiasz na te zwierzatka!! Chociaz im pomozesz!!


anulka-gratki dla oskarka!!


beatka-czemu w nocy spac nie moglas? jakas konkretna przyczyna?
 
Liluś spokojnie - byle do czwartku;-)

Anulka ja jagód raczej nie kupuj. Dzisiaj teściowa kupiła na targu. Jeszcze nie próbowałam;-)

Beatko co się stało, że nie spałaś?? Wszystko ok?

Women pewnie jakbym miała spać sama to bym też z Piotrkiem spała:dry:
Ale z drugiej strony może być znowu tak, że kogoś spotkasz niedługo i znów będzie problem bo mimo, ze teraz zakładasz ze Doriankowi nikt nie zajmie miejsca to może się to zminić i Dori już nie będize potem rozumiał czemu tak jest jak zawsze był z mamusią. I zgadzam się w tym z Beatką.
Wierz mi, dziecko samo nigdy nie powie w pewnym momencie, że chce spać samo w swoim łóżeczku.
Tylko czym starsze bedzie go trudniej przenieść. Lepiej za wczasu:sorry2:
Taka moja skromna rada. bo wiem jak jest teraz u mojej szwagierki. MASAKRA. Ich dwu latek nie ma mowy żeby spał sam. :no:
I teraz to dopeiro mają cięzko.
 
reklama
witam się po weekendzie :-):-)
postanowiłam sobie że w weekend nie będe tu zaglądać, chce więcej czasu spędzać z moją mała rodzinką, był super, w sobote bylismy w nadmorskiej miejscowosci na zakupach a potem chwile na plazy, a w niedziele na jachcie, nawet tesciu dał mi prowadzić :-):-)

już lece czytać co tam u was,............
 
Do góry