reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

łączę się w bólu;-)



No i ja...


Witam panie, dzieki za slowa otuchy,mam nadzieje ze ta passa sie jak najszybciej skonczy bo robi sie smutno. Dzisiaj pogoda nawet ladna wiec pewnie pojde z Domisiem do urzedu zanieść aplikację o doplate do mieszkania. Chociaz ostatnio to sie boje wychodzic z domu...


Lal, wasze smyki juz sobie chodza za raczki?
moj maly przesuwa sie tylko do tylu, a jak stoi to nie probuje robic zadnego kroku.
 
reklama
Anitt przed wyjściem z domu spluń trzy razy przez lewe ramie :sorry2:

Mateusz też przebira nogami jak idzie za rączki,ale on to lubi sam chodzić przy ławie.
Ale ostatnio ma przezwisko "Gleba" bo co chwile jak kombinuje zalicza glebe.
Wczoraj trzy razy upadł bo wstawał przy ławie :baffled:

Młody też ma dwie drzemki.Zazwyczaj ta pierwsza to po 10:00 i śpi 2-2,5 godzinki a druga po 14 i śpi 1-1,5h :tak:
 
No to jesli chodzi o drzemki to u nas wyglada to tak:
9-10 Domis sie budzi i je sniadanko. Po dwoch godzinkach idzie spac wiec
11-12- spi ok 1-1,5 Po obudzeniu czekam do 3 godzin po jedzeniu cycka przed spaniem i daje mu obiadek. Po pierwszej drzemcce jest aktywny jakos tez 2godziny i idzie spac kolo 3-4, spi godzine i to jego ostatnia drzemka. Spac idzie kolo 20
 
Dzień dobry
Głowa mi pęka
Mam dobre wieści,mój tata zrobił dziś pierwsze kroki wiec bardzos ie cieszę.

co do drzemek to u nas jest tak
Dorian budzi sie o 7 na mleko,wypije i idzie spac na 1.5 godzinki do 2max
pozniej o 11 obiad i idzie spac od1h-2h
nastepnie o 15deser i idzie na godzine spac
pozniej okolo 18 30min zalezy od dnia
no i planowo o 20 kapiel i sen
 
Chciałam sie zapytac czy wszystkie listopadowe dzieci mówią MAMA
Bo mój Dorek mówi TATA,DZIADZIA,DA DA,ELA,AJAJAJ
ale o MAMIE TO CHYBA ZAPOMNIAŁ,jak płacze to czasami powie tylko MA.
HMMM widocznie potrzebuje czasu

Ale za to pięknie bije brawo na zawołanie :))słodko to wygląda.
Raczkowanie stanęło w miejscu,podnosi sie ładnie ale jak juz chce sie poruszyc to ucieka do tyłu,ach ja juz nie wiem co z tym moim Dorkiem.
A jedyneczki rosną w zasakaującym tępie,wygląda jak królik hehe smiechowo.
 
Women, ciesze sie, ze z tata lepiej, juz teraz musi kazdego dnia byc lepiej, zobaczysz:tak:

Super Dorian spi, Oskar ledwo 2 drzemki ...ale nie narzekam, kiedys spal po 30 minut... a teraz jednak ponad godzinke kazda drzemka.

CO do mama, to Oskar wola pieknie... A najczesciej jak chce cyca albo plakusia, albo sie smieje. Jak chce juz bardzo mleko wola me, me... jak koza:-D ale my wiemy, ze me to od zawsze mleczko:tak::tak::tak:
Zabki tez expresem rosna, dolne jedynki sa juz duuuuze, a pozostale cztery zabki - u gory rosna pieknie... no i coraz mocniej gryza:-p:-p:-p

A raczkowanie u Oskara jakos nie idzie, bardziej pelza, a maz sie smieje, ze wyglada jak pies tropiacy, bo nos przy ziemi (ale to tylko tak na lozku robi) poza tym najchcetniej stoi i siedzi.

