reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Lilka kurna chata ty w tak wysokiej ciązy dalej chcesz to Polski smigać i to jeszcze autem?? :baffled:
Kobito odpocznij trochę. Przecież to kupa kilometrów:szok:
Już lepiej samolotem:-p Albo może za rok:confused:
Umrzemy tu ze strachu o Ciebie:dry:
 
reklama
Heeheh..wspomagacza dobre:-D Ale już kilka minut za późno:-p:zawstydzona/y: Ja zawsze "po" jestem jak nówka.
więc piję sobie teraz mleczko żeby zasnąć szybciej.:cool2::-D
 
Lilka kurna chata ty w tak wysokiej ciązy dalej chcesz to Polski smigać i to jeszcze autem?? :baffled:
Kobito odpocznij trochę. Przecież to kupa kilometrów:szok:
Już lepiej samolotem:-p Albo może za rok:confused:
Umrzemy tu ze strachu o Ciebie:dry:

e tam samolotem lecialam w 33tc i bylo si
a samochodem tez fakt jakos w 20 ktoryms tc.jak do Norwegi sie przeprowadzalismy ale to luz bluss,bo sie jedzie,siedzi,spi,potem prom i kajuta,jedzonko i spanko a potem jak juz doplyniemy do swinoujscia to 4 godzinki jazdy i w domku :-)
pozatym lekarka tez nie widzi przeciwwskazan;-)
prze podroza bedziemy spali z K do oporu,no i w pl tez bede sie oszczedzac bo ja za wiele to juz nie moge heheee:-)
dlatego bedzie to taki pobyt siedzoca-grilujacy z rodzinka:happy2:
 
:szok:Dzień dobry:-)
No nareszcie Wisienka no oby juz teraz było dobrze:tak:;-)
eloo
ja siedze sobie u rodziców zostalisy na nocke..nie byliśy na wycieczce bo okropna pogoda ale juro mykamy :-)
a rano jeszcze z tatą na grzybki skocze:-)
Elbra zachacze kiedyś o Bielsko;-) na parapetówe sie ddo nowego domku wprosze:D:D
Beatko mniam mniam obiadek jade!!:-)
Wisienka!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!! po raz kolejny prosze:-) bo nam naszej kochanej moderatorki brakuje!!
Pusia no wreszcie!! ;-)
Elbra my to taka samą pogodę mamy chyba:-( i Kapik tez marudny chodziaż dziś miałam luźniej bo moi rodzicie sie nim zajmowali;-)
Anulka KApik zasypia bez problemu sam wiec nie pomogę:-( jedynie jak ma chęć sie do mnie przytulić a nie usnać samemu to pojękuje i jak w 5 minut nie usnie to wiem o co mu chodzi;-) wezme na rączki przytulkam i śpi od razu:-) taka spryciula mała z niego:-)
Aluśka Kapikowi na szczęście ślad po osie już zniknał całkiem;-) także juz jest OK:-)
Beatko kurcze skad Ty se domyśliłaś co Wisience:-( mnie nei było przez tydzień ja nic nie wiem:-:)-( WISIENKA!! przytulam
Dziunia zazdroszczę takiej temperatury u mnie 15 stopni!! i z Oliwką to pewnie i zęby i pogoda:-) buziak dla niej;-)
Beatko łądnie to tak szaleć pod neiobecnosć meza z zakupami:-) hihiih buziak dla synowej;-)
Anulka, Anineczka super wymiary chłopaków:-) Kapikowi to zejdzie jeszcze troche zanim do 10 kilo dobije:-) hihi

a wogóle dzisiaj wcinał kisiel:-) mniam mniam:-) ale mu smakował do tego dorzuciłam mu malinki i porzeczki (czarne i czewone) pyszotka:-) wcinał aż mu sie uszy trzęsły:-):-) wiem że to nei ten wątek - przepraszam :-( )

kurcze lenia mam:-)
Sabinko no własnie ponoć grzyby się pojawiły ja też jutro jadę na działeczkę więc i pewnie skoczę zobaczyć czy są
Kisiel faktycznie zapomniałam że fajna rzecz ale sama zrobię bo wiadomo bez barwników np. z sokiem jabłkowym Olce powinno smakować

