reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzien doberek:tak::tak:

przede wszystkim serdecznie dziekuje za zyczonka imienionowe:tak::tak::tak:

My wczoraj pojezdzilismy troszke - Swieradow, Szklarska - pospacerowalismy, poszlismy na pizze (Oskar na gofra:-p) i zjechalismy wieczorkiem do domu.
Dzis tez juz zaliczylismy wypad z domku (gielda, potem spacer), juz po obiadku, Oskar spi (II-ga drzemka).
U nas tez upal niemilosierny - po 30 stopni... topie sie:shocked2::cool2::cool2:

Elbra, napisz jak minal dzien we dwoje... hmmmm, aaaaa no i tak sie zastanawiam czy Ty pislas, ze na jesien planujesz byc w ciazy:-);-):-D:blink:

Lilka, Beata fajnie macie - tak blisko morze......

Sabinko, Beatko pytalyscie o wozek
CHICCO WOZEK SPACEROWY FOR ME BASIC 5KOL GWAR24MSC (404555325) - Aukcje internetowe Allegro

jestesmy mega zadowoleni - ma wszystko czego szukalam plus przekladane siedzisko (tylem i przodem do kierunku jazdy):-):-):-)

Co do zabkow, to ja tez mialam pytac jak i czym je myc... bo jakos tak nie bardzo wiedzilam... ufff, dzis kupie co potrzeba i bioere sie za nie:zawstydzona/y:;-):tak::tak::tak:

Women, fajnie ze milutko spedziliscie czas, lubie takie wypady - czekam na fotki... A co do zasypiania z pupa w gorze, to Oskar tez to uwielbia:-D:-D:-D

Bira, szok z tym psem... ja w ub. roku znalazlam kota... zreszta a pislam Wam o tym... (nie wiem czy pamietacie) tez serce mi pekalo... pojechalam z nim do weterynarza i ogarnelam go, ale na dluzej nie moglam go wziac - wtedy ciaza i balam sie.


A no i chwale sie troszke:zawstydzona/y:;-);-)

Oskar spi juz u siebie... Usypiamy go czasem i godzinke, i jak sie obudzi idzie na cyca (tzn... tata idzie po Oskarka), zje i do siebie. A nad ranem juz jak sie obudzi to laduje z nami... I dzis wstalismy k.10 tej... wczoraj tez - tak jakos... Dziecko zrozumialo, ze my kochamy spac... i 6-8 rano to dla nas meka wstawac... no i tez pokochalo spanie rano:-D:-):-);-);-)

Dziunia, basenik.... super sprawa... :tak::tak::tak::tak:
gdybym miala dom... a w bloku - co ja moge... :-(

Dziewczyny, zapomnialam napisac, wczoraj kupilam przy lesie jagody... i dalam troszke Oskarowi - ale mu smakowalo:tak::tak:
doslodzilam gluzkoza:-)
Mam pytanie, jagody swieze dzilaja na stolec rozluzniajaco?? (tak mi chyba mowila lekarka, ale wole jeszcze Was zapytac...) no i czy uzywacie cukru do posilkow dla maluszkow?? Ja kupilam wczoraj w aptece glukoze i nie wiem...:baffled::baffled:
Anulka wózek superasny fajnie z tym przekładanym siedziskiem bo to ułatwia szkoda ze wczesniej go nie odkryłam;-).Trochę taki modern ale mnie sie widzi daj znać jak się spisuje na drogach
Ja nie dosładzam celowo tzn tylko czsami zamiast wody daję herbatkę Bobovita a tam jest glukoza.Sama glukoza tez jest dobra do dopajania a co do słodzenia owoców no mozna tylko po co dziecko przyzwyczajać.Ono i tak póki co nie zna smaków słono, sodko w potrawach ja myślę ze celowe dosładzanie to tak jak byśmy dawały juz kawałki czekolady.To moja opinia ja moim słodycze daje sporadycznie głównie z powodu zębów
a teraz jagody suszone zatwardzajaco na bank ale jak surowe tak jak jabłko to ja juz głupia jestem bo przeciez nawet w czasie suszenia składu nie zmieniają więc nie wiem o co biega
A co do wypadu z mężulkiem to było fajnie.
Najpierw pojechaliśmy nad jeziorko na chwilkę potem w góry. a potem do domku i na rowery wsiadliśmy w w drogę....:-):-):-)
Całe wieki na rowerze nie jeździłam:dry:

Fajnie było. Trochę spędziliśmy czasu razem bo tego brakuje ostatnio...
Ale wypad się udał.
W przyszły weekend chcemy skoczyć nad jeziorko ale tym razem na rowerki wodne coby po jeziorku popływać.:-)
Elbra piękny wypadzik

Kurka nie moge fotelika zamówić bo nie mam pełnej aktywacji na Allegro dopiero tydzien temu wysłałam formularz i czekam na list z kodem a ci sprzedawcy maja tylko opcje z pełna aktywacja zaraz mnie cos trafi:angry:sabinko a Ty masz pełną jak to jest bo ja to taki samouk.Nawet jeszcze tanszy 309 zł znalazłam zobacz kochana o co tam biega:-)
Dzieciory spia a mój mąz powiedział mi dzisiaj ze za tydzień wraca ale tylko na 1 tydzień i musi jechać znowu 12 sierpnia akurat w nasza 8 rocznice ślubu gamoń jeden:wściekła/y:
 
reklama
Dobry wieczór
Dziewczyny umrzeć mozna taki upał
Dzis były chrzciny Natanka wszystko fajnie sie udalo,cale szczescie ze sala byla klimatyzowana bo chyba bym dzis skonała hehe/Dorek wymęczony po kąpieli padł.

