reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Pusia, witaj:)))

Dziuniu, nie strasz... rozmawialam dzis o tym spaniu z lekarzem i mowil, ze maluch ma azyl przy cycu i ze tak postepuje dziecko jak ma komfort psychiczny i wszystko inne ma zapewnione to chce jeszcze byc blizej i mowil, ze przyjdzie dzien ze to minie...
 
reklama
Hej hej
Mateuszek i Antek byli dziś na bliansach.Każdny na swoim.
Mateuszek waży 9660gr obwód główki 44cm.
Ładnie przekładał klocka z rączki do rączki,raczkował i sięgał po zabawke stojąc i przesuwając się wzdłuż ławy.
Bioderka wporządku i wszystko inne też.
Ma jeść już wszystko (Anitt mówi Ci to coś :-D ) oprócz mleka krowiego.
Mam zrezygnować ze słoiczków na rzecz domowego jedzonka ;-) a jak nie chce jeść to mieszać z domowym jedzonkiem.
Będzie szczepiony jeszcze na pneumokoki za 4 miesiące.

Antek to Antek,nie wątek na niego :sorry2:;-)

Aniulko moja siostra ma 6 lat i do tej pory śpi z mamą.
A i troche nie wierze,że Oskarek za jakiś czas powie sobie " Dobra matka,teraz jestem duży i moge spać sam" :sorry2::-p:-D
Ale powiem Ci,że Oskarek jest długi :szok:
Śliczne wymiary :tak::tak:
Pusiu witaj i już nie uciekaj :angry::-D

Przepraszam,że nie nadrobie wszystkiego.
Mam Trojana na kompie,bardzo złośliwego i staram się go ujaźmić bo hocki klocki odstawia :baffled::wściekła/y:
 
Pusia, witaj:)))

Dziuniu, nie strasz... rozmawialam dzis o tym spaniu z lekarzem i mowil, ze maluch ma azyl przy cycu i ze tak postepuje dziecko jak ma komfort psychiczny i wszystko inne ma zapewnione to chce jeszcze byc blizej i mowil, ze przyjdzie dzien ze to minie...
Anulka wszystko ok azyl azylem tylko nie ten lekarz śpi z dzieckiem a Wy moja rada a podejrzewam że innych mam które mają to juz za sobą im mniejsze dziecko tym lepiej.Wiem ze to wygodnie nam tez tak było początkowo ale potem mówię im starsze tym większy koszmar:tak:A tak no proszę pięknie waży zaraz przekroczy magiczne 10 kg:-D

Hej hej
Mateuszek i Antek byli dziś na bliansach.Każdny na swoim.
Mateuszek waży 9660gr obwód główki 44cm.
Ładnie przekładał klocka z rączki do rączki,raczkował i sięgał po zabawke stojąc i przesuwając się wzdłuż ławy.
Bioderka wporządku i wszystko inne też.
Ma jeść już wszystko (Anitt mówi Ci to coś :-D ) oprócz mleka krowiego.
Mam zrezygnować ze słoiczków na rzecz domowego jedzonka ;-) a jak nie chce jeść to mieszać z domowym jedzonkiem.
Będzie szczepiony jeszcze na pneumokoki za 4 miesiące.

Antek to Antek,nie wątek na niego :sorry2:;-)

Aniulko moja siostra ma 6 lat i do tej pory śpi z mamą.
A i troche nie wierze,że Oskarek za jakiś czas powie sobie " Dobra matka,teraz jestem duży i moge spać sam" :sorry2::-p:-D
Ale powiem Ci,że Oskarek jest długi :szok:
Śliczne wymiary :tak::tak:
Pusiu witaj i już nie uciekaj :angry::-D

Przepraszam,że nie nadrobie wszystkiego.
Mam Trojana na kompie,bardzo złośliwego i staram się go ujaźmić bo hocki klocki odstawia :baffled::wściekła/y:
Anineczko Twój również maluch kawał klocka:-)a z trojanem ja się tez męczyłam i informatyk i w końcu na nowo zainstalowali mi Windowsa i teraz gra
melodia:tak:
Pusia witaj wizaż fajna rzecz mnie też by to się spodobało
Dziunia a miałaś zawsze migreny?
Wisienko ja chyba wiem o co chodzi to coś z BB?jak tak to olej to;-):tak:
Kurka idę poprasować
A i łóżeczko przyjechało dzisiaj ale happy jestem tylko prawie płakałam bo nie mogłam 2 boków rozłożyć ale obok mam takiego fajnego weterynarza i mi pomógł;-).Michał się wygadał tacie ze łóżko przyjechało i ze weterynarz był tata zdziwiony ale nie krzyczał tylko pytał czy jeszcze coś przyjedzie do domu z zakupów ups miałam chwilę słabości no i to po Michałe non stop się załamuje i odpadają deseczki.dałam anons ze oddam za darmo
 
