reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witam:-)

Asix, szkoda, ze wyjazd nieudany. Żal małego, ze się pochorował. Co za cholerstwo.
Elbra... matko co za laska. Szkoda słów. Dobrze, że z Potrkiem wsio ok.
Lilka, piękny torcik:-)Aż mi smaka narobiłaś
Pusia, witaj z powrotem
Anulka, podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny. Skończcie z tym spaniem z małym. Mojej kuzynce udało się wyeksmitować córkę dopiero jak poszła do szkoły... Dlatego Inga została wcześnie odsadzona do swojego wyra i kilka miesięcy temu do swojego pokoju.
No i pięknie Oskar waży:-) A jaki długi:-) Brawo:-)
Women, gratulacje z nocnikowych wyczynów Dorianka
Anineczka, Matt to juz klocuszek:-) Super, że na bilansie tak ładnie wypadł. My się szczepimy na pneumokoki i meningokoki we wrześniu.
 
Sabinko, kisiel???? musze ugotowac:tak::tak:

Anineczko, jak Matt ma juz sie wszystko?? moze jesc smazone, czy slone rzeczy??? hmmmmm, ja to jestem d...a boje sie ze zaszkodze Oskarkowi jak cos mu podam, a okaze sie ze jeszze nie powinien tego jesc:sorry2:

Anulka, nasza pediatra też powiedziała, że Inga może jeść już wszystko, poza smażonym oczywiście. Byłam z nią dokładnie tydzień temu na kontroli wagi.
 
Anulka, nasza pediatra też powiedziała, że Inga może jeść już wszystko, poza smażonym oczywiście. Byłam z nią dokładnie tydzień temu na kontroli wagi.

hmmm, a jak z przyprawami?? Ja daje jakas vegete czy rosolki... no i wiadomo inne przyprawy... mozna??

a co do spania, to Oskar lezy u siebie i wlasnie krzyczy:zawstydzona/y::-:)-:)-( nie wiem, jak to bedzie:shocked2::shocked2:
 
Hej hej
Aniulko oczywiście smażone i przyprawiane to nie,ale chodzi głównie o sól.pieprz,kostki,vegete.
To jest to co najgorsze w diecie nawet u dorosłego.Ale majeranek,bazylia i inne ziółka są jak najbardziej okey.
Ja to w sumie nie za dużo doprawiam bo Antek mnie odzwyczaił.Jak gotuje zupke to lekko na wywarze z mięska a później każdy dorosły sobie doprawia.W sumie tylko mój mąż bo ja po dietce sobie mniej dosalam.
A z Oskarkiem nie poddawaj się.Im szybciej tym lepiej.Gwarantuje,że po tygodniu męczarni zaznacie spokoju :tak:
 
Hej moje kochane listopadówki

dostałam wiadomośc od Elbry i Anitt że się martwicie, więc jestem
jestescie bardzo kochane!!! Buziaki dla was i waszych slicznych dzieciatek
Nawet nie wiecie jak mi sie milo zrobilo :-):-) w zyciu bym sie nie spodziewala takiej reakcji

U mnie juz ok, miałam lekki problem (ten sam co jolie) z Dannym, jeszcze do tego doszly lekkie klopoty finansowe i tak jakos sie wszsytko zkumulowalo, a ja to ze juz rozwodka to byle co wyolbrzymiam zeby znow sie nie sparzyc i tak jakos z igly robie widly :-D:-D ale juz sobie wszystko wyjasnilismy i znow jest oki, slub dalej aktualny :-):-) zreszta nie moze byc inaczej :-):-):-)
z kasa tez juz oki, poprostu jego szef prawie miesiac opoznil sie w wyplacie i stad te klopoty, :sorry2:

dziekuje bardzo za zainteresowanie i troske :tak::-) juz jutro bede z Wami
mam nadzieje ze nie narozrabialyscie za duzo jak mnie nie bylo :-D:-D

dobranoc
 
A co to wszyscy śpią?????:evil:

Ja tu z kubeczkiem mleka w ręce czekam a tutaj wywiało wszystkie. Pewnie wam sie głupot na noc zachciało:ninja2::ninja2::ninja2:
 
No bo już nadzieję starciłam, ze któras sie odezwie a tu Wiśnia jesteś:-D

Kobito kooope lat;-)

Cieszę się, że się odezwałaś i że wszystko już u Ciebie ok. :tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie:-)

ale mam zaleglosci,poczytalam ale nie odpisze bo mi sie wszystko o tej godzinie wymerdalo w glowce:sorry2::sorry2:

DZIEKUJEEEEEEEEEEEEEEEEE za komplementy odnosnie torta:-):-):-):-)
nawet nie wiecie jak mnie to ucieszylo,kurka takie super recenzje za pierwszy tort w zyciu:-):-):-)
jestem happy ze sie wam tak podobal

a tesciowa na wiecznej diecie non stop go podjadala:-D:-D:-D
chyba zjadla wiecej ode mnie:szok::szok::-D:-D:-D
ale to git heheeeee


Wisienka super ze jestes bo kurka myslalam juz ze cos powaznego sie stalo
ale super ze wsio ok:-)

co ja jeszcze chcialam..acha!!

KUPILISMY DZIS AUTO:-p:-p:-p:-p
sprzedalismy Galaxy i kupilismy Nissana Primere z 2003 roku:happy2:
czyli 5o latka...a Galaxy miala 10 lat wiec jestesmy happy:-):-):-)
wsio sie uklada i....mimo iz cieszylyscie sie ze my nie...to chyba jednak skoczymy do polski na tydzien:-) ale to wszystko sie klaruje...nic pewnego,bo zalezy od kasy,jak skonczymy po oplatach.

no to chyba tyle

P.S. dzis jakis przelom bo Oliwka nie robila zadnych scen i nawet zostala ze mna w domu i Milenka:-) bo normalnie to nawet do wc za babcia chodzila
wiec przelom jak byk:-)
 
reklama
Elbra mleczko na wieczor:-)
masz problemy ze spaniem czy co ze wspomagacza potrzebujesz:-D


u nas takie upaly ze ja non stop przy wodopoju heheee:-)

Anulka nie zlam sie,a zobaczysz ze ze spaniem sie wszystko ulozy
cierpliwosci:tak:
 
Do góry