reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Fakkk.. za mnie boli ja niewiem zaraz mi łeb rozsadzi z tego.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Po ciązy to mi się pięknie zęby posypały. Co chwile musze nawiedzać dentyste:crazy:
 
reklama
dzieńdoberek , my już po spacerku , ufff ale dzisiaj skwar:cool2::cool2::cool2: , rozpływam się po prostu , basenik już gotowy i po obiadku Oliwka pójdzie sie pokąpać ( szkoda że basenik taki mały to bym sie też popluskała);-):-):-D

beatko współczuje z powodu nocki, cóż się stało?:shocked2:

wisienka no to super weekend!!!!:-):-)

elbra współczucia oby szybko przestało boleć :sorry2::baffled::-D

no to pa zajże wieczorkiem :-)
 
liluś jak można się na samolot spóźnić?:-D

no widzisz....mozna:sorry2:
ja policzylam ile mamy czasu na Verdens Ende,to sie ludziskom kapac zachcialo i...za dlugo to wyszlo
jak wparowalismy na lotnisko to doslownie za 15 minut odlatywal smaolot :-p
tesciowa z bachorem chcielismy upchac bez bagazu do samolotu,ale nie chcieli wpuscic
no szkoda:sorry2:

lilka-o kurcze wspolczuje akcji z oliwka!
a tak wokole to co to za oliwka bo mnie nie bylo jakis czas i nie wiem o co biega:sorry2:?

Asix,Oliwka to 4o letnia chrzesniaczka K.
zaprosilismy ja na wakacje z tesciowa bo male kuzynki a sie w sumie nie znaja,bo Oliwka w NIiemczech mieszka...
nooo ale jakbysmy wiedzieli ze to maly popierdziel,to by jej tu nie bylo:no:
ona jest strasznie....nie wychowana:wściekła/y:
poprostu jakby ja kto w buszu znalazl
wkurza mnie na maxa juz jej ''mordka'',no nie chce tego bachora widziec przez nastepne pare lat:baffled:

Fakkk.. za mnie boli ja niewiem zaraz mi łeb rozsadzi z tego.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Po ciązy to mi się pięknie zęby posypały. Co chwile musze nawiedzać dentyste:crazy:

Elbra ja sie lacze w bolu
wlasnie psychicznie sie nastawiam ze w pl pojde dwie [plomby sobie wymienic,bo poprzedni dentysta na zle oczyszczony zab nalozyl plombe i mi teraz prochnica pod plomba sie rozwija:wściekła/y:
 
Wisienka a ostatnio to byłam jak osa małego ugryzła:-/ no więc powód jakiś zawsze jest:-)

sabina o kurcze :szok: biedny Kapik, jak sie czuje? osa zostawiła żądło?


to mam pytanie -kurcze jak ty dalas rade bez neta??:-D

asix pierwsze 2 dni było cięzko - potem wziełam sie za sprzatanie chałupy, czy wisiałam na telefonie z przyjaciółka :-D:-D


Kochane, zapomnilam Wam napisac jak sie ubawilismy z mezuem w piatek:-D:-D sprzatalismy chalupke, w przedpokoju polozylismy mate i posadzilismy Oskara... wiec wszystko widzial a my robilismy swoje, no a po mieszkanku biegal nasz krolik... no i podszedl do Oskara, ten go raczka probowal dotknac, rechotal przy tym ze szok... no i dotknal raczke kroliczka, ten uciekl po chwili, a Oskar za nim - normalnie nauczylby sie raczkowac:-D:-D botak jakos nie chce, woli od razu stac... ale mowie Wam usmialismy sie z mezem do lez:-D:-D:-D:-D

anulka super,a nie bałaś sie że królik go ugryzie? :confused:
mój Dawidek to uwielbia szynszyle, ale ona tylko w klatce siedzi


annineczka jak weekend?

dziunia dzieki
 
Dzień dobry
Padam ze zmeczenia,nic dzis nie zrobiłam a chodze jak bym nie zyla,pogoda robi ze mnie czlowieka nie do zycia,ciagle bym spała.Masakara jakas.

Co do spania wiem ze macie racje,ale przyznaje sie bez bicia ze narazie tak jest lepiej,wygodniej.
Moze na tydzien dwa zacznę znowu.Zobaczymy
Elbra wiem jestem siwadoma takich wyczynów,nie chciałabym aby tak było u mnie.

Pozdrawiam
 
Beatko co się stało, że nie spałaś?? Wszystko ok?

