reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Dobry wieczór
Chciałam napisać ze Dorian ostatnio zasypia tylko na brzuchu,sam sie przekręca i zasypia w przedziwnych pozycjach,np w pozycji do raczkowanie z pupą w górze hehe no można boki zrywać,czy wasze dzieci tez tak zasypiają?
 
Melduje się:-) troszke późno no ale cóż..;-);-):-D:-D

beatko
normalnie rece z gaciami opadają na te reklamacje:oo:


asix o kurcze to nie zawesoło miałaś, zdróweczka dla maluszka:happy2:

aluśka współczucia , ale zgadzam się z ladiną , jak tak dalej będzie to możesz mieć bardzo duży problem potem:sorry2:;-)

anitt to dobrze że zaczyna się wszystko układać , gratki dla Dominisia:happy2:

lilka torcik pierwsza klasa:-)

elbra ta kolezanka to chyba troszke walnięta :szok::eek:

women to dobrze że ztatą już ok , dużo zdrówka :-D, moja oliwka ostatnio zasypia na boczku , ale tak się kręci w łóżeczku że śpi w poprzek z nogami za łóżeczkiem , albo tak się obróci przez sen że tam gdzie miała głowe są nogi:rofl2:

a u nas ogólnie s , mała spokój , mała od kilku dni ma jakąś zawieche i na wzsystko mówi tata abo dada:dry: , ale nieszkodzi , odblokujemy ;-):tak::-D

no nic spadam do wyrka dobranoc
 
No, no ...jak tu namietnie sie zrobilo... Ola i Kapik... gorace buziaki;-):-D

Sabinko, mezus uspil Oskarka... w naszym lozku:-D:-D:-D my teraz spadamy na dol...:-D:-D na kolacyjke;-);-)
Anulka w Waszym łózku?Skończcie z tym bo naprawdę smiechy śmiechami ale z doświadczenia mówię ze to duży problem.Michał z nami spał do 2 roku bynajmniej nie dlatego ze tego chcieliśmy:cool2:Dziecko musi wiedzieć gdzie jest jego miejsce do spania to jest zdrowe podejscie a miłosć matczyna swoją drogą:tak:

kurde a ja samotna bo meżuś pracuje w drugim pokoju bo ma projekt do zrobienia i nudze się...buuuu
a jutro jedziemy na wycieczkę z moimi rodzicami BB nawiedze;-):-) tylko kurde zeby pogoda była
Sabinko zazdroszczę wycieczki bo ja narazie mogę sobie wybić z główy jedynie 55 km na działkę bawcie się dobrze

Dobry wieczór
Chciałam napisać ze Dorian ostatnio zasypia tylko na brzuchu,sam sie przekręca i zasypia w przedziwnych pozycjach,np w pozycji do raczkowanie z pupą w górze hehe no można boki zrywać,czy wasze dzieci tez tak zasypiają?
Moja wygięta w łuk ale dość mocno :-Dno cóż kazdy śpi tak jak lubi

Melduje się:-) troszke późno no ale cóż..;-);-):-D:-D

beatko normalnie rece z gaciami opadają na te reklamacje:oo:


asix o kurcze to nie zawesoło miałaś, zdróweczka dla maluszka:happy2:

aluśka współczucia , ale zgadzam się z ladiną , jak tak dalej będzie to możesz mieć bardzo duży problem potem:sorry2:;-)

anitt to dobrze że zaczyna się wszystko układać , gratki dla Dominisia:happy2:

lilka torcik pierwsza klasa:-)

elbra ta kolezanka to chyba troszke walnięta :szok::eek:

women to dobrze że ztatą już ok , dużo zdrówka :-D, moja oliwka ostatnio zasypia na boczku , ale tak się kręci w łóżeczku że śpi w poprzek z nogami za łóżeczkiem , albo tak się obróci przez sen że tam gdzie miała głowe są nogi:rofl2:

a u nas ogólnie s , mała spokój , mała od kilku dni ma jakąś zawieche i na wzsystko mówi tata abo dada:dry: , ale nieszkodzi , odblokujemy ;-):tak::-D

no nic spadam do wyrka dobranoc

Dziunia u nas też tata i dada mama nie ale na brata mi czasami woła:-)

Dzień dobry:-)
do nas idzie fala upałów ponoć długa i dobrze i źle bo nie mam klimy w aucie to raz a dwa ja tak lubię max 22 st. wtedy jest po ludzku.No i dzieciaki w upał na placu zabaw dzieci się nie bawią a ostatnio chodzimy i Ola obserwuje dzieci a Michał sie bawi parę razy nawet razem ze zjezdzalni zjezdzali.
Idę poogarniać poubierać towarzystrwo i po małe zakupiki
 
dzien dobry:-):-)

wlasnie wstalismy...

Women, Oskar tez tak czesto zasypia:tak::tak:

Beatko, wiem, wiem Kochana, ze nie tak powinno wygladac spanie... i dlatego w kietniu Oskar powedrowal do swojego pokoju... a teraz nie wiem, ale masakra zeby przespal noc... musze miec sile by cala noc wstawac... i wziac sie za to...
 
reklama
Beatko zazdroszcze pogody i mieszkania nad morzem:sorry2::sorry2::sorry2:

U nas kolejny dzień pada :wściekła/y: Siedzimy z małym w domu i się "kisimy":baffled:
A że cały czas w domu to Piotrek tylko marudzi:baffled:


A tak wogóle to gdzie reszta? Takie pustki??

Pusia, Bira, Wisienka - gdzie się podziewacie????
Wisienko co się dzieje??? Bo pisałaś, że ci źle ale kurna chata nie wiem czemu? albo coś przeoczyłam, ale chyba restza też nie czai bazy:baffled:
Odezwij sie kochana!
 
Do góry