Dobra zmykamy na spacerek.
pa
 
Hania zadko woła mama czy tata,ale np.jak my jeszcze spimy a ona sie obudzi to staje w lozeczku,patrzy na nas i jak widzi ze my sie nie ruszamy,to zaczyna wolac mama:-D sprytna bestyjka hihiiiiii
i tym sposobem znajduje sie u nas w lozku,co dla nas znaczy koniec spania

oprocz tego pieknie mowi baba,ty ty,da da i wiele innych ale ciezko by mi to bylo napisac :-D
brawo rowniez robi na zawolanie,czesto sie stukamy glowkami na ''baran baran tryk''
i jak jest juz kolej TRYK to Hania sama głowke przechyla by sie tryknąć :-D

co do raczkowania,to ma je opanowane do perfekcji
wiec teraz chodzi mi po calym meiszkaniu :-)
a jej ulubione pomieszczenie to Milenki pokoik,bo tyle tam zabawek :-D

teraz Hania jest na etapie wspinania sie na wszystko na co sie da
wiec trzeba bardzo na nia uwazac


ok,znikam posprzatac z lekka bo tesciowa z diabelkami na spacerku :-)
 
kurcze, moje dzieci to jakies powolne do wszystkiego:zawstydzona/y: V mowi tylko ta, ta, ta- ale bynajmniej nie chodzi mu o tate;-) tylko tak sie drze;-) G natomiast sobie piszczy, krzyczy, ale nic tam sensownego sie nie wydostaje ;-)Z raczkowaniem tez cienko V czesciej pelza, czasami mu sie zdarzy raczkowac, natomiast G nadal udaje pingwina- lezy na brzuchu, przednie i tylne lapy do gory i tak macha- miesinie plecow ma juz jak kulturysta;-)
 
witam, po weekendzie (my znowu u teściów:baffled:, imieniny mieli i oczywiście zjazd rodzinny się trafił,:dry:"uwielbiam":dry::dry::baffled::sorry2:)

lilka wakacje odbijesz sobie za rok :-D już w piątke;-):-):-)

sabina super że urlopik udany:-D

larvuniu
mój mi taki numer wycioł jak byłam w ciąży , też były ciche dni ,:tak::tak: myślałam że zatłuke gada , ja siedziałam i sie denerwowałam że coś sie stało a ten w najlepsze się bawił z kolegami wrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

women współczuje ale głowa do góry będzie dobrze :tak::tak::tak:, ja też stale martwię się o mojego tate:sorry2: , tydzień temu był wszpitalu na szczęście nic poważnego ale i tak czeka go rozrusznik :confused::sorry2:

anitt będzie lepiej nie łam się:tak:

moja Oliwka ma też dwie drzemki ,jedną około południa ok godz. i druga ok. 15-16 też ok godz. , co do gadania to pepla jak najęta mama tata dada łała baba i inne słówka których nie sposób napisać :-D:-Dsłodziak , robi kosi kosi , pokazuje jaka jest duża, robi papa ale raczkować ani rusz , chętnie staje na nogi ale stoi sztywno i o zadnym kroku nie ma mowy , siedzi sama pięknie ale nie umie sama usiąść :sorry2::dry::baffled: mały leń :zawstydzona/y::-p
 
reklama
No i ja...
Lal, wasze smyki juz sobie chodza za raczki?
moj maly przesuwa sie tylko do tylu, a jak stoi to nie probuje robic zadnego kroku.

U Piotrka to nie mozna nazwać, że chodzi za rączki bo sa to takie kroczki-rozkroczki. Ale za dwie ręce i jeszcze się mocno gibie na tych nóżkach - dlatego mało tak "chodzimy". Ale wstawanie za rączki na nogi ma opanowane do perfekcji i stanie w miejscu, ale tylko za rączki. Sam to tylko jak się go postawi przy łóżku. Bo sam się nie podniesie;-)

Chciałam sie zapytac czy wszystkie listopadowe dzieci mówią MAMA
Bo mój Dorek mówi TATA,DZIADZIA,DA DA,ELA,AJAJAJ
ale o MAMIE TO CHYBA ZAPOMNIAŁ,jak płacze to czasami powie tylko MA.
HMMM widocznie potrzebuje czasu
Ale za to pięknie bije brawo na zawołanie :))słodko to wygląda.
Raczkowanie stanęło w miejscu,podnosi sie ładnie ale jak juz chce sie poruszyc to ucieka do tyłu,ach ja juz nie wiem co z tym moim Dorkiem.
A jedyneczki rosną w zasakaującym tępie,wygląda jak królik hehe smiechowo.

Piotrek wogóle nie mówi ani mama ani tata ani nic takiego:-p
Gaworzy tylko po swojemu.
 
Do góry