.



beatko współczuje z powodu nocki, cóż się stało?:shocked2:
Oj dziewczyny nie wiem już sama czuję się jak dynamit leżę nie mogę zasnąć albo budzę sie po6 razy w nocy nawet wczoraj ziołowa tableta mojej mamy nie pomogła a ponoc to taka rewelacja a miałam wrażenie ze jest mi gorzej jeszcze może to ten upał tez trochę

Elbra ja tez walczę z jednym zębem nawet rtg miałam dzisiaj jeju mam go dosć

no widzisz....mozna:sorry2:
ja policzylam ile mamy czasu na Verdens Ende,to sie ludziskom kapac zachcialo i...za dlugo to wyszlo
jak wparowalismy na lotnisko to doslownie za 15 minut odlatywal smaolot :-p
tesciowa z bachorem chcielismy upchac bez bagazu do samolotu,ale nie chcieli wpuscic
no szkoda:sorry2:



Asix,Oliwka to 4o letnia chrzesniaczka K.
zaprosilismy ja na wakacje z tesciowa bo male kuzynki a sie w sumie nie znaja,bo Oliwka w NIiemczech mieszka...
nooo ale jakbysmy wiedzieli ze to maly popierdziel,to by jej tu nie bylo:no:
ona jest strasznie....nie wychowana:wściekła/y:
poprostu jakby ja kto w buszu znalazl
wkurza mnie na maxa juz jej ''mordka'',no nie chce tego bachora widziec przez nastepne pare lat:baffled:



Elbra ja sie lacze w bolu
wlasnie psychicznie sie nastawiam ze w pl pojde dwie [plomby sobie wymienic,bo poprzedni dentysta na zle oczyszczony zab nalozyl plombe i mi teraz prochnica pod plomba sie rozwija:wściekła/y:
Lilka Elbra mnie też boli jakbym kaca miała:baffled:
Lilka spokojnie oby do czwartku pewnie juz potwora długo nie zobaczysz:tak::-D
 
Anulka, ja kupuję jagody na ryneczku. Ich smak chyba zależy od tego gdzie były zbierane, nawet cześć lasu ma znaczenie, bo światło inne itd. Ina opierdzieliła dzisiaj filiżankę jagód z jogurtem, zrobiła sobie przy tym maseczkę na nogi, ręce, podłogę też wysmarowała, leżaczek (bo krzesełko mądra mamusia do NL wysłała miesiąc temu:baffled:) ogólnie sajgon. Teraz śpi a ja czekam aż się obudzi i jedziemy do mojej kumpelki. Dzisiaj ma usg to w 12 tyg. Ciekawa jestem co tam u tego ludzia;-):-)

Lilka, oby do czwartku. A takiego małegho gniota bym chyba utłukła gołymi rękami. W naszej rodznie też są takie dwa poje...y. Do tego Dziewczynka do 7 roku życia spała z tatą w łóżku a mały ma 5 lat i dopiero teraz zaczął wołać na nocnik:szok: do tego ich odzywki i zachowanie doprowadzają mnie do szału dlatego odwiedzam ich baaardzo sporadycznie.

Elbra, współczuję zęba. Ja po wczasach byłam u dentysty, bo cały pobyt mnie ząb napierdzielał. Miałam zapalenie miazgi, ale, ze mi szkoda było czasu na dentystę to się męczyłam 10 dni z opuchniętą gębą... Do tej pory w sumie go czuję. 30 mam iść założyć plombę, bo teraz mam truciznę wsadzoną.

Wisienka, wypas z tym jachtem. Chciała bym kiedyś sobie popływać. Wklej zdjecia jeżeli robiliście.

A nas sennie dzisiaj. Uczulenie schodzi. Mleka Inowego do końca życia nie tknę choćbym miała uschnąć z pragnienia;-) No i najważniejsze:-):-):-):-) Seban kupił samochód:-):-) Focusa w dieslu z 2003:-) W niedzielę moje nowe maleństwo do mnie przyjeżdża:-):-)
 
Anulka, ja kupuję jagody na ryneczku. Ich smak chyba zależy od tego gdzie były zbierane, nawet cześć lasu ma znaczenie, bo światło inne itd. Ina opierdzieliła dzisiaj filiżankę jagód z jogurtem, zrobiła sobie przy tym maseczkę na nogi, ręce, podłogę też wysmarowała, leżaczek (bo krzesełko mądra mamusia do NL wysłała miesiąc temu:baffled:) ogólnie sajgon. Teraz śpi a ja czekam aż się obudzi i jedziemy do mojej kumpelki. Dzisiaj ma usg to w 12 tyg. Ciekawa jestem co tam u tego ludzia;-):-)

Lilka, oby do czwartku. A takiego małegho gniota bym chyba utłukła gołymi rękami. W naszej rodznie też są takie dwa poje...y. Do tego Dziewczynka do 7 roku życia spała z tatą w łóżku a mały ma 5 lat i dopiero teraz zaczął wołać na nocnik:szok: do tego ich odzywki i zachowanie doprowadzają mnie do szału dlatego odwiedzam ich baaardzo sporadycznie.