eloo
ja siedze sobie u rodziców zostalisy na nocke..nie byliśy na wycieczce bo okropna pogoda ale juro mykamy :-)
a rano jeszcze z tatą na grzybki skocze:-)
Elbra zachacze kiedyś o Bielsko;-) na parapetówe sie ddo nowego domku wprosze:D:D
Beatko mniam mniam obiadek jade!!:-)
Wisienka!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!! po raz kolejny prosze:-) bo nam naszej kochanej moderatorki brakuje!!
Pusia no wreszcie!! ;-)
Elbra my to taka samą pogodę mamy chyba:-( i Kapik tez marudny chodziaż dziś miałam luźniej bo moi rodzicie sie nim zajmowali;-)
Anulka KApik zasypia bez problemu sam wiec nie pomogę:-( jedynie jak ma chęć sie do mnie przytulić a nie usnać samemu to pojękuje i jak w 5 minut nie usnie to wiem o co mu chodzi;-) wezme na rączki przytulkam i śpi od razu:-) taka spryciula mała z niego:-)
Aluśka Kapikowi na szczęście ślad po osie już zniknał całkiem;-) także juz jest OK:-)
Beatko kurcze skad Ty se domyśliłaś co Wisience:-( mnie nei było przez tydzień ja nic nie wiem:-:)-( WISIENKA!! przytulam
Dziunia zazdroszczę takiej temperatury u mnie 15 stopni!! i z Oliwką to pewnie i zęby i pogoda:-) buziak dla niej;-)
Beatko łądnie to tak szaleć pod neiobecnosć meza z zakupami:-) hihiih buziak dla synowej;-)
Anulka, Anineczka super wymiary chłopaków:-) Kapikowi to zejdzie jeszcze troche zanim do 10 kilo dobije:-) hihi

a wogóle dzisiaj wcinał kisiel:-) mniam mniam:-) ale mu smakował do tego dorzuciłam mu malinki i porzeczki (czarne i czewone) pyszotka:-) wcinał aż mu sie uszy trzęsły:-):-) wiem że to nei ten wątek - przepraszam :-( )

kurcze lenia mam:-)
 
beatko , tak migreny mam już nie pamiętam od kiedy , ale dopiero 3lata temu mąż zmusił mnie do przebadania się:sorry2: ( bał się że może to być coś gorszego , jak widział w jakim stanie jestem podczas ataków migreny tzn. potworny ból głowy , nadwrażliwość na światło i dźwięk, czasem wymioty , nadwrażliwość na zapachy, zawroty głowy itp:baffled:, oczywiście nie zawsze tak bywa źle:blink: , ale jego kuzyn myślał że ma migreny i sie nie badał bo to "tylko ból głowy" , a okazało się że miał tętniaka niestety było już zapóźno , zostawił żone w ciąży miał 24 lata:no::szok: ) , miałam rezonans magn. i zdiagnozowano migrene , przy ataku biore leki i jakos mija lub na tyle łagodnieje ból że mozna normalnie funkcjonować:sorry2::happy2::cool2:


 
Sabinko, udanego grzybobrania:tak::tak::tak:

ale masz super, ze Kapik tak ladnie zasypia... u nas kiedys tez tak bylo... buuuuuu, kladlam do lozeczka i za moment juz spatunial... a teraz nie chce...
a wedruje Kapik? bo Oskar moment i lezy w poprzek albo inne cuda...:szok::szok:

Wisienka, hallllllo:happy2::happy2::happy2:

Anineczko... mezus czyta bajke Oskarowi... w pokoju Oskarka... hmmm... a Oskar piszczy i fika w swoim lozeczku:-D:-D
Matt mial dzis szczegolowy przeglad - jak Oskar:-D:-D
 
Sabinko, kisiel???? musze ugotowac:tak::tak:

Anineczko, jak Matt ma juz sie wszystko?? moze jesc smazone, czy slone rzeczy??? hmmmmm, ja to jestem d...a boje sie ze zaszkodze Oskarkowi jak cos mu podam, a okaze sie ze jeszze nie powinien tego jesc:sorry2:
 
reklama
Do góry