reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anulka kochana dużo cierpliwosci życzę w przestawieniu Oskarka do samotnego spanka;-)
mój mały śpi już od godziny hehe jeszcze padniety po długiej drodze:-)

a i coraz bardziej jestem przekonana że Kapik nie bedzie raczkował:-)
bo on uwielbia chodzić...nawet za 1 rękę już śmiga;-)
 
reklama
Dzień doberek lejdis!!

Anitt współczuję pecha:dry: ale napewno jutro bedzie lepiej:tak:
Beatko co się stało?
Lilka jeszcze trochę i ta mała "terrorystka" pojedzie od was i odpoczniesz;-)
Anulka no pięknie pięknie - znów nocka z małym - oj nie ładnie:-p (mój małż jakby miała spać w trójkę to by go sam latał w nocy na siłę oduczał spać z nami..hehehe...;-))

my już wyspani:-) teraz swoją pracę wykonuje pralka;-) i tylko piasek wszędzie w u
braniach kapika szczególnie;-):-)
buziak dla wszystkich

No tak a po praniu czeka cię nasze ulubione prasowanie;-);-);-)

A co do Kapika i jego raczkowani. To mój wyrwał się 2 razy raczkować i na tym koniec. Teraz tylko na nogi chce stawac tylko że sam nie umie to w łóżeczku próbuje a jak tylko się ktoś zbliża to ręcy wyciąga i myk na nóżki;-) Także sama się śmieje że chyba na nogi sam szybciej stanie niż będzie zasówał na czworaka:cool2:
 
U nas pogoda znów barowa. Znów dzionek spędzimy w domciu:-(

Więc co mi pozostało....ciąg dalszy generalnego sprzatania....spadam
Bajjj

A zapomniałam powiedzieć..byliśmy wczoraj u szwagra i on ma tego 2 letniego synka..łobuziaka... i ugryzł piotrka w palec u nogi i w plecy....byłam tak zła że szok....bo miał wczoraj siwe te miejsca.......ma do dziś jego jedynki odbite....chwila nieuwagi i już rozrabia na całej linii........:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hello

Anitt współczuje problemówi i pecha.Pewnie niedługo wszystko minie i będzie okey.
A jak mąż się czuje? Długo będzie na zwolnieniu lekarskim?
U nas też się sytuacja lekko pogorszyła,ale konto oszczędnościowe nas troszke podtrzymuje na duchu :sorry2:
Sabinko też oglądnełam zdjęcia na NK i normalnie zazdroszcze figury :sorry2:
Ja to już chyba nigdy nie będe laska nebraska :baffled::tak::sorry2::dry:
Aniulko mam nadzieje,że Antek zostanie pilotem.Może wtedy będe miała zniżki na bilety :sorry2:
On kocha samoloty.A w domu to ma całą kolekcje samolotów.Dobrze,że lotnisko mamy blisko to z domu może podziwiać samoloty,które są naprawde nisko.
A jak jedziemy na lotnisko to już pełnia szczęścia :-D
Elbra mój też całą noc by siedział,ale uśpił by w łóżeczku.:cool2::-D
Beatko co sie stało?

U nas nocka gorsza.Młody budził się co chwile,A teraz pobrykał 1,5 godzinki i poszedł spać :-)
 
reklama
aaa

zapomnialam... Ktoras z mam pytala o drzemki...

a wiec Oskar spi w ciagu dnia 2 razy,

ok.2 - 2,5 godz. po przebudzeniu (tj. k.10.-10.30) i spi ok. godzinki, poltorej max.

ok.15.30 - 16.00 i tez k. godzinki.

jak nie zasnie po raz drugi to idzie spac k. 19-20tej, a tak k. 21-22giej;-)
 
Do góry