reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dziekuje Anineczko
Doriana jak nic biore dziś do siebie do łożka,mam taką nieodpartą potrzebę bliskości.
A za Tatę bede musiala sie wziąść i dbać o niego,pilnować zeby dbał o siebie,bede mu pomagac w tym...ach nie chce tu smucić ale nie mam gdzie sie wygadać.
 
reklama
Women przykro mi bardzo ale napewno będzie z tata wszystko dobrze!!!
Musisz w to wierzyć !!!

A pisz ile chcesz - zawsze lepiej się wygadać !!!!
Ściskam mocno!!
 
Kurcze Women wspolczuje bardzo. Moze to glupio zabrzmi i niepotrzebnie to pisze, ale caly czas podziwiam Ciebie i Kajunie bo Wam sie jakos tak zle uklada... :( Tatus wroci do zdrowia, bedziesz dbac o niego i bedzie wszystko ok. Trzymaj sie!

Lilka, Beata ucalujcie swoje coreczki kaskaderki biedactwa.
Asix, Sabina, prosimy o zdjecia z urlopikow.

U nas jakos tez sie ostatnio nie uklada. Mam takiego cholernego pecha ze tylko siasc i plakac! Jakis tydzien temu zgubilam portfel :( Pozniej przyszly papiery z urzedu gdzie sie ubiegam o socjalne,, zebym doslala akt urodzenia malego i aplikacje ktora mi dali, ale ja to wysylalam i gdzies musialo zaginac :( Wiec teraz musze sie postarac o odpis aktu urodzenia malego i wszystko sie przedluzy... A potrzebujemy kasy i to bardzo bo mamy dlugi... Wczoraj na zakupach zgubilam w tesco ulubiona zabawke Dominika, a dzisiaj kupilam sobie buty na poprawe humoru i do domu przyszlam z numerem 36!!!!!!! Metka 39, wieszak 39 a buty 36!!! Wiec musze jechac wymienic czyli drugie tyle zaplacic za bilety... Doluje sie bardzo ostatnio, wszystko sie sypie...
 
Lilka, ja brzusiu, jak zdrowko?? CO do urlopu to od poczatku uwazalam, ze autem to za daleko by jechac... Sluszna decyzja:tak::tak:

Anulka brzusio juz lepiej,zdrowko jeszcze niestety niezbyt ciekawie
jestem pociągająca ;-) i kaszląca ale chyba juz mi poooooowoli przechodzi
co do wyjazdu to przykro mi troche ale jakos parcie na pl mi przeszlo,wiec nie czuje takiego bolu :happy2:

Lilka, to masz sajgon jednym słowem. Ja bym chyba zatłukła gwiazdę. No i współczuję przeżyć Hani... Jakie autko chcecie kupić? Ja teraz czekam aż Seban mi kupi coś nowego bo chcę do niego jechac na wakacje... miałam dzisiaj jechać z nim, ale auto znowu nam umarło... właściwie w drodze do Białogóry. No i zapadł wyrok na mondziaka naszego...

Bira,no gdyby ta gwiazda byla moją corka to by nei wiedziala chyba jak usiasc :baffled:
jestem pzreciwniczka klapsow a co dopiero bicia,ale ona sie zachowuje jakby ja w dzungli znalezli i chcieli ucywilizowac :baffled:
dzisiaj miala taki atak nie wiem jak to nazwac...histeri:confused: o...uczesanie sie
potemw aucie,bo jechalismy do Mc Donalda (u nas leje deszcz doslownie i nie ma co robic) to nie pozwolila sobie zapiac pasow :baffled:
przy tym darcie sie,wyzywanie nas itd.
dzicz :sorry2:


Women przeogromnie wspolczuje tacie i Tobie
biedny...taki mlody i zawał...zycz tacie szybkiego powrotu do zdrowia!!
trzymam za to kciuki


a ja dzisiaj dostalam list :-) z zaproszeniem na usg :-D:-D
wiec 1 sierpnia o 12.30 zobaczymy kto to tam sobie rosnie
ja obstawiam lejdi,a tata synka :-D


acha Bira,co do autka to w sumie postaramy sie wymienic na ten sam,czyli Forda Galaxy ale na nowszy rocznik:tak:
bo jednak przy naszej gromadzie autobus wskazany :-D
 
Dziękuję dziewczyny
Uciekam spać musze odespać zarwaną noc,zeby jutro funkcjonować jak człowiek a duzo spraw na głowie.