Chciałam zapytać czy uzywacie samej szczoteczki do przemywania ząbków czy jakies pasty rónież.?

Anulka ja również nie dosładzam,deserki ma zawsze słodkie i soki tez nawewt je rozcięczam.
fajnie ze Oskarek spi ładnie wam w nocy,ja Doriana wzielam do siebie znowu jak Cezarego kopnęłam w tyłek,powiedziałam ze nikt nie zabierze Dorianowi juz miejsca w moim lozku,no chyba ze to bedzie nowy dom i wogole ale tu i teraz nie ma takiej opcji,wiec spimy znowu razem hehe.

elbra super wypad,oboje potrzebujecie troche czasu dla siebie.
anulka bardzo fajny ten wozek,zdaj relacje kochana
dziunia Dorek tez sie pluska w swoim malym baseniku heh
elbra gratulacje dla Piotrusia
bira zdrówka życze

Ps Co sie dzieje z Wisienką?
 
Beata, to męża w obroty weź. Co to jest tydzień. Tym bardziej, ze macie rocznicę. Ja już się doczekać wyjazdu do mojego nie mogę. Jutro może kupi autko... focusa z 2003 :-) Ja k m tylko go dowiozą to szybko załatwiam formalności i robię rząd;-)
 
Women, dzięki.

Beata, czy jeżeli biorę phenazolinum w zastrzykach i encorton w tabl. mogę brać coś jeszcze? Jakieś wapno czy zyrtec? Kurwicy chyba dostanę zaraz bo mnie wszystko swędzi.... Smarowałam sie hydrocortisonm ale guzik to dało:wściekła/y: Wymiękam...
 
Beata, to męża w obroty weź. Co to jest tydzień. Tym bardziej, ze macie rocznicę. Ja już się doczekać wyjazdu do mojego nie mogę. Jutro może kupi autko... focusa z 2003 :-) Ja k m tylko go dowiozą to szybko załatwiam formalności i robię rząd;-)
Bira ale co jedziesz do meza na stałe czy czsowo?

Women, dzięki.

Beata, czy jeżeli biorę phenazolinum w zastrzykach i encorton w tabl. mogę brać coś jeszcze? Jakieś wapno czy zyrtec? Kurwicy chyba dostanę zaraz bo mnie wszystko swędzi.... Smarowałam sie hydrocortisonm ale guzik to dało:wściekła/y: Wymiękam...
Bira oj wystarczy ale długo bierzesz ?i co się stało bo nie doczytałam?
 
anulka gratki dla małego (w sprawie spania) :-D:-D:-D, co do dosładzania to ja małej nie słodzę niczego , po co przyzwyczajać , tak jak mówi beata

elbra super wypadzik

bira może teraz trafi psiutek w dobre ręce , zdróweczka dla Ciebie

no nic ide posiedzieć jeszcze na tarasie bo jest teraz przyjemnie:tak::-):cool2: ,potem musze powgrywać zdjęcia małej do kompa bo tata ma obsesję robienia zdjęć:sorry2::dry::-p:-) i niedługo w aparacie zbraknie miejsc :-D:-D:-D:-D
 
Anulka no widze postępy w spaniu Oskarka super jeszczetrochę i zapomnicie o problemie:tak:.Za to Women najpier odzwyczajałaś a teraz znowu :no:niedobrze Dorian nie będzie wiedział o co chodzi czy pozwalasz mu spać ze soba czy nie.Wydaje mi sie ze powinnaś być konsekwentna chociaż wiem jak to trudno tym bardziej ze teraz to jedyny męzczyzna w Twoim życiu
 
Bira tak myslę ze zyrtec mozesz na noc wziać ale te leki lekarz przepisał Ci teraz?
Wiesz zeby to za duzo nie było bo oba mają silne działanie przeciwzapalne a Zyrtec przeciwhistaminowe wapno tu bez sensu
 
reklama
Beata, na razie jadę na miesiąc, może ciut dłużej. Później sie zobaczy:-) I dzięki za odpowiedź w sprawie leków. Ja dostałam jakiejś wysypki na całym ciele.. Wydaje mi się, ze to po Ingowym mleku bo tylko to wczoraj wypiłam innego niż zwykle... pierwszy raz wytrąbiłam mleko po niej, bo nie chciało mi sie wstać po wodę i teraz mam:baffled:
 
Do góry