Elbra, współczuję zęba. Ja po wczasach byłam u dentysty, bo cały pobyt mnie ząb napierdzielał. Miałam zapalenie miazgi, ale, ze mi szkoda było czasu na dentystę to się męczyłam 10 dni z opuchniętą gębą... Do tej pory w sumie go czuję. 30 mam iść założyć plombę, bo teraz mam truciznę wsadzoną.

Wisienka, wypas z tym jachtem. Chciała bym kiedyś sobie popływać. Wklej zdjecia jeżeli robiliście.

A nas sennie dzisiaj. Uczulenie schodzi. Mleka Inowego do końca życia nie tknę choćbym miała uschnąć z pragnienia;-) No i najważniejsze:-):-):-):-) Seban kupił samochód:-):-) Focusa w dieslu z 2003:-) W niedzielę moje nowe maleństwo do mnie przyjeżdża:-):-)
Bira gratulacje autka i super że uczulenie zeszło:tak:A jeszcze o autku spytam czy długo szukał czy u dealera czy prywaciarza, no i pewnie taniej niż u nas.My chyba do Niemiec sko czymy
 
Hmmm...kurde coś musiałam pominąć bo Sabinko nie wiedziałam, że Kapika ukąsiła osa:baffled:
Co z nim? coś mu potem było??

Bira gratuluję autka:tak:

Wisienko zazdroszczę rejsu na jachcie;-):cool2:

Wziełam Apap i ból ustąpił:-D ale jutro pewnie powtórka z rozrywki ale kuźde może mi się uda jutro do dentysty zachaczyć. chociaż na tym upale nie mam ochoty tam iść:-p
 
reklama
hejka kochane:-)

jakoś tak mi dzień zleciał ze nie miałam czasu poodpisywać:-)
no wiec sie biorę:-)

Bira gratuluje autka:-) ja to was podziwiam że Wy tu a mężuś tam:-) (Beatko Ciebie też:-))ja bym nie dała rady:-) pamietam jak dawid pojechałwem raz na 5 dni do Hanoveru na targi to myślałam że oszaleje:-) a jeszcze nie byliśmy małżeństwem ale mieszkalisy razem...także jeszcze raz podziwiam:-) ale za to sobie odbijecie:-)
Anulk wózeczek supcio:-) a ta przekłądana rączka to jest super potrzebna:-)
Elbra super że weekendzik udany:-) hehe a będzie cos z niego:-) ??:D;D a co do dzidziusia nr. 2 to zaczynamy w styczniu my;-)
BEatko kochana ja mam pełną aktywacje konta:-) jak chcesz to nie ma sprawy mogę Ci kupić na moje konto a Ty sobie już formalnosci typu przelew czy pobranie dokonasz:-) nie ma sprawy jak coś:-) jakbyś chciała pisz na gg:-)
a co do meżusia i rocznicy to moze jeszcze uda sie mu zmienić plany:-) trzymam kciuki ...
Anulka co do dosłądzania ja tez nie słodze;-) jagody Kapik uwielbia:-) i smak różny nam się też zdarza;-)
Liluś o matko musisz jeszcze do czwartku bidulko:-( ja bym takie dziecko chyba zastrzeliła wrrrr ucałuj KTOSIA:-)
Beatko mam nadzieje ze nocka lepsza bedzie
Bira super że już lepiej sie czujesz:-)
Asix buziaki dla Maciusia w POlsce też sie upały zaczęły:-)
Wisienka ale super weekend!:-) zazdroszcze...
Elbra oby zabek przestał boleć...mi to nei po ciaży się posypały całe zycie takie mam:-(
Dziunia powiedz Oliwce zeby Cię troszkę pochlapała woda:-) to zawsze sie schłodzisz:-) hehe
Kapik był pierwszy raz na basenie w sobote poprostu rewelacja!! młody nie chciał wyjść:-) a w małym baseniku to tak chlapie że wszyscy mokrzy
Wisienka Elbra pisałam o osie;-):-) tak czytacie! no no:-) hihi
na szczęscie na strachu się skończyło nawet niewiele mu paluszek spuchnął:-) ale juz mam wszelakie leki na ukąszenia:-) w razie czego:-) poszliśy do pediatry na kontrole bo miał po ukąszeniu taką dużą czerwoną plamę na stópce..ale na szczęscie to od jadu takie cos wyszło no i od kilku dni nie ma śladu po osie:-);-)
Women super że chrzciny udane:-) ja już pisałam ja używam pasty NENEDENT:-) i taką szczoteczke (tą po prawej:-), to po lewej mi gdzieś zaginęło:-))
 

Załączniki

  • szczot.jpg
    szczot.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 18
Do góry