Liluś rozśmieszyłaś mnie tym autobusem,a co do USG to czekam na wieści 1 i mam nadzieje ze bedzie synuś.Ucałuj mocno Hanie od nas,i niech buźka szybko sie goi.


Anitt kochana widzę ze masz cięzko,współczuję bardzo,ale widze ze bardzo dzielnie walczysz,jak byś potrzebowała jakieś pomocy wal jak w dym.całuje

DOBRANOC
OBY JUTRO BYLO LEPIEJ,SŁONECZNIE :)
 
Women lec spac lec
odpocznij koniecznie :tak:

a na nasz woz to tesciowa sie smiala co za autobus :-D i tak jakos sie przyjeło :-)

ja tez powoli znikam do lozeczka,moi ogladaja film ale jakos weny nie mam na patrzenie

jakby co mowie dobranoc
 
Dzien Dobry,
dziewczyny co sie dzieje, same jakies nieszczescia ostatnio...:confused:

Lilka dobrze, ze z Hanusia wszystko ok, po tym upadku. Wiesz, my tez mieszkamy w takim pagorkowatym terenie i tez zawsze sie boje , ze mi sie wozek stoczy:baffled: A wizytacji wspolczuje, mi ciezko zaakceprowac cudze dzieci, gdy sa takie rozwydrzone:zawstydzona/y: Ciesze sie , ze jednak nie jedziecie do Polski;-):-p:tak:

Women :-:)-(mam nadzieje, ze u Ciebie w koncu zaswieci slonce. Trzymam kciuki, zeby tato szybko wyzdrowial!

Anitt juz tak to jest jak sie wali to wszystko. Ja w takiej sytuacji zawsze sobie mysle, ze kiedys musi byc z gorki, ze ten przelom musi nastapic;-)

Beatko co sie znowu stalo??
 
Dzien dobry:-)

Och... u nas kolejna nocka we trojke:zawstydzona/y::-D:sorry2:
...padam z niewyspania...

Women, wspolczuje trudnych chwil... teraz bedzie juz tylko lepiej, trzymam kciuki:tak::tak:
Hmmmm, a tak w ogole myslalam, ze mieszkasz z siostra i tatem... a okazuje sie, ze tylko z tatem, wiec wierze, ze teraz mieszkanie wydaje sie puste... przytul sie do synka, i badz dzielna. Sciskam mooooocno:tak::tak::tak: Zdrowka dla taty:tak::tak::tak:

Beatko, co sie stalo???

Anitt... normalnie pech jakis cie Kochana dopadl... wrrrrr!!!

Sabinko, dobrze, ze mimo niepogody urlopik udany:tak::tak::tak:


Anineczko, to moze synus bedzie pilotem???

Lilka, to 1 sierpnia bedzie wiadomo kto to KTOS... chyba ze skrzyzuje nozki:-D:-p:-p


U nas pogoda jako tako... choc na lipiec nie wyglada... mezus pojechal do firmy, Oskar siedzi w kojcu, za godzinke bede go uspypiac...
Wczoraj po raz pierwszu jadl winogrona, ale mu smakowaly... dzis rano po owsiance dostal jeszcze kilka kulek... :tak::tak::tak:
 
reklama
Dzień dobry

Bira, Anitt, Anulka dziekujemy za przywitanie;-)

Women współczuje chorubska taty oby szybciutko wyzdrowiał!!
Beatko co się stało:-(?????
Lilka już niedługo pojedzie teściowa i mała:-) i znowu będziesz miałą spokój!:-) wytrzymaj kochana i nie denerwuj sie :-) i super ze ktosik się ujawni;-) no i zdróweczka życzę:-)
Anitt jejku kochana:-( mam nadzieje że już od dzis słoneczko zaświeci nad wami!! napewno tak będzie!
my już wyspani:-) teraz swoją pracę wykonuje pralka;-) i tylko piasek wszędzie w u
braniach kapika szczególnie;-):-)

buziak dla wszystkich
 
Do góry