beatko , tak migreny mam już nie pamiętam od kiedy , ale dopiero 3lata temu mąż zmusił mnie do przebadania się:sorry2: ( bał się że może to być coś gorszego , jak widział w jakim stanie jestem podczas ataków migreny tzn. potworny ból głowy , nadwrażliwość na światło i dźwięk, czasem wymioty , nadwrażliwość na zapachy, zawroty głowy itp:baffled:, oczywiście nie zawsze tak bywa źle:blink: , ale jego kuzyn myślał że ma migreny i sie nie badał bo to "tylko ból głowy" , a okazało się że miał tętniaka niestety było już zapóźno , zostawił żone w ciąży miał 24 lata:no::szok: ) , miałam rezonans magn. i zdiagnozowano migrene , przy ataku biore leki i jakos mija lub na tyle łagodnieje ból że mozna normalnie funkcjonować:sorry2::happy2::cool2:
O jeju to nieciekawie Dziunia ja mam po ciąży takie okresowe, ale straszną meteopatką się zrobiłam teraz

witajcie:-)

ale mam zaleglosci,poczytalam ale nie odpisze bo mi sie wszystko o tej godzinie wymerdalo w glowce:sorry2::sorry2:

DZIEKUJEEEEEEEEEEEEEEEEE za komplementy odnosnie torta:-):-):-):-)
nawet nie wiecie jak mnie to ucieszylo,kurka takie super recenzje za pierwszy tort w zyciu:-):-):-)
jestem happy ze sie wam tak podobal

a tesciowa na wiecznej diecie non stop go podjadala:-D:-D:-D
chyba zjadla wiecej ode mnie:szok::szok::-D:-D:-D
ale to git heheeeee


Wisienka super ze jestes bo kurka myslalam juz ze cos powaznego sie stalo
ale super ze wsio ok:-)

co ja jeszcze chcialam..acha!!

KUPILISMY DZIS AUTO:-p:-p:-p:-p
sprzedalismy Galaxy i kupilismy Nissana Primere z 2003 roku:happy2:
czyli 5o latka...a Galaxy miala 10 lat wiec jestesmy happy:-):-):-)
wsio sie uklada i....mimo iz cieszylyscie sie ze my nie...to chyba jednak skoczymy do polski na tydzien:-) ale to wszystko sie klaruje...nic pewnego,bo zalezy od kasy,jak skonczymy po oplatach.

no to chyba tyle

P.S. dzis jakis przelom bo Oliwka nie robila zadnych scen i nawet zostala ze mna w domu i Milenka:-) bo normalnie to nawet do wc za babcia chodzila
wiec przelom jak byk:-)
Lilka daj cenne wskazówki dotyczace autka bo Primera też mi się podoba:tak:.Mój mówił ze w Norwegii sa cholernie drogie auta jak kupisz uzywanego to za tę kwotę już u nas prawie salonowego mozna kupić prawda to?

Ale u nas goraco jest ranek a ja się rozpływam jeju co to będzie:szok:
nawet planów żadnych nie mam na dziś
Ola zadowolona ale zdziwiona jak spała w nowym ł.óżeczku.Bardzo fajnie się je przenosi materacyk mięciutki ale chudziutki generalnie myślę że można polecić jakby któraś planowała
 
dzien doberek!!
wczoraj poczytalam,ale nie zdazylam odpisac, bo nie uwierzycie-zatrzasnelam klucze w domku no i cale szczescie, ze moj m zapomnial ostatnio wziac 2 pary od kuzyna, bo inaczej to by byla lipa :( tak wiec mialam wczoraj dzien w drodze no i maly na sloikach z przymusu:sorry2:
tak wiec pisze troche dzisiaj...

women-apropos zasypiania to Matii caly czas zasy[pia na brzuszku no i z dupka w gorze:-D

aluska-jak tam poprasowalas wszystko? bo jak cos to ci moje podrzuce-uzbieralo sie tego, ze hohohoho!!:-D;-)
nadrabianie twoje kochana wszystkie doceniamy no i ja troche podziwiam za wytrwalosc :-):-)
amanda to zbój maly tak z karuzela szalec (usmialam sie z tego-sorki:sorry2::-p)
a co do polandu to mielismy nie jechac w przyszlym roku ale skaczemy tylko na weekend bo kumpelka sie hajta!
a Macius lepiej-dzieki mam tylko jazdy bo ma zatkany nos no i charczy jak oddycha, bylam z nim u lekarza ale stwierdzila ze wsio jest ok i dala tylko krople do noska, a maly mi normalnie spac nie moze zreszta nie wiem czemu ta nocke mialam do dupki prawie wogole nie spal :zawstydzona/y:


Hej moje kochane listopadówki

dostałam wiadomośc od Elbry i Anitt że się martwicie, więc jestem
jestescie bardzo kochane!!! Buziaki dla was i waszych slicznych dzieciatek
Nawet nie wiecie jak mi sie milo zrobilo :-):-) w zyciu bym sie nie spodziewala takiej reakcji

U mnie juz ok, miałam lekki problem (ten sam co jolie) z Dannym, jeszcze do tego doszly lekkie klopoty finansowe i tak jakos sie wszsytko zkumulowalo, a ja to ze juz rozwodka to byle co wyolbrzymiam zeby znow sie nie sparzyc i tak jakos z igly robie widly :-D:-D ale juz sobie wszystko wyjasnilismy i znow jest oki, slub dalej aktualny :-):-) zreszta nie moze byc inaczej :-):-):-)
z kasa tez juz oki, poprostu jego szef prawie miesiac opoznil sie w wyplacie i stad te klopoty, :sorry2:

dziekuje bardzo za zainteresowanie i troske :tak::-) juz jutro bede z Wami
mam nadzieje ze nie narozrabialyscie za duzo jak mnie nie bylo :-D:-D

dobranoc

dobrze ze jest juz oki!buziolki!!

A co to wszyscy śpią?????:evil:

Ja tu z kubeczkiem mleka w ręce czekam a tutaj wywiało wszystkie. Pewnie wam sie głupot na noc zachciało:ninja2::ninja2::ninja2:

ty cholero-glodnemu chleb na mysli:-D:-D:-D:-D

dobra spadam budzic M do pracy:cool2:
 
dzień doberek no i nici z grzybów:-( kur...deszczu ciag dalszy!! wrrr
Elbra a jak u Ciebie?? nheheh zachowuj posta;-) i Piter boski w avatarku!:-)
Anulka tak z bobofruta i mąki ziemniaczanej ten kisiel:-)
Elbra co do głupot nocnych to ja dziś samotna byłam:-) heheh Dawid został w sączu:-)
Wisienka no wreszcie witaj !!!
Beatko oczywisćie ze nie torebkowy kiesiel!! tylko tak jak już Anulce pisałam!
Asix oby Maciusiowi się poprawiło zdóweczko szybciutko:-) no i neizła przyoda z kluczami!! wow!

Kapik tez już wcina wszystko:-) no i od kilku dni je 2 dania :-) jedno sloiczkowe a 2 takie co wszyscy:-)
 
witajcie

Beata to prawda z cenami aut tutaj:tak:
w PL ceny aut sa o conajmniej polowe tansze
my w sumie te Primere kupilismy za jakies 45-48tys.zl (kurs korony jest ostatnio zmienno slaby)
patrzylam z ciekawosci na Allegro i cena tego rocznika jest w granicach od 26.000-do nawet 43.000tys.zl co mnie zszokowalo:szok:
bo jak mielismy Galaxy to o ponad polowe tansza w pl

ale ceny tutaj sa proporcjonalne do zarobkow,znacznie lzej sie splaca kredyt lub lzej uskladac na parolatka,co przy polskich zarobkach i cenach zycia jest niemozliwe:sorry2:
ciekawe czy moj juz dzisiaj nim przyjedzie


u nas znowu kolejny dzien upalow...uffff ide zrobic sobie sniadanko
 
reklama
Dzień dobry Kobitki :confused:

Wczoraj m.po powrocie z pracy poinformował mnie że został zwolniony :szok::szok::szok:
pracuje do 14 sierpnia i do końca miesiąca ma wykorzystać zaległy urlop:confused:
co jak co ale tego się nie spodziewałam :szok::baffled::confused:

Anulka
wysoki przystojniak Ci rośnie:tak::tak: super że z Oskarkiem wszystko ok.:tak::-):-)
Pusia
witaj z powrotem:tak::tak:;-)
Asix dziękuję kochana :tak::happy2::happy2:
wszystko wczoraj poprasowałam więc swoje pranie możesz mi dziś podrzucić myk myk i wszystko będziesz miał poprasowane i poukładane w kosteczkę :-D:-D;-):tak:
współczuję nieprzespanej nocki:confused:
... nagrałabym ją jak walczy z karuzelą ale szwagier pożyczył cyfrówkę:dry::no:
Anineczko współczuję zmagań z trojanem:baffled::confused:
Brawa dla zdolnego Matiego..świetnie że z nim wsio ok...:tak::tak::tak:
Dziunia ogromnie współczuję takich napadów migrenowych:-(...ale musisz się bidulo męczyć:szok::szok::confused:
Wisienko Kochana dobrze że u Ciebie wszystko w porządku:tak: bo martwiliśmy sie o Ciebie:confused:
Liluś gratuluję zakupu autka:-):-)
 
Do góry